Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Vandalar, kas sa muidu kasvatasid taimi puhtalt oma tarbeks või oli materiaalne omakasu ka mängus? Lihtsalt imo see, mida inimene oma tarbeks oma kodus kasvatab peaks olema puhtalt inimese enda teema. Turustamise ja materiaalse omakasu saamise soovi korral asi muutub.
E Kui nüüd valima peaks, siis ma valiks Norra või siis Kanada.
Vandalar, kas sa muidu kasvatasid taimi puhtalt oma tarbeks või oli materiaalne omakasu ka mängus? Lihtsalt imo see, mida inimene oma tarbeks oma kodus kasvatab peaks olema puhtalt inimese enda teema. Turustamise ja materiaalse omakasu saamise soovi korral asi muutub.
E Kui nüüd valima peaks, siis ma valiks Norra või siis Kanada.
Comment