Siin tulebki kultuuri erinevus selgelt nähtavale. Meil on paljude jaoks oluline, et oleks võimalikult hea auto perse all. Skandinaavlane mõtleb eelkõige, et oleks võimalikult hea elamine ja võimalikult hea auto omamist ei peata oluliseks. Kindlasti mängib siin rolli ka luxury tax, aga ma usun, et ka ilma kõrgete maksudeta ei kerkiks seal luksusautode osakaal väga suureks.
Norras on muideks päris naljakas näha GLe, Q7-eid ja muid luksmaastureid, mis kaubikuks ümber ehitatud (2 istekohta ja võre vahele monteeritud), et maksudest kõrvale põigata.
Minu point on, et kui ollakse väärt miljoneid eurosid, siis miks ei võiks olla soliidsem auto, mis on mugav?
Mind absoluutselt ei koti kui lasnamäe paneelika ees on mõni uhkem masin, eks igaüks teab ise mis rahaga teeb.
Comment