Re: Septembri offtopic
Lõuna ameerika immigrandid peaks olema vaesus poole pealt samas seisus, aga nende kuriteo rate on kõvasti madalam.
Vaesus kindlasti üks põhjuseid, aga kultuur ja Fck it mindset mängib ka kindlasti suurt rolli.
Vaesusega vabandaks hästi välja röövimised, aga kuidas sa vabandad välja mõrva ?.(üleüldiselt)
Vahet pole kui vaene sa oled, normaalne inimene saab aru, et kellegile kuuli pähe laskmine tänaval on vale.
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
Vaesus kindlasti üks põhjuseid, aga kultuur ja Fck it mindset mängib ka kindlasti suurt rolli.
Vaesusega vabandaks hästi välja röövimised, aga kuidas sa vabandad välja mõrva ?.(üleüldiselt)
Vahet pole kui vaene sa oled, normaalne inimene saab aru, et kellegile kuuli pähe laskmine tänaval on vale.
Comment