*** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #466
    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

    short PLO HU laudu starsis enam pole?

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #467
      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

      Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
      short PLO HU laudu starsis enam pole?
      Kui sa neid ei näe siis ilmselt mitte, NL lauad kadusid ka ära ja asendusid cap laudadega.

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #468
        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

        :(

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #469
          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

          Iseloomustab hästi praegust seisundit xd

          Comment

          • JohannesJ
            Grinder
            • Jun 2010
            • 684

            #470
            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

            Ära unustanud, kui rõve on õlle pohma...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #471
              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

              lool mis vise sokult

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #472
                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                lool mis vise sokult
                unreal luckbox

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #473
                  Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                  Tehti tagasi meile see BBL veerandinfaali tanoka beardi poolväljaku buzzer :(

                  Aga Toome on ikka täis nisanäpp, niii jube, et halb hakkab. Tra ja, Sokk, mine.....

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #474
                    Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                    kalev pidigi võitma lulz

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #475
                      Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                      Aga nüüd 2 mängu kodus. Rock on see hooaeg kaotanud ainult ühe mängu kodus kõikide liigade peale (Eestikad, BBL, Euroliiga) ja seegi oli Euro alagrupi võitjate vastu lõpus 1 punniga. Tartu publik toetab lõpuni:D

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #476
                        Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                        Üle kahetunnine salvestis, UB skandaaliga seoses http://forumserver.twoplustwo.com/29...g-gun-1330700/

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #477
                          Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Üle kahetunnine salvestis, UB skandaaliga seoses http://forumserver.twoplustwo.com/29...g-gun-1330700/
                          Annie Duke ja Phil Hellmuth god-modesid? Lol wtf.

                          //Ok P-H on spekulatsioon aga võis vabalt võtta aset.
                          Last edited by VisaHing; 11.05.13, 20:09.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #478
                            Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            Annie Duke ja Phil Hellmuth god-modesid? Lol wtf.

                            //Ok P-H on spekulatsioon aga võis vabalt võtta aset.
                            Ära aja inimesi paanikasse. Ei godmodenud midagi. Dukel oli 15 minutilise delayga superaccount, kuigi tekkisid spekulatsioonid, et sellist asja ei saa olla ja Duke vend (kui ei eksi) võitis $1K turka, mida peeti toona raskeimaks.

                            Tuleb ka meie portaali artikkel. Hetkel viime end materjalidega kursi.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #479
                              Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ära aja inimesi paanikasse. Ei godmodenud midagi. Dukel oli 15 minutilise delayga superaccount, kuigi tekkisid spekulatsioonid, et sellist asja ei saa olla ja Duke vend (kui ei eksi) võitis $1K turka, mida peeti toona raskeimaks.

                              Tuleb ka meie portaali artikkel. Hetkel viime end materjalidega kursi.
                              Teises salvestises sai 15-min delay-st 5 minutit muidu. Juhul kui kahe silma vahele jäi ja artiklit kirjutad juba.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #480
                                Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***

                                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                                Teises salvestises sai 15-min delay-st 5 minutit muidu. Juhul kui kahe silma vahele jäi ja artiklit kirjutad juba.
                                Jah. Aga tal ei olnud superuserit kontot. See on sama, kui sa näeksid 5 minuti pärast kõigi mängijate kaarte. Bodogis näed koheselt pärast käe lõpetamist. See annab eelise, aga mitte midagi väga suurt. Loomulikult on ka see sohi tegemine: andmine mängijale suurema eelise, aga siiski veel suurem ja alatum oli, et inimene nägi jooksvalt kaarte.

                                Päris räme, et üleüldse selline feature klienti jäädi. Muideks, kui keegi ei tea, siis toona Pokerstaris Michael (Michale Josem) oli üks tegelastest, kes aitas superuserit paljastada ja sai siis ühtlasi ka PokerStarsi tööle - õigemini talle tehti pakkumine. Nüüdseks peaks olema ta Security boss.

                                Comment

                                Working...