---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #466
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    IMO lammutustöö eest oleks normaalne 8-10 eur/h vähemalt. Maru raske töö ja igasuguste potensiaalsete ohtudega.
    Normaalne võib see olla, aga kellelgi pole niipalju raha, et seda maksta. Reaalsus on praegu 5€/h.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #467
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

      Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
      Kellegil tuttavat või oskab soovitada usaldusväärset autoremondi kohta Tartus. Hind peaks olema mõistlik.
      Vaja oleks auto põhjakaitse ilmselt vahetada, puksid ehk ja midagi veel ehk(ei oska hetkel öelda) . Oleks vaja esmalt auto üle vaadata ja eks siis paistab mis teha vaja täpsemalt. Anyone?
      aasta autot ei soovita. mul olid ka puksid läbi, muud polnud otseselt vaja. Lollilt ütlesin neile vist ainult, et "tehke korda" aga nad vahetasid mult küsimata pmst terve silla ära, kuna nende mehaaniku arvates olid muud osad ka läbi jne.

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #468
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Algselt postitas donkament Vaata postitust
        aasta autot ei soovita. mul olid ka puksid läbi, muud polnud otseselt vaja. Lollilt ütlesin neile vist ainult, et "tehke korda" aga nad vahetasid mult küsimata pmst terve silla ära, kuna nende mehaaniku arvates olid muud osad ka läbi jne.
        Tänud info eest. Leidsin koha ja sain tuttava kaudu homseks juba aja.

        Comment

        • codeblack
          Räme Fish
          • Jun 2013
          • 13

          #469
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          IMO lammutustöö eest oleks normaalne 8-10 eur/h vähemalt. Maru raske töö ja igasuguste potensiaalsete ohtudega.
          LOL

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #470
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            Algselt postitas codeblack Vaata postitust
            LOL
            mida sa LOLitad... enda nägemus muidugi tunnitasust veits väiksem, aga raske töö ja ohtude osas vandalariga ühel arvamusel

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #471
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              sõltub kus eesti otsas. narvas ja võrus oleks 5 üle makstud, tallinnas mitte. aga selles osas vandalariga ka nõus, et töö ei ole nii lihtne, et lähed kuvaldaga sisse ja hakkad suvalt lahmima. soomes, rootsis olen näinud, et suurtel majadel on lammutustööde jaoks isegi projektid. kust mida ja kuhu maani tuleb maha võtta jne. päris see ei ole, et võtad viina eest parmud poe eest

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #472
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Kõik maailma raputavad sündmused tuleb alati ise hoolikalt üle kontrollida. Peavoolule allumatud ajakirjanikud ei välista, et 6. juuli 2013 San Fransisco lennujaamas väidetavalt hädamaandumise teinud Asiana Airlinesi lennu 214 katastroof oli lavastatud.   Maailmale teatati, et lennu 214 suhteliselt kogenematul piloodil tekkisid lennuki maandumisel raskused, kui lennuki saba puudutas maandudes õhkutõusmis- ja maandumisraja piiret. Selle […]

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #473
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Ülikoolides saavad inimesed, kes ehitavad marsile maja 10€ per h neto kanti. Ja tegemist ei ole piltliku näitega.

                  professorite avg eestis on ehk veidi kõrgem - jällegi tugevalt sõltuv valdkonnast.

                  8-10 €/h neto lammutustöö eest Eestis... äärmiselt kõrge THC tasemega inimese fantaasiates vb
                  Last edited by karupoeg; 17.07.13, 20:09.

                  Comment

                  • Narrator
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 75

                    #474
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Naljanumber lihtsalt, mis sitta see Telegramm toodab. Südamest loodan, et see pasahunnik pannakse kinni ära.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #475
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      Ülikoolides saavad inimesed, kes ehitavad marsile maja 10€ per h neto kanti. Ja tegemist ei ole piltliku näitega.
                      Ülikoolidel vast teadustööde patente suhteliselt lihtsam hea võrgustiku korral turustada ja pole kindel, aga imo kolmandiku tulust äkki saavad endale, kui lasevad teaduril teadusega tegeleda ja ise paberimajandust haldavad.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #476
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                        Ülikoolidel vast teadustööde patente suhteliselt lihtsam hea võrgustiku korral turustada ja pole kindel, aga imo kolmandiku tulust äkki saavad endale, kui lasevad teaduril teadusega tegeleda ja ise paberimajandust haldavad.
                        teoorias vb tõesti. Reaalsuses mitte. Ülikoolid ja ülikoolides tehtava teaduse välise rahastuse mahud igasse erinevasse valdkonda on niivõrd ulmelised. (Eesti ülikoolides kokku vast paar miljardit krooni iga-aastaselt), et see osa, mis sa üksikutes valdkondades suudad teenida (a la geenitehnoloogia) ei ole ülikooli eelarvet arvestades eriline osa. Aga see on juba pikem teema, mille arutamiseks kuluks vast tunde.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #477
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas Narrator Vaata postitust
                          Naljanumber lihtsalt, mis sitta see Telegramm toodab. Südamest loodan, et see pasahunnik pannakse kinni ära.
                          tuleb nõustuda.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #478
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Ei saa aru, miks on vaja sellist jama toota?

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #479
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              Ma olen juba pikka aega Telegrammi lugevatele inimestele proovinud selgeks teha, et tegemist on saidiga mis proovib lihtsalt alusetute vandenõuteooriate ning ülesensationaliseeritud pealkirjade ning artiklitega klikke koguda.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #480
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                mis siplete? nelli teataja veebis ja ongi kogu lugu. las ta olla siis.

                                Comment

                                Working...