Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ninasarvik
    Jube Noob
    • May 2011
    • 124

    #166
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    sest nad on weak minded

    kas nad tõesti arvavad et kohtunik ütleb: no ok tglt polnud jh vist viga xD ok võtan penalti tagasi

    milleks siis vaja üldse kohtuniku juurde vaidlema minna, on otsus siis on

    nkn see 2-2 on luckboxed ja ma arvan et safe bet et võite minna fagbooki vaatama kuidas kõik eesti koopainimesed kohtuniku sõimavad
    aristokraat

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #167
      Re: Septembri offtopic

      Pole eriline jalkajälgija olnud aga see 6 min lisaaega ( tegelikult kokku isegi 7 ) küll standard ei tohiks olla? Pole nagu täheldanud nii suurt lisaaega varem.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #168
        Re: Septembri offtopic

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Pole eriline jalkajälgija olnud aga see 6 min lisaaega ( tegelikult kokku isegi 7 ) küll standard ei tohiks olla? Pole nagu täheldanud nii suurt lisaaega varem.
        Pareiko lappimisega läks lihtsalt palju aega

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #169
          Re: Septembri offtopic

          Lul @ std.
          See ikka oleneb kui kaua 90 minuti jooksul erinevaid komplikatsioone on, mis seiskavad mängu.

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #170
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Lul @ std.
            See ikka oleneb kui kaua 90 minuti jooksul erinevaid komplikatsioone on, mis seiskavad mängu.
            pigem ikka 45 min jooksul
            aga EPT kohta... kui praegu juba live käib siis no what... kas need mehed riideid ka vahetavad v? Haisevad seal laua ääres

            E vist ikka kordus
            Last edited by Junken; 07.09.13, 09:28.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #171
              Re: Septembri offtopic


              Päris sick. Vaevalt juhtub, aga võiks kogu back-story ka välja tulla.


              Offtopic küsimus: Üleeile lõpetas arvuti töö ja täpselt samal screenil nagu seal 2+2 #1 postis tegi seda automated recovery loopi. Vana juust ilmselt andis otsad, aga kui teises arvutis üritasin skype saada, siis ütles kõigepealt, et sellist emaili ei eksisteeri paar korda, ning mingist hetkest hakkas ütlema, et 24ks tunniks on password recovery attemptid täis. Vana useri ja emailiga töötas pw recovery kohe.
              On kellelgi sarnast jama olnud skypega?

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #172
                Re: Septembri offtopic

                Ja jalka põhisüü hoopis Kalkunil, kes umbes 83ndal minutil konkreetselt ära sõnus. Hollandi treener julges penalti ajal alles higi otsaeest ära pühkida.

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #173
                  Re: Septembri offtopic

                  Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                  Ja jalka põhisüü hoopis Kalkunil, kes umbes 83ndal minutil konkreetselt ära sõnus. Hollandi treener julges penalti ajal alles higi otsaeest ära pühkida.
                  this. mõtlesin ise sama kui ta seal seletas

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #174
                    Re: Septembri offtopic

                    Kuuse võiks kommenteerida järgmist mängu.

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #175
                      Re: Septembri offtopic

                      Kossuvennad kaitsesse Ungaris!

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #176
                        Re: Septembri offtopic

                        Algselt postitas Matu Vaata postitust
                        6ige penalt
                        Siin on kõik minu apraadist tulnud kaadrid (nii kiiresti kui selle sarivõte võimaldab) sellest rünnakust, mille eest Hollandile penalti ant...

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #177
                          Re: Septembri offtopic

                          mu meelest see seeria just selgitab kenasti ära, miks oli pennu. kohtunik sellest positsioonist näebki peamist jama - piiroja kätt rippumas rvp õlal (jah, rvp käsi on ka ümber piiroja, aga seda ilmselt võimatu kohtunikul näha sellest positsioonist). hoidnud käe maas, poleks midagi olnud. eurospordi kokkuvõttes ka ei nurisenud keegi selle üle, et anti. kurb muidugi, aga reaalsus on selline. oleks võinud andmata jätta, aga keegi ei tohiks ka imestada, et anti.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #178
                            Re: Septembri offtopic

                            penalt penaltiks. Minu jaoks jääb arusaamatuks, miks see must vend punast ei saanud kui Serkat torkima läks

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #179
                              Re: Septembri offtopic

                              Kuulge, kas riik on vägivalla organisatsioon? Eesti näiteks? Kuidas sellisesse väitesse suhtuda? Nagu, mis põhjusel on riik vägivalla organisatsioon ja kus siin demokraatia ja vabadus sellisel juhul mängu tuleb jne.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #180
                                Re: Septembri offtopic

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Kuulge, kas riik on vägivalla organisatsioon? Eesti näiteks? Kuidas sellisesse väitesse suhtuda? Nagu, mis põhjusel on riik vägivalla organisatsioon ja kus siin demokraatia ja vabadus sellisel juhul mängu tuleb jne.
                                Demokraatlik riik saab vägivaldne olla ainult siis, kui ühiskond ise on vägivaldne.

                                See väide kehtib ka igasuguse vägivalla definitsiooni puhul.
                                Last edited by Strawberry; 07.09.13, 15:26.

                                Comment

                                Working...