4G netipulga lepingu ülevõtmine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #1

    4G netipulga lepingu ülevõtmine

    Kas keegi on huvitatud EMT 4G netipulga lepingu ülevõtmisest, järele jäänud aasta ja 2 kuud, vormistamistasu 4€? Väga nuts asi, lihtsalt ise olen nüüd valguskaabli taga ja enam pole vaja. Asun Tartus. Vastavalt valitud paketile 16€, 25€ või 50€ kuus.
    Last edited by simenkon; 23.08.13, 09:02.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 4G netipulga lepingu ülevõtmine

    Algselt postitas simenkon Vaata postitust
    Kas keegi on huvitatud EMT 4G netipulga lepingu ülevõtmisest, järele jäänud aasta ja 2 kuud, vormistamistasu 4€? Väga nuts asi, lihtsalt ise olen nüüd valguskaabli taga ja enam pole vaja. Asun Tartus. Vastavalt valitud paketile 16€, 25€ või 50€ kuus.
    Mul endal ka 4G netipulk varuühenduseks. Ükskord net kadus, ja lükkasin 4G taha ning mitu päeva olin sellega, kui alles märkasin, et kasutan siiani netipulka :) Seega tõesti väga hea asi ja isegi HUSNG-de, mis üks kaprissemaid mänguformaate (nõuab väga head ühendust), mängijale väga hea asi.

    Ühe korra on "tõrkunud", aga see oli ka ainult ajutine.

    Comment

    • simenkon
      Grinder
      • Dec 2011
      • 525

      #3
      Re: 4G netipulga lepingu ülevõtmine

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mul endal ka 4G netipulk varuühenduseks. Ükskord net kadus, ja lükkasin 4G taha ning mitu päeva olin sellega, kui alles märkasin, et kasutan siiani netipulka :) Seega tõesti väga hea asi ja isegi HUSNG-de, mis üks kaprissemaid mänguformaate (nõuab väga head ühendust), mängijale väga hea asi.

      Ühe korra on "tõrkunud", aga see oli ka ainult ajutine.
      True story.

      Comment

      • simenkon
        Grinder
        • Dec 2011
        • 525

        #4
        Re: 4G netipulga lepingu ülevõtmine

        Läinud.

        Comment

        Working...