Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #301
    Re: Vandenõu või mitte?

    kalle157, viitsid lühikokkuvõtte teha sellest, miks kuu tehisobjekt on ? See on nii out of the box idee, et huvi tekkis kohe.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #302
      Re: Vandenõu või mitte?

      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
      wat
      Mis wat? Tuleb lihtsalt piisavalt sci-fid lugeda ja edasi on fantaasialend piiramatu. Puhtalt raamatutesse kinnijäämine on muidugi kurjast, aga ikka juhtub.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #303
        Re: Vandenõu või mitte?

        Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
        Ma oleksin sellega nõus, kui EestiAA vaatab ära teemaks olnud filmi kõik osad.Ja natuke mõtleb oma peaga.Aga ilmselt siis ongi leitud üksmeel.
        Mis need dokid on taolise vaatega nagu David Icke-i maailma vaade?.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #304
          Re: Vandenõu või mitte?

          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
          kalle157, viitsid lühikokkuvõtte teha sellest, miks kuu tehisobjekt on ? See on nii out of the box idee, et huvi tekkis kohe.
          sama siin. ootame kalle.

          Comment

          • kalle157
            Räme Fish
            • Jun 2009
            • 24

            #305
            Re: Vandenõu või mitte?

            Strawberry - ma ei saa tervet raamatut ümber jutustada.Loe ise. A.Butler, C.Knight - Kes ehitas kuu?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #306
              Re: Vandenõu või mitte?

              Mind ajab kõige rohkem tilti see, et ma mingi random mugu olen, samal ajal kui teised quidditchit mängivad hogwartsis. fuck kus tahaks nähtamatu keebiga hermione tuppa hiilida

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #307
                Re: Vandenõu või mitte?

                Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
                Strawberry - ma ei saa tervet raamatut ümber jutustada.Loe ise. A.Butler, C.Knight - Kes ehitas kuu?
                http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/...itas_kuu/33984
                Kes kuu ehitas.

                Kas Kuu on seest tühi ja seega tehislik? Miks tiirleb Kuu täpselt sada korda aeglasemalt, kui pöörleb Maa ümber oma telje? Miks on Kuu täpselt 400 korda väiksem kui Päike ja sellest täpselt 400 korda Maale lähemal? Miks sobib kiviaja iidne geomeetria- ja mõõtmissüsteem täpselt Kuul? Asjatundjad on jõudnud järeldusele, et elu arenes Maal ainult seetõttu, et Kuu on täpselt see, mis ta on, ning paikneb just seal, kus me seda näeme

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #308
                  Re: Vandenõu või mitte?

                  Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
                  Strawberry - ma ei saa tervet raamatut ümber jutustada.Loe ise. A.Butler, C.Knight - Kes ehitas kuu?
                  http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/...itas_kuu/33984
                  CK on Christopher Knight, raamatu autor, lõik interview-st

                  ND: If the Moon is an artificial construct, what are your theories on who or what built it, and why?

                  CK: In Who Built the Moon? we explain that we could not come to any other conclusion than the Moon is artificial. Because it is certain that it is 4.6 billion years old that raises some interesting points. Another factor was the obvious message that has been built into the Moon[ to tell us it’s artificial. The language of the message is base ten arithmetic so it looks as though it is directed to a ten digit species that is living on Earth right now - which seems to mean humans.

                  The question of why the Moon had to be built is easy to answer: To produce all life, especially humans. As to who did it - well that’s a lot tougher! We give the three possibilities we can think of, namely: God, aliens or humans. The only one of these that is 100% scientifically possible is the last one.

                  Time travel is universally accepted as being physically possible and a number of scientists are close to sending matter back in time. We can envisage that machines could be built in the future that could be sent back to remove matter from the young Earth to construct the Moon - probably using mini black hole technology.
                  oh shitttt....... the crack is strong in this one

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #309
                    Re: Vandenõu või mitte?

                    üks kodanik arvab ka antud Kuu teemast:

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #310
                      Re: Vandenõu või mitte?

                      Seda, kas jumalate hulka tõstetud Quetzalcoatl ka tegelikult inimesena kunagi maa peal kõndis, on võimatu öelda. Asteegid arvasid, et Teotihuacanis jumalad sündisidki. Ja just Quetzalcoatli püramiidi alt nüüd hauakambrid avastati. Inimesed sinna ligi ei pääse, pisike robot Tlaloc II-TC küll. Ja tänu robotile oli nüüd ka võimalus suletud kambritesse esimene pilk heita.


                      Pohhui see kuu, Kui nüüd tänapäeval raha, võimu ja ka vabatahtlike jagub, siis miks keegi ei suvatse antiikaja stiilis kasvõi ühte püramiidi ehitada?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #311
                        Re: Vandenõu või mitte?

                        Päris lahedad tõestused on teooriatele, kuna me leiame mingeid huvitavaid kokkusattumusi suurustes, pikkustes, kiirustes, siis see tähendab, et asi on tehislik @ kuu.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #312
                          Re: Vandenõu või mitte?

                          Rikute seda teemat mingite mõttetute postitustega (pean silmas siin seda kuu teemat ja kalle joru). Heameelega loeks rohkem Alaska ja Godi stiilis postitusi. Katsuks ikka reaalsuse piiridesse jääda.

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #313
                            Re: Vandenõu või mitte?

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Rikute seda teemat mingite mõttetute postitustega (pean silmas siin seda kuu teemat ja kalle joru). Heameelega loeks rohkem Alaska ja Godi stiilis postitusi. Katsuks ikka reaalsuse piiridesse jääda.
                            seda teemat ei saa rikkuda, sest see oli mõttetu algusest peale.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #314
                              Re: Vandenõu või mitte?

                              Algselt postitas donkament Vaata postitust
                              seda teemat ei saa rikkuda, sest see oli mõttetu algusest peale.
                              Googelda "Conspiracy theories that turned out to be true" ja võibolla leiad midagi, mis selle sinu jaoks mõtekaks muudab.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #315
                                Re: Vandenõu või mitte?



                                taipohh keegi poolepealt mujale vaatab.

                                Comment

                                Working...