*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #556
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    Vandalar, kas sa muidu kasvatasid taimi puhtalt oma tarbeks või oli materiaalne omakasu ka mängus? Lihtsalt imo see, mida inimene oma tarbeks oma kodus kasvatab peaks olema puhtalt inimese enda teema. Turustamise ja materiaalse omakasu saamise soovi korral asi muutub.

    E Kui nüüd valima peaks, siis ma valiks Norra või siis Kanada.
    Last edited by Potsataja; 14.05.13, 11:34.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #557
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Vandalar, kas sa muidu kasvatasid taimi puhtalt oma tarbeks või oli materiaalne omakasu ka mängus? Lihtsalt imo see, mida inimene oma tarbeks oma kodus kasvatab peaks olema puhtalt inimese enda teema. Turustamise ja materiaalse omakasu saamise soovi korral asi muutub.
      Kui ainult endale kasvatad, siis on võimatu vahele jääda.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #558
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        Endale obv. Ning ma ei leia, et kanepi müümine oleks kuidagi teistsugune tegevus, kui näiteks tubaka või alkoholi müük.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #559
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Endale obv. Ning ma ei leia, et kanepi müümine oleks kuidagi teistsugune tegevus, kui näiteks tubaka või alkoholi müük.
          professionaalset abi ei ole juba otsinud? kui sa ainult oma tarbeks seda kasvatasid vms, siis kudias sa nii loll olid, et vahele jäid?

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #560
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Eesti kasvab muidu tublisti. 1995 oli Norra PPP 3,7 korda suurem. 2012 on Norra PPP ainult 2,5 korda suurem. Ei ole kaugel aeg kui ostujõu erinevus norrakate ja eestlaste vahel on väiksem kui 2x.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #561
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              professionaalset abi ei ole juba otsinud? kui sa ainult oma tarbeks seda kasvatasid vms, siis kudias sa nii loll olid, et vahele jäid?
              Sulle endale on abi vaja.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #562
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Kui te seda kanepi teemalist sitta ära ei lõpeta (leits ja vanda), siis lükkan mõlemale varsti banni. Ei viitsi seda paska igapäevasel lugeda.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #563
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Endale obv. Ning ma ei leia, et kanepi müümine oleks kuidagi teistsugune tegevus, kui näiteks tubaka või alkoholi müük.


                  Lisaks marihuaanale ja hašišile leidis politsei läbiotsimise käigus talust 10 kanepitaime ja 37 kanepivart, millelt olid eemaldatud lehed, kanepilehti ja -õisi.


                  Sul pidi seda siis ikka ohtralt kuluma, sest Postimees kirjutab "Ühest kanepitaimest saab hinnanguliselt 100 grammi kanepipuru" ja just.ee lehel on "Ühest kanepitaimest saab keskmiselt 10–30 grammi valmis kvaliteetset toodangut".

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #564
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    See just.ee räägib õiget juttu. See 100g kanepipuru jutt on mingi ajakirjanduslik jura.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #565
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #566
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Kui te seda kanepi teemalist sitta ära ei lõpeta (leits ja vanda), siis lükkan mõlemale varsti banni. Ei viitsi seda paska igapäevasel lugeda.

                        tra daun oled, vandalaer peab oma monolooge weedi yle ?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #567
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          bye bye

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #568
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            See just.ee räägib õiget juttu. See 100g kanepipuru jutt on mingi ajakirjanduslik jura.


                            Ühest pakist tubakast (20g) saab vähemalt 30 suitsu. Seega tõmbasid sa hinnanguliselt keskmiselt peaaegu paki "tubakat" nädalas?

                            Sellise koguse pealt peaaegu nulli langemine võib tõesti ikka kohe päris tilti ajada.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #569
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              tra daun oled, vandalaer peab oma monolooge weedi yle ?
                              ja sa ässitad? Puhkama sa ka siis.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #570
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Aitäh Teile, kes Leitsi ja Vandalari puhkama saatsid :)

                                Natuke naljakas käitumine tegelikult foorumi juhtkonna poolt. Ma teen väikse nalja ( reklaamisin oma *******.com naljaga tehtud stake lehekülge ) ja insta ban. Leits toodab igas teemat sellist vaenu ja tekitab negatiivse õhkkonna. Mul reportimisest juba käsi villis ja nüüd siis alles lükatakse banaan.

                                Comment

                                Working...