---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #256
    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

    Ma imestasin, kuidas teles mingeid Pendli-Edgareid jms lastakse pensiokatelt raha röövida. Kanal 12 läks järgmisele levelile, Night Chatis istub nüüd pesuehtne transvestiit.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #257
      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]





      good shit

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #258
        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

        Tele 2 pommitab juba mitmendat päeva mind sellise pakkumisega, siiani olen olnud elisa klient ja levi probleeme pole kunagi olnud.
        Erinevalt kui aastaid tagasi elasin maal ja värvilise ekraaniga telefon oli alles big hit, siis pm Tele 2 levi piirdus hädaabi kõnedega.

        Kuumaks: 3,99€
        Kuumaks sisaldab järgmisi teenuseid:
        500 minutit (8 h ja 20 min) kõneaega EMT, Tele2, Elisa, Elioni, STV, Starmani, Linxtelecomi ja Telset võrku!
        50 SMS-i

        Alates 501. minutist on kõneminuti hind EMT, Tele2, Elisa, Elioni, STV, Starmani, Linxtelecomi ja Telset võrku 0,01€/min.

        Praegu tundub nagu tasuta lõuna pm sest ma räägin kuus kusagil 10€ eest ja netti siiani pole kasutanud.
        Ainus miinus hetkel siis, et number kaob ära mis on mul olnud juba ligi 10a.

        Aga kuna idee on lõpuks uus telefon ka ligi võtta siis tahaks selle asja ühe korraga ära teha.

        Visahing sa töötad Tele 2, ütle kas seal mõni konks ka on?

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #259
          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

          numbri saad üle tõsta

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #260
            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

            ta ei tööta tele2.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #261
              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              numbri saad üle tõsta
              Zeniga ei saa ju?

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #262
                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                Tele2 kõnekaardi korral sai igatahes korra lepinguliseks teha ja siis sai üle tõsta ilusti.

                Comment

                • Trapface
                  Jube Noob
                  • Feb 2012
                  • 197

                  #263
                  Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                  Peaasi, et mingi perioodikohustusega lepingule alla ei kirjuta :)

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #264
                    Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Tele 2 pommitab juba mitmendat päeva mind sellise pakkumisega, siiani olen olnud elisa klient ja levi probleeme pole kunagi olnud.
                    Erinevalt kui aastaid tagasi elasin maal ja värvilise ekraaniga telefon oli alles big hit, siis pm Tele 2 levi piirdus hädaabi kõnedega.

                    Kuumaks: 3,99€
                    Kuumaks sisaldab järgmisi teenuseid:
                    500 minutit (8 h ja 20 min) kõneaega EMT, Tele2, Elisa, Elioni, STV, Starmani, Linxtelecomi ja Telset võrku!
                    50 SMS-i

                    Alates 501. minutist on kõneminuti hind EMT, Tele2, Elisa, Elioni, STV, Starmani, Linxtelecomi ja Telset võrku 0,01€/min.

                    Praegu tundub nagu tasuta lõuna pm sest ma räägin kuus kusagil 10€ eest ja netti siiani pole kasutanud.
                    Ainus miinus hetkel siis, et number kaob ära mis on mul olnud juba ligi 10a.

                    Aga kuna idee on lõpuks uus telefon ka ligi võtta siis tahaks selle asja ühe korraga ära teha.

                    Visahing sa töötad Tele 2, ütle kas seal mõni konks ka on?
                    Zeni ei saa teha jah lepinguliseks, mis jama.
                    Ei usu, et mingi konks seal. EMTis oli meil näiteks 4 EUR ja 800 minutit + 60 SMSi pakett. Mingiaeg oli ka kõikidel operaatoritel 3 EURised paketid, kus 1000 minutit.

                    Tele2-ga ma siiski ei liituks. Kehv klienditeenindus, kus enamus venelased. Arvete saamisega on pidevalt paljudel probleeme.
                    Levi kvaliteet pole ilmselt päris see. Neil paljud avalikud kampaaniad konksuga. Alles hiljuti panin tähele, kuidas neil teatud paketid muudeti minutipõhiseks.

                    Mingi lambi paketi tingimused:
                    • Teenuspaketis Hinnaliider 22 arvestatakse helistamisel kõne kestust 1-sekundilise täpsusega. Alates 01.07.2013 arvestatakse kõne kestust 60-sekundilise täpsusega.

                    Ma võtaks Elisast/EMTst ka pakkumise enne. Pakuvad ilmselt midagi sarnast või isegi paremat.
                    Kõnekaardi vahetaks igal juhul ümber -> lepinguliseks.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #265
                      Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                      K tänud,
                      Sa ise ei taha pakkumist teha? Tegelt peaks vist nutipaketi tegema ikka ära, siis nett koguaeg olemas.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #266
                        Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                        K tänud,
                        Sa ise ei taha pakkumist teha? Tegelt peaks vist nutipaketi tegema ikka ära, siis nett koguaeg olemas.
                        Ma kahjuks ei saa teha. Ei tööta enam seal firmas ja nemad läksid EMT pealt -> Tele2 peale.

                        Kui nutipaketti vaja, siis ma võtaks igaljuhul selle Diil 7.96. EMT-iga sama levi, et vahet pole. Tähtajalist kohustust ei tule peale.

                        Paketitasu kuus, sisaldab: 7,96 €
                        Kõneaeg 1000 minutit kõikidesse võrkudesse ja lauatelefonidele
                        SMSid 100 tk
                        internet 5 GB 3 Mbit/s
                        Minutihind Eesti mobiili- ja püsivõrkudesse 0,01 €
                        Kõnealustustasu 0 €
                        SMS alates 101. sõnumist 0,01 €
                        MMS (kuni 100 kB) 0,39 €
                        Kõne pikkuse arvestus 1 sekund



                        ----------

                        Või kui tahad Elisasse jääda, siis nende Piiramatu 8. Seal allalaadimine 1Mbit/s ainult ja SMSid puuduvad.

                        Comment

                        • V4LDO
                          FPP Pro
                          • Jun 2010
                          • 229

                          #267
                          Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust

                          Või kui tahad Elisasse jääda, siis nende Piiramatu 8. Seal allalaadimine 1Mbit/s ainult ja SMSid puuduvad.
                          Miks mitte pigem Piiramatu 5 pakett? 0.01€ kõneminut + 100 smsi
                          Kui väga pika jutuga mees ei ole, paistab see odavam tulevat

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #268
                            Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                            Visahing kuule,

                            Ma olen 10 aastat EMT-s olnud ja praegu mõtlen, et tahaks uut telefoni saada (mingit suvalist 100-200€ androidi).
                            Mis sa soovitad ? Kas on võimalik mõne operaatori käest välja kaubelda, et ma uue telefoni eest midagi maksma ei peaks ?

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #269
                              Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                              see vist tuli uue rekordina. mb -> swed

                              10:26 request
                              15:40 raha pangas

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #270
                                Re: ---оффтоп июля--- [TÕLGE: JUULI OFFTOPIC]

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                see vist tuli uue rekordina. mb -> swed

                                10:26 request
                                15:40 raha pangas
                                Iga päev on mingi kindel aeg kui ülekanded panka tulevad (tavaliselt kella 13-17 vahel). Ma olen MB'st raha kell 13 teele pannud ning oli umbes poole tunni pärast pangas, samas olen ma pannud ka raha kell 16 teele ja ei tulnud enne järgmist lõunat.

                                Comment

                                Working...