---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #631
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Kuskil oli siin teema, et keegi pakkus Pärnus öömaja aga leia enam üles, anyone?

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #632
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Algselt postitas Narrator Vaata postitust
      Kust allikast need numbrid veel võetud on ?


      vähemalt seal kirjutab nii. Ja 8,6 M€ isegi.

      Comment

      • JohannesJ
        Grinder
        • Jun 2010
        • 684

        #633
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas bauss Vaata postitust
        krt see BMW üldse inimestele ei meeldi :(
        :D ma küll tahan järgmisena bmw osta :P

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #634
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          keegi jälgis (või teenis raha) ka palju Kalju (Nõmme siis) koef enne mängu oli?

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #635
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Champions_League

            vähemalt seal kirjutab nii. Ja 8,6 M€ isegi.
            arvatavasti enamvähem õiged andmed siiski aga akadeemilises mõttes wikipedia= hea infoallikas.... right

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #636
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas reggie Vaata postitust
              Kuskil oli siin teema, et keegi pakkus Pärnus öömaja aga leia enam üles, anyone?
              kasutaja nimi oli pilme, otsi nüüd

              Comment

              • codeblack
                Räme Fish
                • Jun 2013
                • 13

                #637
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                keegi jälgis (või teenis raha) ka palju Kalju (Nõmme siis) koef enne mängu oli?
                Sümboolse kümpsi panin Nõmmele 4.7 koefiga. Aga muidu nad varieerusid 4.33 - 5.25 vahel.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #638
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  super töö ikka. võidaks järgmise ringi ka ära, siis oleks 2,1 mil€ ka garanteeritud. group stage eest saaks juba 8 mil€. Aga ei maksa vist ette rutata sündmustest :)
                  Tegelikkuses on need summad pisut teised. Igal juhul väga hästi.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Väga raskeks läheb järgmine mäng. Plzen juhib 10kesi praegu bosnia meistri vastu võõrsil 2-1 ja lähevad siit paarist edasi kui kahte väravat vastu ei lööda. Rääkimata sellest, mis minek neil eelmine hooaeg Euroopa Liigas oli. Pandi oma grupp kinni (Atletico Madridi ees), seljatati Napoli 1/16 finaalis on aggregate 5:0 ja langeti 1/8 finaalis Fenerbache vastu.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #639
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas Junken Vaata postitust
                    arvatavasti enamvähem õiged andmed siiski aga akadeemilises mõttes wikipedia= hea infoallikas.... right
                    parem kui see, mis õpetas sulle seitset erinevat harjutust õlale.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #640
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas bauss Vaata postitust
                      krt see BMW üldse inimestele ei meeldi :(
                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      :D ma küll tahan järgmisena bmw osta :P
                      tean hiljutist juhtumit, kus ühele edukale välismaalaste kätte läinud lugupeetud ettevõtte siinsetele töötajatele tehti ettekirjutus, et nad ei tohi enam firmale liisida bemme, mesasi. lihtsalt, et mitte jätta ettevõttest napakat muljet. miskipärast arenenud maades meie mõistes ülirikkad ei osta ka selliseid autosi, nagu siin aguli paneelikate ees seisavad. arengumaade mentaliteet, loodetavasti ajaga loksub asi paika :).

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #641
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Tegelikkuses on need summad pisut teised. Igal juhul väga hästi.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Väga raskeks läheb järgmine mäng. Plzen juhib 10kesi praegu bosnia meistri vastu võõrsil 2-1 ja lähevad siit paarist edasi kui kahte väravat vastu ei lööda. Rääkimata sellest, mis minek neil eelmine hooaeg Euroopa Liigas oli. Pandi oma grupp kinni (Atletico Madridi ees), seljatati Napoli 1/16 finaalis on aggregate 5:0 ja langeti 1/8 finaalis Fenerbache vastu.
                        kui ma õigesti aru saan, siis atm pääseti 3rd roundi ja nüüd võidu korral saadakse playoffi, kus ongi 2,1. Ja sealt siis edasi group stage? Võid täpsustada kui eksin.

                        Igastahes praegune saavutus juba hea kordaminek ning edasine juba vast puhas boonus ja võimalus hea meeskonna vastu mängida. Huvitav kas nüüd tehakse ka kodumäng lillekülas?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #642
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          tõesti väga kõva mäng oli kalju poolelt. väga targalt hoiti positsiooni ja ei mindud hullu panema - treener väärib küll kiitust, sest hjk oli ikka igati tehnilisem ja kiirem individuaalselt.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #643
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            kui ma õigesti aru saan, siis atm pääseti 3rd roundi ja nüüd võidu korral saadakse playoffi, kus ongi 2,1. Ja sealt siis edasi group stage? Võid täpsustada kui eksin.

                            Igastahes praegune saavutus juba hea kordaminek ning edasine juba vast puhas boonus ja võimalus hea meeskonna vastu mängida. Huvitav kas nüüd tehakse ka kodumäng lillekülas?
                            Mybad, lugesin ise midagi valesti su postitusest. Silmale hea vaadata siis vähemalt. Küsitav, kas on vaja mäng Lillekülasse üle viia. Tänane pealtvaatajate hulk taandub osaliselt sellele, et somme tuli palju. Tsehhist neid vaevalt nii palju kohale tuleb. Sõltub ka, mis tulemusega teisele mängule tullakse, eeldusel, et esimene peetakse ka võõrsil.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #644
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Esimene mäng on kodus ja imo võiks puht korralduslikust poolest lillekülas mäng olla, kuigi ega sealgi paras porno. Olen suht 99% et kadriorus mäng tho. Staadionile pääsemise osas võiksid nad muidugi midagi ette võtta.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #645
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Mybad, lugesin ise midagi valesti su postitusest. Silmale hea vaadata siis vähemalt. Küsitav, kas on vaja mäng Lillekülasse üle viia. Tänane pealtvaatajate hulk taandub osaliselt sellele, et somme tuli palju. Tsehhist neid vaevalt nii palju kohale tuleb. Sõltub ka, mis tulemusega teisele mängule tullakse, eeldusel, et esimene peetakse ka võõrsil.
                                eks ta kahe otsaga ole. Uudistest käis läbi, et levadia vs newcastle mängu ajal oli ca 7800 pealtvaatajat, kuid ehk oli seal suur mõju ka asjaolul, et vastane oli rahvale oluliselt seksikam.

                                Comment

                                Working...