Re: Septembri offtopic
Ma pakun, et kui võtad 7 päevaks siis saad hinna ka parema, kuna siis ei vahetata iga hommik voodipesu ega ei toimu ka igapäevast koristamist.
Aga vaevalt sa leiad Tartus korterit kuhu tassid oma mööbli ja tavaari nädalaks sisse. Iseasi on muidugi kui helistad läbi korterid, mis on üürida ja pakud ise mingi summa välja, vast siis on keegi nõus ja viitsib jantida. Muidugi ei tea mis on sinu eelarve.
Kursavennad elasid kunagi 2kesi ka 10 ruutmeetrises korteris. Selle 10 ruudu sees oli ka WC,pesuruum,koridor,köök. Telekas oli külmkapi peal ja jalgrattad oli lakke riputatud
Algselt postitas tiigrikutsu
Vaata postitust
Aga vaevalt sa leiad Tartus korterit kuhu tassid oma mööbli ja tavaari nädalaks sisse. Iseasi on muidugi kui helistad läbi korterid, mis on üürida ja pakud ise mingi summa välja, vast siis on keegi nõus ja viitsib jantida. Muidugi ei tea mis on sinu eelarve.
Kursavennad elasid kunagi 2kesi ka 10 ruutmeetrises korteris. Selle 10 ruudu sees oli ka WC,pesuruum,koridor,köök. Telekas oli külmkapi peal ja jalgrattad oli lakke riputatud
Comment