Soovitage mõnda head kohta Tartus, kus saab ~10se seltskonnaga juttu ajada (ei ole jõhker läbu/vali muusika taustaks) ja juua/snacke kohapeal osta ?
selliste rahulike kogunemiste puhul sobib imo hästi pange viimane korrus. Vähemalt siis kui ise õhtuti käinud, siis seal suhteliselt rahulik ja vähe kliente. Alati võid ju muidugi creppi minna, kus saab 2 suuremat lauda kokku panna ja väga õdus atmosfäär. Kirvemehi ka sinna ei satu. Samuti La Dolce Vita hoov...
Arvatavasti tead ise ka neid kohti... või otsid midagi erilist?
Comment