Septembri offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    Septembri offtopic

    uus kooliaasta :)
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: Septembri offtopic

    wiiiiii.. kas kõigil vihikud ostetud?

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Septembri offtopic

      mul kulub õnneks ainult aaneli paberit. Vaja lõputöö ära teha ja vsjo. Ei teagi mis klõps vahepeal käis peas, pole veel ühte kooli lõpetanudki kui juba plaanin põllumajanduses kutset minna omandama :) tean freak

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: Septembri offtopic

        Lolz.. Ma pole üldse kooli inimene. Üks kord suutsin 1 aastat 3-est ära käia, teisel korral käisin 4 kuud 1 aastast :D
        Enam ei lähe lollitama :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Septembri offtopic

          Selle filmi nime pls

          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #6
            Re: Septembri offtopic

            .

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #7
              Re: Septembri offtopic



              Lausa lust on ägisevate redneckide kommentaare lugeda.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #8
                Re: Septembri offtopic



                Rofl, kui sick, et sellist debiilsust suudetakse nii tõsise näoga läbi viia, kuna vanemate poolt jäetakse need nanocubeid laste käeulatusse, kes neid alla neelavad. Eriti veel USAs, kus igal debiilikul on relv.
                Kohati väga sarnane sellele Oti pubi juhtumile, kus prokurör Siinmaa pidas vajalikuks ise, koos maskidega, kohapeale vahistama minna nn. tavalise peksmisjuhtumi puhul.

                Maxfield & Oberton resolved to take to the public square.On July 27, just two days after the commission filed suit, the company launched a publicity campaign to rally customers and spotlight the commission's nanny-state excesses. The campaign's tagline? "Save Our Balls."

                Online ads pointed out how, under the commission's reasoning, everything from coconuts ("tasty fruit or deadly sky ballistic?") to stairways ("are they really worth the risk?") to hot dogs ("delicious but deadly") could be banned. Commission staff were challenged to debate Mr. Zucker, and consumers were invited to call Commissioner Inez Tenenbaum's "psychic hotline" to find out how it was that "the vote to sue our company was presented to the Commissioners on July 23rd, a day before our Corrective Action Plan was to be submitted."

                .....

                But in February the Buckyballs saga took a chilling turn: The commission filed a motion requesting that Mr. Zucker be held personally liable for the costs of the recall, which it estimated at $57 million, if the product was ultimately determined to be defective.

                This was an astounding departure from the principle of limited liability at the heart of U.S. corporate law. Normally corporate officers aren't liable for the obligations of a company, and courts are loath to pierce the shield of limited liability unless it can be shown that the corporate entity was a mere facade—that corporate formalities weren't adhered to, the officers commingled personal and corporate funds, and so on.



                Ahve ikka terve ilm täis.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: Septembri offtopic

                  Relvade konfiskeerimine on selge märk iseseisvuse äravõtmisest usa-s. Vabal inimesel on õigus ennast kaitsta ja paari peast segase hullu pärast tervel rahval tahetakse kaitsevõime ära võtta, siis on selge, et asi pole koolitulistamiste ärahoidmises, vaid soovis rahva tahet ja kaitsevõimet pärssida.

                  Comment

                  • nigz
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 19

                    #10
                    Re: Septembri offtopic

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Relvade konfiskeerimine on selge märk iseseisvuse äravõtmisest usa-s. Vabal inimesel on õigus ennast kaitsta ja paari peast segase hullu pärast tervel rahval tahetakse kaitsevõime ära võtta, siis on selge, et asi pole koolitulistamiste ärahoidmises, vaid soovis rahva tahet ja kaitsevõimet pärssida.
                    see on ikka täiesti rumal jutt, kõlab nagu mingi telegrammi artikkel. Rahva tahte ja kaitsevõime piiramine... mis argument see on. Üheski teises riigi maailmas ei ole eraisikutel niipalju tulirelvi kui USAs, millede arv on selges korrelatsioonis igasuguste koolitulistamiste, "accidental homicide´dega" jne. Kahju sellest, et iga jorss võib relva omada on oluliselt suurem kui relvade leviku piiramisel

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #11
                      Re: Septembri offtopic

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      wiiiiii.. kas kõigil iPadid ostetud?
                      FYP- tänapäev

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: Septembri offtopic

                        Algselt postitas Junken Vaata postitust
                        FYP- tänapäev
                        Nii ta kipub nüüd olema jah :D

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #13
                          Re: Septembri offtopic



                          Sitaks hea ikka võrreldes veebassil tehtud kohvilurridega.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #14
                            Re: Septembri offtopic

                            plaanin uut hiirt osta... keegi oskab soovitada kas Logitech MX perf, või Razer mamba?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Septembri offtopic

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              plaanin uut hiirt osta... keegi oskab soovitada kas Logitech MX perf, või Razer mamba?
                              kumbki

                              osta g400 või deathadder 2013 kumb paremini sobib

                              Comment

                              Working...