Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #316
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Nädalaks, kahele inimesele. 7 x 60 euri, or 7 x 90 euri. Natuke kallis ei ole?
    Ma pakun, et kui võtad 7 päevaks siis saad hinna ka parema, kuna siis ei vahetata iga hommik voodipesu ega ei toimu ka igapäevast koristamist.

    Aga vaevalt sa leiad Tartus korterit kuhu tassid oma mööbli ja tavaari nädalaks sisse. Iseasi on muidugi kui helistad läbi korterid, mis on üürida ja pakud ise mingi summa välja, vast siis on keegi nõus ja viitsib jantida. Muidugi ei tea mis on sinu eelarve.

    Kursavennad elasid kunagi 2kesi ka 10 ruutmeetrises korteris. Selle 10 ruudu sees oli ka WC,pesuruum,koridor,köök. Telekas oli külmkapi peal ja jalgrattad oli lakke riputatud

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #317
      Re: Septembri offtopic

      Vähe kirves on jah.. ise leidsin lõpuks city24.ee on variant kus on lühiajaliste korterite vaatamise võimalus, kahjuks või õnneks on tartus neid aind 2. Põhi laks obv pärnu ja tallinn.


      Peab vist neid variante tüütama hakkama jah.
      Last edited by Ints; 18.09.13, 15:18.

      Comment

      • PlanetRJ
        Jube Noob
        • Oct 2011
        • 173

        #318
        Re: Septembri offtopic

        Tere,
        kas keegi ei saaks aidata ja rippida esimese tunni.Ülihea house ja tantsumuusika.Ise proovisin aga heli tuleb üli vaikselt millegi pärast.Tesit tundi poleks vaja see suht kehva.
        Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #319
          Re: Septembri offtopic

          ma ei tea täpselt mida sa rippimise all mõtled, aga võid ju endale tõmmata lihtsalt saate alla

          The search engine that helps you find exactly what you're looking for. Find the most relevant information, video, images, and answers from all across the Web.

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #320
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
            Tere,
            kas keegi ei saaks aidata ja rippida esimese tunni.Ülihea house ja tantsumuusika.Ise proovisin aga heli tuleb üli vaikselt millegi pärast.Tesit tundi poleks vaja see suht kehva.
            http://r2.err.ee/player_m?saade=398&paev=2013-09-07
            Võin ära rippida, aga ei tea millal uploadida jõuan.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #321
              Re: Septembri offtopic

              Ma ei saa aru kas tableninja 2 töötab ainult HEM2 koos?

              Comment

              • PlanetRJ
                Jube Noob
                • Oct 2011
                • 173

                #322
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                Võin ära rippida, aga ei tea millal uploadida jõuan.
                oleksin väga tänulik, mul arvutiga vist mingi jama proovisin mitme erineva programmiga heli tuleb üli vaikselt.Seda saadet saab järgi kuulata septembri lõpuni.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #323
                  Re: Septembri offtopic



                  Play Most Popular FREE Online Casino Games - 5000 + Casino Games, Including ✓ Slots ✓ Blackjack ✓ Roulette ✓ Video Poker


                  Meanwhile, GameSeek, a UK retailer is taking the pre-orders in for the PC version of GTA V and seemingly the retailer has also listed the release date of the game on November 22, 2013. Check out the listing here.
                  ///

                  Siiski ilmselt tegu fake informatsiooniga. PC CD-ROM kirjutatud plaadi coveri peale, wtf. :D
                  Last edited by VisaHing; 19.09.13, 20:28.

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #324
                    Re: Septembri offtopic

                    Täiesti tähtsusetu mis need poed release dateks panevad. Tihti pannakse mingeid suvalisi kuupäevi enne ametlikke teateid.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #325
                      Re: Septembri offtopic

                      Ööl vastu teisipäeva välja tulnud videomängu „ Grand Theft Auto V” tootjad lootsid sellega esimese kuu jooksul saada miljardi dollari jagu käivet ja müüa kevadeks 20 miljonit eksemplari. Mäng osutus aga kordades populaarsemaks ja teenis juba avapäeval 800 miljonit dollarit ehk 615 miljonit eurot!


                      ÜLIEDUKAS: „Grand Theft Auto V” teenis avapäeval 800 miljonit

                      Wow .
                      Maksumus mängul endal oli vist 250mil kanti.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #326
                        Re: Septembri offtopic

                        [Vandenõuteooria]: mäng on loodud, et tekitada uut noort põlvkonda seiklusjanulisi wannabe gangstereid, keda oleks kena lihtne vahele võtta ja vanglasüsteemi abil orjastada. [/vandenõuteooria]

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #327
                          Re: Septembri offtopic

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          http://arileht.delfi.ee/news/tarbija....d?id=66760985

                          ÜLIEDUKAS: „Grand Theft Auto V” teenis avapäeval 800 miljonit

                          Wow .
                          Maksumus mängul endal oli vist 250mil kanti.
                          Info saab artiklist kätte küll aga kubiseb faktivigadest päris korralikult + illustratiivseks pildiks on topitud mingi San Andrease pilt lol.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #328
                            Re: Septembri offtopic

                            GTA is new iPhone, müügipäeval inimesed campivad telkidega uksetaga :D

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #329
                              Re: Septembri offtopic

                              Kapist välja ja julgelt kohe. Oma nime ja pildiga siuke blog teha.


                              // inb4 mu eelmine kasutajanimi + blog post = VisaHing on gay raudselt. Olen valmis sellisteks postideks :D

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #330
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Kapist välja ja julgelt kohe. Oma nime ja pildiga siuke blog teha.


                                // inb4 mu eelmine kasutajanimi + blog post = VisaHing on gay raudselt. Olen valmis sellisteks postideks :D
                                kaspar from estonia is killing it

                                Comment

                                Working...