Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #16
    Re: Septembri offtopic

    Miks nii palju nuppe hiirel vaja? Mis tavalistel viga on ?:)

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #17
      Re: Septembri offtopic

      kui mul praegune peaks otsad andma siis järgmisena proovin kindlasti seda: http://www.amazon.com/Evoluent-Verti.../dp/B00427TAIK

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: Septembri offtopic

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Miks nii palju nuppe hiirel vaja? Mis tavalistel viga on ?:)
        nuppe polegi vaja aga "tavalistel" hiirtel on acceleration kõrge

        windowsist saab selle maha võtta nt mouse > pointer options ja uncheckides enhance pointer precision

        aga midagi jääb ikkagi alles sest tavalised hiired on shit tier samas g400/da13 on flawless sensoritega

        mõlemal on lisa thumb nupud sest why not aga sa ei osta nuppude pärast hiirt

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #19
          Re: Septembri offtopic

          what qq said ja back nupp teeb ikka oluliselt mugavamaks surfamise

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: Septembri offtopic

            kuna junken tahab nö high end hiirt osta siis eeldan et tegeleb mingi graafika/mängimise vms kus täpset hiirt vaja

            mingi netis käies lihtsalt ilmselt vahet pole jah

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #21
              Re: Septembri offtopic

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Miks nii palju nuppe hiirel vaja? Mis tavalistel viga on ?:)
              Nuppudes pole asi, gameri hiired täpsemad, istuvad käes paremini ja on vastupidavamad. Obv pokkerimängul sellest tolku pole.

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #22
                Re: Septembri offtopic

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Nii ta kipub nüüd olema jah :D
                HAHAHAHA uudised... Tartu Erakool läks üle tahvelarvutitele... Nüüd saavad 1 klassi minejad lisaks aabitsale ka tahvelarvuti... videos näidati kuidas iPadid kätte jagatakse :D ROFL

                Comment

                • kallekusta
                  Grinder
                  • May 2012
                  • 603

                  #23
                  Re: Septembri offtopic

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #24
                    Re: Septembri offtopic

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Miks nii palju nuppe hiirel vaja? Mis tavalistel viga on ?:)
                    hiire nuppe saab näiteks Tableninjaga confida tegema mingeid asju. Mul näiteks on confitud 2 nuppu, üks kuvab lobby, teine lisab waitinglisti. Väga mugav, kui ära harjub.
                    Last edited by Kotkas1000; 01.09.13, 17:46.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #25
                      Re: Septembri offtopic

                      Suht hea.
                      +Chicagos ja Detroidis on ühed karmimad relva seadused Usas.
                      Kuid on Usa mõrva pealinnad.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #26
                        Re: Septembri offtopic

                        Algselt postitas nigz Vaata postitust
                        see on ikka täiesti rumal jutt, kõlab nagu mingi telegrammi artikkel. Rahva tahte ja kaitsevõime piiramine... mis argument see on. Üheski teises riigi maailmas ei ole eraisikutel niipalju tulirelvi kui USAs, millede arv on selges korrelatsioonis igasuguste koolitulistamiste, "accidental homicide´dega" jne. Kahju sellest, et iga jorss võib relva omada on oluliselt suurem kui relvade leviku piiramisel
                        http://americangunfacts.com/ Ei ole selges korrelatsioonis.

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #27
                          Re: Septembri offtopic

                          Kui mõtlema hakata, siis maailmas vist ei olegi ühtegi edukalt funktsioneerivat multi-kultuurset ühiskonda. USA multikult on ikka suht fucked up.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #28
                            Re: Septembri offtopic

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Kui mõtlema hakata, siis maailmas vist ei olegi ühtegi edukalt funktsioneerivat multi-kultuurset ühiskonda. USA multikult on ikka suht fucked up.
                            Rootsi ja Norra vist on ühed parimad näited maailmas, aga sealgi juba hakkab asi käest minema ....Minu teada vist lastake veel täiega hooga kaadrit sinna sissegi veel.
                            Oleneb täiesti mis kultuurid omavahel segunevad.
                            Aasia (hiina,vietnam jne) inimesed vist ei tee minu arvates nii suuri pahandusi kui teatud teised.



                            Kui Usas veel rassi järgi tulistamised välja sorteerida siis näitab suht hästi, et mingi gangbangerid ajavad Usa mõrva statsid lakke.
                            Kui keegi leiaks õiged statsid per 100k person...Krt annab otsida seda FBI kodulehelt.
                            Last edited by EestiAA; 01.09.13, 19:57.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #29
                              Re: Septembri offtopic

                              Kui see tõsi on, et mustadel suurem mõrvade rate, siis vbl tasub vaadata, kui palju on mustade seas vaesust- kas nad on keskmiselt vaesemad. Selge on see, et enamus gangbangeritest on väga vaestest piirkondadest ja teevad mida iganes, et ellu jääda.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #30
                                Re: Septembri offtopic

                                all in the game yo

                                Comment

                                Working...