---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hakkameimema
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 349

    #706
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Mis siin pulli? 1K eur soodsamalt saab sama isendi aint parema varustusega.
    http://www.auto24.ee/used/1367498
    http://www.auto24.ee/used/1274474
    Need kumbki pole kõva katusega, mis on ise juba 7-800€

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #707
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Seda küll aga noo eeldusega, et enamus sõidud ikka toimuvad suveperioodil. Talviti soola eest peitu viidud ja siis pole ka seda hardtopi vaja.
      Teisel bmw-l on hardtop täitsa olemas, või noh lisainfos, et saab juurde osta kui vaja.

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #708
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Njah jumal tänatud Eesti politseil pole tasereid, kui mentidest 27% ei suuda tulirelva isegi tiirus lasta hindele RAHULDAV ja eelmisel aastal tehtud 15 st hoiatuslasust 7 oli ebaseaduslikud ja 2 otstarbetut.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #709
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]



          Sa mõtled selliseid rallihuvilisi?

          Soovitan kuulata tähelepanelikult kuttide dialoogi
          Last edited by Konso; 26.07.13, 16:16.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #710
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            "Munad jäid vahele. Ai raisk!"

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #711
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Pole ammu video peale niimodi naernud :D

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #712
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Lol head läbisõidud neil bemmidel :D
                Ma ei saa aru nendest saksast toodud autodest, et kas on reaalselt olemas inimesi kes usuvad, et keegi on selle bemmiga kuskil külakeses 18 aastat sõitnud sest kuidas muidu saab läbisõit 180k olla ? :D
                Endal 2001 aasta auto millel 160k läbisõit ja mõtlen, et kui müüki panen kas leidub lolle kes usub seda.
                Aga eks see nii standart juba, et pead lihtsalt lootma selle peale, et maha on keritud 200 mitte 400k

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #713
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Ma loodan, et küsija kove vastu tatti ei saa ja kui keegi leiab, et ebasünnis vms. siis võib kustutada. Sõbral poissmeestepidu ja lähme täispangale öösel välja. Kas tartus lõbusaid maju on tänapäeval kuskil? Kui kellelgi on mingeid kontakte jagada, siis pm. paluks. Kui keegi leiab, et lame, mage vms. siis igaks juhuks mainin, et poissmees ise tegi vihjeid.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #714
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Kas tõesti on mõnel pool kombeks päev enne pulmi poissmehel kotid tühjaks lasta lõbumajas? Või tehakse seal kuidagi muudmoodi pulli ja poissmees ise hoiab poisi püksis?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #715
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      lame tõesti

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #716
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Jep, ma olen täiesti nõus. Lihtsalt, kuna soovi avaldati, siis mõtlesime, et korraldame ära. Olgu mainitud, et poissmees juba pikali ja õnneks asi ei läinud nii kaugele.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #717
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Rofl, korralikult nutti jagatud ikka:



                          Värdjas saatejuht, aga normal seletus vast:



                          edit: tuleb korralik lobbistamine sellega seoses

                          In 2012, securities and investment companies spent $91.8 million on lobbying, as compared to food and beverage companies’ $21.6 million and automobile makers’ $41.8 million. So, yes, it’s big bucks on both sides. But the biggest bucks are definitively on the side of big financial companies.

                          Last edited by jrgn hell; 27.07.13, 00:26.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #718
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Cenk (saatejuht) on üüber bias ...koperdan ka vahest tema otsa kui uudiseid otsin teatud asjade kohta.
                            Vend hüper hipi.

                            See selleks, aga mis ta siin räägib võib täitsa tõsi olla.
                            Kindlasti kui see teema huvitab siis peaks otsima infot teise vaate nurga alt, ja siis mõlemad pooled läbi mõtlema.

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #719
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                              Cenk (saatejuht) on üüber bias ...koperdan ka vahest tema otsa kui uudiseid otsin teatud asjade kohta.
                              Vend hüper hipi.

                              See selleks, aga mis ta siin räägib võib täitsa tõsi olla.
                              Kindlasti kui see teema huvitab siis peaks otsima infot teise vaate nurga alt, ja siis mõlemad pooled läbi mõtlema.
                              Jep

                              2+2 mingis teemas keegi pani video, aga see NYT algne lugu väärib kogu 5 lehe lugemist:

                              http://www.nytimes.com/2013/07/21/bu...d=1&=_r=6&_r=0


                              Muidu, selles 2+2 teemas ka päris huvitavaid asju ja vaatenurki, kui käima saab umbes teisest lehest ( pole viitsinud muuta seadeid, seega ei tea, palju pikalt scrollides niisama hateranti ees oli)

                              http://forumserver.twoplustwo.com/30...-come-1315529/

                              Eriti meelids see bitcoini venna video. 33 minti, aga kõnet nii 20+ minti, siis küsimused. Obv, biased ka tema, kuna teisel pool, aga väga hästi ja huvitavalt esitatud raha olemusest.

                              Last edited by jrgn hell; 27.07.13, 01:31.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #720
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Goldmnai vastus ka:

                                Goldman Sachs has decided to go on the offensive against allegations from the New York Times that it manipulates aluminum supply.


                                Keegi targem võiks midgai kokku formuleerida küll antud skandaali kohta, kuna ise by default tahaks kohe kõike halba uskuda pankadest, nagu kibestunud eestlasele kohane

                                Comment

                                Working...