Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #106
    Re: Septembri offtopic

    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    USA presidendikandidaat Süüria sõda puudutaval Senati arutelul: http://www.businessinsider.com/john-...g-tweet-2013-9

    Kas keegi suudab pildi järgi tuvastada, mis toaga tegu on?

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #107
      Re: Septembri offtopic

      Mingi play-money app ma arvan

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #108
        Re: Septembri offtopic

        VIP Poker. UTG Q2o limp.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #109
          Re: Septembri offtopic

          Awesome. Dude limping Q2o UTG & deciding whether to bomb another country.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #110
            Re: Septembri offtopic

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Awesome. Dude limping Q2o UTG & deciding whether to bomb another country.
            "You probably play every hand when you're stuck listening to Kerry for 3 hours."

            Comment

            • v@iko
              Julm Donk
              • Jan 2010
              • 82

              #111
              Re: Septembri offtopic

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Kas siit keegi detektorismiga ka tegeleb?
              Endal ka plaanis kevadel see hobi ligi võtta. Kohe mingit hullu püssi plaanis osta pole, siis võtan alustuseks Ace 250 ja otsa 15 tolline SEF pool. Peaks poti ülesse leidma küll :) Hiljem vb T2

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #112
                Re: Septembri offtopic

                Mis teie huvitavamad leiud on siis detektoristid ? Ausalt öeldes, pidin esimese hooga igaks jaoks googledama, et mis ismiga nüüd tegu on.

                Comment

                • Intsss
                  Julm Donk
                  • Oct 2009
                  • 40

                  #113
                  Re: Septembri offtopic

                  e-trac ja otsin sealt kus midagi otsida annab

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #114
                    Re: Septembri offtopic

                    Randu läbikammida peaks vist kõige suurema EV-ga olema? :P

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #115
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas Intsss Vaata postitust
                      e-trac ja otsin sealt kus midagi otsida annab
                      mis on kõige erilisem asi, kõige väärtuslkum asi ja kõige rõvedam asi, mis leidnud?

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #116
                        Re: Septembri offtopic

                        Selle Eesti Ekspressi loo, kus naine ringi hooras, tõesust/väärust ei tohiks eriti raske kinnitada olla, sest lugu on piisavalt unikaalne ning Eesti üsna väike riik.

                        Comment

                        • v@iko
                          Julm Donk
                          • Jan 2010
                          • 82

                          #117
                          Re: Septembri offtopic

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          Randu läbikammida peaks vist kõige suurema EV-ga olema? :P
                          Suvel Pärnu rannas esmaspäeva hommikul u 5 ajal oli 8 detektoristi. Ennem kui traktor oma sõelaga sinna tuleb ja viimsegi hinnalise välja sõelub

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #118
                            Re: Septembri offtopic

                            Randu läbikammida peaks vist kõige suurema EV-ga olema? :P
                            Popimates randades käib päevas heal juhul 2-3 meest läbi, vähemalt foorumit lugedes jääb selline mulje. Endal plaan ka ace250 osta. Kunagi iidsel ajal sai vene miiniotsijaga mööda kaitsekraave käidud. Ime, et elus. 1692 kopikas, 1926 Eesti mark ja mõned mündid ikka tulid, lisaks padruneid ja muud militaarnänni. Ammu surnud onu käis karjas, kus üks vanamutt ka oma lehmaga jalutamas käis, mutt siis rääkis lugusid ja muu seas ka seda, et näind ise pealt, kuidas saksad enne venelaste tulekut kogu oma nänni maha matnud, koht on umbes teada-ma saan rikkaks :D

                            Comment

                            • kallekusta
                              Grinder
                              • May 2012
                              • 603

                              #119
                              Re: Septembri offtopic

                              jajah nagu legendid ikka räägivad, et igas soos või järves on tank ja kui on tank siis on see kindlasti saksa tank ja kui on saksa tank siis kindlasti on see ka Tiger tank.

                              Seda kuidas Tiger tank järve sõitis nägi terve küla, kuigi Eestimaa pinnalt ei käinud neist läbi mitte ühtegi

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #120
                                Re: Septembri offtopic

                                Mina olen käinud sõbraga kaasas Sinimägedes kolamas. Väga põnev oli. Kuni sinnamaani, kui ojast saime muda seest kätte saapa, millel oli mees ka küljes. Lahinguväljadel kolades peab olema muidugi eriliselt ettevaatlik, ja kui asjast midagi ei jaga, sisi parem üldse minematta jätta. Mul õnnestus sambla alt välja urgitseda üks "konservi karp". Sõber tuli juurde ja ütles, et see on lahingasendis tankimiin :D Hea, et ma veel siin kirjutan seda..

                                Comment

                                Working...