*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #16
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***



    Üli koom ja kõvv debate =D.
    Teema stand up comedy sõnavabaduse piirid.(rape jokes )

    Jim Norton vs Mingi feminist.

    Office line on lihtsalt epic ...:To rape !!!

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #17
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      Mis see paks on kade, et keegi teda vägistada ei taha ? :O

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #18
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        mängisin hypereid. Juhtus imelik asi, stars disconnectis. Vaatasin samuti , et webilehed töötavad. Oli ka triobeti klient sees ja ka ta disconnectis. 5 minuti pärast kõik taastus ja mul 10BI miinust ja mindset 0
        Starmani ühendus

        Comment

        • CheckRaise
          Julm Donk
          • Dec 2010
          • 86

          #19
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          mängisin hypereid. Juhtus imelik asi, stars disconnectis. Vaatasin samuti , et webilehed töötavad. Oli ka triobeti klient sees ja ka ta disconnectis. 5 minuti pärast kõik taastus ja mul 10BI miinust ja mindset 0
          Starmani ühendus
          Täpselt sama

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #20
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            Starman sucks, rekord kuu ~10bi auku nl100s mingi 2a tagasi kuuga tänu starmanile.. elioni valguskaabel ftw

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #21
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Algselt postitas raidov Vaata postitust
              Starman sucks, rekord kuu ~10bi auku nl100s mingi 2a tagasi kuuga tänu starmanile.. elioni valguskaabel ftw
              valguskaabel vbl tõesti, a tean et elioni standard net on samapalju auku laksinud seni, ranka ntx ja leits vist ka, eks ise kostavad

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #22
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Elion on solid, aint üks debiilne asi juhtub 2-3x kuus - nett on olemas, aga browser ei tööta... Kõik programmid mis netti vajavad toimivad - Skype, pokkeritoad jne, aga browser enne restarti toimima ei hakka (tho mõnikord peale tundidepikkust ootamist isegi on hakanud).

                Eks oleneb ka kus elad, mul Tallinna semi-kesklinnas Starman oli väga ok mõned aastad tagasi.

                Comment

                • supernova66666
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 732

                  #23
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Pole endal elioniga sellist asja olnudki, aga on juhtunud, et brauser töötab kuid näiteks skype mitte

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    valguskaabel vbl tõesti, a tean et elioni standard net on samapalju auku laksinud seni, ranka ntx ja leits vist ka, eks ise kostavad
                    Oli Elioni tavaline kaabel. Täiesti lampi hakkas jamama. Net otseselt ei kadunud - stars jäi alles, aga veeb kadus iga 2-3 minuti tagant. Läksin üle valguskaablile. Kuu oli OK, ja siis sama jama. Vahetati absull kõik ära ja jamad ei kadunud. Võtsin Starmani ning asi korras.

                    2 aastat tagasi võis see tõesti probleemiks olla, aga tänapäeval võiks igal inimesel, kes mängib HT-sid olla nutikas + 3G, et vajadusel teha hotspot. Nii kindlat internetti ei ole olemas, et ei tekiks korraks tõrget.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Elion on solid, aint üks debiilne asi juhtub 2-3x kuus - nett on olemas, aga browser ei tööta... Kõik programmid mis netti vajavad toimivad - Skype, pokkeritoad jne, aga browser enne restarti toimima ei hakka (tho mõnikord peale tundidepikkust ootamist isegi on hakanud).

                      Eks oleneb ka kus elad, mul Tallinna semi-kesklinnas Starman oli väga ok mõned aastad tagasi.
                      Täpselt see sama jama mul oligi. Et brauser ei tööta, aga mul iga 2-3 minuti tagant kadus brauser.

                      E: ja nagu näha on see tüüpprobleem ja ei siiani parandamata.

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #26
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        jep tavaline elion ka ikka vahest kaob, valgus kaabel ei ole mul veel kordagi kadunud, starman kadus ikka mitu korda kuus ja tavaline elion sama moodi.. mul oli just vastu pidi kui codeccil, nett ja kõik muu toimis enamus korrad aga Microgaming disconnectis starmani ja elioniga sama moodi kuus mitu korda.. valgus kaabliga seda enam ei ole olnud kordagi..

                        aga +1 rankale ka, nutikaga või netipulgaga võiks varunett ikka olla eriti kui mängid HT või mid/high stakesis... suht kurb kui 200bb deep NL2k quads mucki läheks kui vastasel on juba kõik raha sees... saad selle ühe korra raha eest mitu kümmend aastat enda netipulka maksta..
                        Last edited by raidov; 02.06.13, 02:39.

                        Comment

                        • raidov
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 436

                          #27
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          Need probleemid peaks kõigil olema vist sellepärast, et lihtsalt liiga palju kasutajaid, 3.5G, 4G täpselt sama, vahet pole mis operaator, stabiilselt lubatud max kiiruse ligilähedast ei ole variantigi saada kuna lihtsalt kasutajaid on liiga palju...

                          Microgaming on äkki kuidagi tundlikum ka neti suhtes... see on ka väga homo, et suht lootusetu on varunetiga tagasi jõuda enne mucki..

                          Kuigi tegelt see, et MPN on tundlikum ei tundu kuidagi loogiline ikkagi :D

                          Peab vist pigem magama ära minema
                          Last edited by raidov; 02.06.13, 02:42.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Nüüd miski aasta pärast võiks Elion tulla välja oma brauseriga, mis kunagi ei hangu ja ei ole seda probleemi. Solid marketing nipp oleks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas raidov Vaata postitust
                              Need probleemid peaks kõigil olema vist sellepärast, et lihtsalt liiga palju kasutajaid, 3.5G, 4G täpselt sama, vahet pole mis operaator, stabiilselt lubatud max kiiruse ligilähedast ei ole variantigi saada kuna lihtsalt kasutajaid on liiga palju...

                              Microgaming on äkki kuidagi tundlikum ka neti suhtes... see on ka väga homo, et suht lootusetu on varunetiga tagasi jõuda enne mucki..

                              Kuigi tegelt see, et MPN on tundlikum ei tundu kuidagi loogiline ikkagi :D

                              Peab vist pigem magama ära minema
                              IMO on sitaks tundlikum. Kui MG ja Stars korraga lahti ning tekib korraks netitõrge, siis Stars tuleb üles, aga MG ei olegi üles tulnud ning peab kliendi restartima.

                              Comment

                              • Strawberry
                                Varasemalt kasutaja "romeo"
                                • Aug 2012
                                • 1229

                                #30
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                                "Proged töötavad, browser ei tööta" on alati mingi DNS-i viga.

                                Comment

                                Working...