Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]
Hah. Sõbrale tõmmati 2x jalaga näkku ja mendid olid 2 sekiga kohal, passisid kõrva põõsas kuskill. Peksjat otsima ei mindud vaid passiti niisama tühja ja aeti mingit häussi. Eks me olime mudasegi ka aga päris tore, et varjatud kaamera natuke tuletab meelde mis toimus. Rohelises särgis tassisin veits sõpra :D
Hah. Sõbrale tõmmati 2x jalaga näkku ja mendid olid 2 sekiga kohal, passisid kõrva põõsas kuskill. Peksjat otsima ei mindud vaid passiti niisama tühja ja aeti mingit häussi. Eks me olime mudasegi ka aga päris tore, et varjatud kaamera natuke tuletab meelde mis toimus. Rohelises särgis tassisin veits sõpra :D
Comment