Septembri offtopic
Collapse
X
-
-
Re: Septembri offtopic
Kvaliteetärimehed taas aktsioonis: http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=66686899
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Annab vanainimese peale solvuda et tema numbrit iha.ee'sse üles toppida...Algselt postitas ristijeesus Vaata postitustKvaliteetärimehed taas aktsioonis: http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=66686899
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Nalja teed v? See on Banaania ju.Algselt postitas VisaHing Vaata postitustKas neil tiiduljateedul juba ettevõtluskeeldu polegi?
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Algselt postitas ristijeesus Vaata postitustKvaliteetärimehed taas aktsioonis: http://rahvahaal.delfi.ee/news/uudis....d?id=66686899(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitusthttp://vimeo.com/61887076 Wooh, leidsin !!
Comment
-
-
Re: Septembri offtopic
Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
Keskmine pokkeripro 30 aasta pärast.Last edited by Potsataja; 05.09.13, 21:19.
Comment
-
Re: Septembri offtopic
Keegi nl25+ 6maxi biitiv inimene võiks mõne pikema sessi lasta streamida, läbi mikogo vms. Tartu inimesele võin mõne õlle välja teha selle väikse teene eest. :)
Sooviks siis speccida lihtsalt...
Comment


Comment