*** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    Viimased päevad veel pingutada ja siis saab sess läbi. Ei jõua jaanipäeva ja üliõpilaste suvemänge ära oodatagi. Gogogo.

    Eelneval kahel kuul 1,5x kuus alkoholi tarbinud. Mõõdukat tarbimist siis kõigile kesäkuul.
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #2
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

    tänasega algas talv, ei meeldi kohe üldse.

    Comment

    • raidov
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 436

      #3
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post529887


      Ei saanud aru viimasest hetkest, need ei ole mingid lastminute dealid ju.. nende lennupiletitega on nii, et enamus nendest on põhimõtteliselt nö süsteemi vead, kuna mingitele otsadel on mega head pakkumised vahest, siis saabki vahest mingite selliste ebastandartsete marsruutidega väga hea hinna a la madrid- manila- tokyo- london vms

      ainuke asi mida nendega tuleb tähele panna on see, et nad ei kesta nii kaua, kuna kui ikka mingi 150€ eest cancuni või 400€ eest kuubale saad, siis ilmselgelt läheb see hästi kaubaks...
      Last edited by raidov; 01.06.13, 01:44.

      Comment

      • Dean Blunt
        Räme Fish
        • Jun 2012
        • 2

        #4
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

        Lühidalt. Indie Game: The Movie....suunatud inimestele, kes on natukenegi huvitatud mängudest ja nende loomisest. Must have party game - MeatBOY. Lihtne ja loogiline mäng, mis tõmbab kogu cru käima. Xbox ja asi ruulib omast kogemusest :)
        Last edited by Dean Blunt; 01.06.13, 03:14.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

          keegi tlnas 2 päeva ei pidutse ?

          Comment

          • Pudgehook
            Jube Noob
            • Apr 2010
            • 190

            #6
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

            nope seal ei pidutse keegi.

            Comment

            • vilistaja
              Jube Noob
              • Nov 2009
              • 148

              #7
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

              Kes mäletab loo nime, mis meil ametlikus naiste kiitmise nurgas üleval oli? Esitaja oli Disclosure ja videos oli mõnus pesu pidu ning tütarlaps "I love british boys" särgiga basseinis. Oli mul youtubei playlistis, aga kadus ära nüüd ei leia enam.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                Matemaatika kohta küsimus:

                Valimi andmete põhjal aritmeetiline keskmine on 80, standardhäve 20 ühikut, üldkogumi maht 1200. Kui suur peaks olema valim, et teha kndlaks keskmist taset +/- 2 ühikut, usaldatavusega 95%?

                Vastusevariandid olid: üle 200, vähemalt 12000, 170, kuni 1200 ja mingi viies vastusevariant oli veel.


                Tüütan veel. Kui tuleb ülemise valemi järgi:

                Siis arvud peaksid valemisse minema järgmiselt ja vastus olema: 2² * 20²x/ 2² = 400 ?

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Matemaatika kohta küsimus:

                  Valimi andmete põhjal aritmeetiline keskmine on 80, standardhäve 20 ühikut, üldkogumi maht 1200. Kui suur peaks olema valim, et teha kndlaks keskmist taset +/- 2 ühikut, usaldatavusega 95%?

                  Vastusevariandid olid: üle 200, vähemalt 12000, 170, kuni 1200 ja mingi viies vastusevariant oli veel.


                  Tüütan veel. Kui tuleb ülemise valemi järgi:

                  Siis arvud peaksid valemisse minema järgmiselt ja vastus olema: 2² * 20²x/ 2² = 400 ?
                  Umbes-täpselt nii. Murrujoone peal olevad asjad on vahetuses (lihtsalt märgin, et sa asju mõnes teises ülesandes segamini ei ajaks) ja see 2*2 joone peal on lähend sellele z-väärtusele st. päris 2 ta vist ei ole.

                  Wikipedias oli veel selline valem (ka lähend), mis annab sama tulemuse: n = 16σ²/W² ehk n=16*20²/4²=400.

                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #10
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                    Ma sulan juba pea 2 nädalat 25+ kraadi käes Kesk-Põhja Soomes

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Umbes-täpselt nii. Murrujoone peal olevad asjad on vahetuses (lihtsalt märgin, et sa asju mõnes teises ülesandes segamini ei ajaks) ja see 2*2 joone peal on lähend sellele z-väärtusele st. päris 2 ta vist ei ole.

                      Wikipedias oli veel selline valem (ka lähend), mis annab sama tulemuse: n = 16σ²/W² ehk n=16*20²/4²=400.

                      http://en.wikipedia.org/wiki/Sample_size_determination
                      Mhmh, sellest saan aru. Tänud sulle!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                        TÄHELEPANU SUPERNOVAD JA SUPERNOVA ELITED

                        ÄRGE UNUSTAGE: Täna kell 21 algab Pokerstarsis korra kvartalis toimuv $ 1 000 000 auhinnafondiga VIP-freerolll.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #13
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                          kuna see 100 billion umbes jagatakse

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                            Algselt postitas Ints Vaata postitust
                            kuna see 100 billion umbes jagatakse
                            Umbes kuu keskel ja natuke peale.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #15
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC: SUVI ALAKU! ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              TÄHELEPANU SUPERNOVAD JA SUPERNOVA ELITED

                              ÄRGE UNUSTAGE: Täna kell 21 algab Pokerstarsis korra kvartalis toimuv $ 1 000 000 auhinnafondiga VIP-freerolll.
                              Tänud!

                              Comment

                              Working...