Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #331
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    kaspar from estonia is killing it
    hahahaha :D :D streamhouse chatist ?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #332
      Re: Septembri offtopic

      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
      Kapist välja ja julgelt kohe. Oma nime ja pildiga siuke blog teha.


      // inb4 mu eelmine kasutajanimi + blog post = VisaHing on gay raudselt. Olen valmis sellisteks postideks :D
      dafuq did i read?

      Vähemalt see ajas naerma :D

      "See oli hetk, mil ma sain aru, milleks ma loodud olen - olla hoor meestele! "

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #333
        Re: Septembri offtopic

        Kes lõpuni luges, I got news for You...

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #334
          Re: Septembri offtopic

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Kapist välja ja julgelt kohe. Oma nime ja pildiga siuke blog teha.


          // inb4 mu eelmine kasutajanimi + blog post = VisaHing on gay raudselt. Olen valmis sellisteks postideks :D
          Nüüd ma panin pildi kokku sinu vandersexist. Ja kui alla on kirjutatud, et Ranka teab siis klapib see ka selle blogi teemaga. Seal ka see vanem härra tegeles tõlketöödega (ranka tõlgibki pokkeriuudiseid jne jne).

          Mälu värskenduseks.
          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post536534

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #335
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
            Kes lõpuni luges, I got news for You...
            Mis siis kui ma veel teise blogiposti ka läbi lugesin? :(

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #336
              Re: Septembri offtopic

              Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
              Nüüd ma panin pildi kokku sinu vandersexist. Ja kui alla on kirjutatud, et Ranka teab siis klapib see ka selle blogi teemaga. Seal ka see vanem härra tegeles tõlketöödega (ranka tõlgibki pokkeriuudiseid jne jne).

              Mälu värskenduseks.
              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post536534
              Panid pildi kokku jap. Palju õnne :)

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #337
                Re: Septembri offtopic

                http://www.wimp.com/reincarnatedvoice/

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #338
                  Re: Septembri offtopic

                  wow

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #339
                    Re: Septembri offtopic

                    see foorumielu pole sel hooajal kuidagi jalgu alla saanud. rudi ja jänks panevad siin järjest oma rekordpäevi üles ja mõni veel siksib siin stratis, mõned mikromehed ka ja olekski nagu kõik. aga vaatan, et offtopic hakkab otsi andma. endal ka suvel aega eriti pold seda asja üleval hoida (lol), aga samas hakkasin täna vaatama, et minu põhilised offtopicu joomakaaslased potsataja, ristijeesus ja spewmonkey on täitsa ära kadunud. tra vali noomitus neile teha äkki. mis see siis olgu?

                    Comment

                    • Jäämees
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1182

                      #340
                      Re: Septembri offtopic

                      Enne magama minekut sain natuke aega kägaras naerda http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=66759793

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #341
                        Re: Septembri offtopic

                        Keegi oskab hea kvaliteedi ja just eriti bassiga in-ear klappe soovitada, tahaks lintjuhtmega, kunagi olid ühed Sony lintjuhtmega klapid ja pidasid 3a vastu igapäevast kuulamist, enam Sony täpselt samasi klappe ei tooda kahjuks.
                        Beats by Dre omad silma jäänud aga need on nii ülehinnatud, et üldse ei tahaks raha nende eest välja käia.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #342
                          Re: Septembri offtopic

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Keegi oskab hea kvaliteedi ja just eriti bassiga in-ear klappe soovitada, tahaks lintjuhtmega, kunagi olid ühed Sony lintjuhtmega klapid ja pidasid 3a vastu igapäevast kuulamist, enam Sony täpselt samasi klappe ei tooda kahjuks.
                          Beats by Dre omad silma jäänud aga need on nii ülehinnatud, et üldse ei tahaks raha nende eest välja käia.
                          Ise kasutan neid juba üle aasta aja ja väga rahul. Natukene equalizerit näppida ja saab hea kvaliteedi kätte.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #343
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                            Ise kasutan neid juba üle aasta aja ja väga rahul. Natukene equalizerit näppida ja saab hea kvaliteedi kätte.
                            http://www.euronics.ee/t/41304/korva.../mdrex50lpb-ae
                            Mul need samad hetkel, mingi ~6 kuud olnud ja juhe annab kuskilt tunda juba, viskab vahepeal katkendeid sisse kui muusikat kuulan. Heli pole ka päris see, isegi Samsungi telefoni klapid olid paremad imo aga neid juba 2 paari auku pannud.

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #344
                              Re: Septembri offtopic

                              Huvitav mul veel working fine ja heli on ka täitsa okei hinna kohta. Aga eks maitseid erinevaid. Olen lugenud et JAYS on väga hea Rootsi kõrvaklappide tootmis firma. Ma ei tea kas Eestist saab neid, aga pidid väga head olema.

                              Last edited by J0kker; 21.09.13, 10:19.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #345
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                                Huvitav mul veel working fine ja heli on ka täitsa okei hinna kohta. Aga eks maitseid erinevaid. Olen lugenud et JAYS on väga hea Rootsi kõrvaklappide tootmis firma. Ma ei tea kas Eestist saab neid, aga pidid väga head olema.

                                http://www.onoff.ee/arvutid-ja-lisad...s-ajays-three/
                                Jep jäid endale ka need silma just, keegi asjateadja oskab muidu need lahti seletada?
                                Tundlikkus: 107dB
                                Sageduslik tundlikkus: 19–21 000Hz

                                Mida suuremad siis seda kõvemat heli annavad? Või näitavad need midagi muud.

                                Comment

                                Working...