Re: *** MAI OFFTOPIC: Teenitakse uus! ***
Teadsin, et keegi ütleb ja arvasin et just sina ütled.
See on hoopis teine asi, sest see ei ole stake vaid rahade kogumine ja organiseeritud usaldusväärsete isikute poolt. Arvan, et siin foorumis ei ole mitte kedagi peale ESTPatricku, kes mu usaldusväärsuses kahtleks.
Ma isegi võrdleks seda annetusega. Saan aru, et totter võrdlus, aga kui annetuste jaoks kogutakse rahasid, siis see on kaugel stakest.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
See on hoopis teine asi, sest see ei ole stake vaid rahade kogumine ja organiseeritud usaldusväärsete isikute poolt. Arvan, et siin foorumis ei ole mitte kedagi peale ESTPatricku, kes mu usaldusväärsuses kahtleks.
Ma isegi võrdleks seda annetusega. Saan aru, et totter võrdlus, aga kui annetuste jaoks kogutakse rahasid, siis see on kaugel stakest.
TC
Comment