Vandenõu või mitte?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1

    Vandenõu või mitte?

    Siia siis võib panna vandenõu teemasid, mis tekitavad küsimusi.

    Maailmas on kindlasti olemas vandenõusid riiklikul tasandil ,aga eristada mis on õige ja mis BS
    ,see on omaette kunst.

    Popimad vandenõud teooriad.

    1. JFK mõrv.
    2. AIDS inimeste tehtud.
    3. 9 11 Inside job.
    4. Kuu maandumine.
    5. Kliima soojenemine.


    Kellel tuleb mingi huvitav teooria või leiab midagi huvitavat netist võib siia panna siis.

    Soovitan inimestel mitte üksteist maha tegema hakkata vaid proovida avatud mõttega mõlemaid poole näha ja nii välja vb nuputada mis tundub õigem teooria.
    Last edited by EestiAA; 28.04.13, 16:44.
  • supernova66666
    Grinder
    • Nov 2012
    • 732

    #2
    Re: Vandenõu või mitte ?.

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Las siis olla oma teema siin sellest ehk ?.
    Siis ei sega OT-s inimesi keda jätab see teema külmaks.
    Saab rahulikult vaielda =).
    Ma arvan, et paljud ei saa selle teema esimese postituse järel mittemidagi aru, millest on jutt.
    Teema igastahes huvitav

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #3
      Re: Vandenõu või mitte ?.

      EI.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: Vandenõu või mitte ?.

        võimalik, et on.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #5
          Re: Vandenõu või mitte ?.

          Vandenõud on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #6
            Re: Vandenõu või mitte ?.

            Minumeelest on hirmutav, et kõik need vandenõuteoreetikud käivad ka valimistel hääletamas.

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #7
              Re: Vandenõu või mitte ?.

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Minumeelest on hirmutav, et kõik need vandenõuteoreetikud käivad ka valimistel hääletamas.
              Loe delfi kommentaare, see tõmbab juhtme päris korralikult kinni.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #8
                Re: Vandenõu või mitte ?.

                Starsi SNG-d on rigged.

                1. Võitvad mängijad jooksevad alla ev ja fishid üle. Selleks, et raha süsteemist välja ei viidaks.
                2. shortstackid kaotavad suurtele stackidele tõenäolisemalt kui vastupidi. Selleks, et mängud kiiremini lõpeksid ja raha kiiremini ringleks.
                Last edited by peete82; 28.04.13, 16:49.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #9
                  Re: Vandenõu või mitte ?.

                  Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                  Vandenõud on head asjad. Lahterdab vähemalt inimesed kohe ära ja teab kellega mõistlikku juttu ajada pole mõtet.
                  Jep, sest see kes sinuga ei nõustu ja on valmis ka ise mõtlema on tohman

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #10
                    Re: Vandenõu või mitte ?.

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    Starsi SNG-d on rigged.

                    1. Võitvad mängijad jooksevad alla ev ja fishid üle. Selleks, et raha süsteemist välja ei viidaks.
                    2. shortstackid kaotavad suurtele stackidele tõenäolisemalt kui vastupidi. Selleks, et mängud kiiremini lõpeksid ja raha kiiremini ringleks.
                    aga kui sa oled shortstack fish, siis tasakaalustub EV ära ?

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #11
                      Re: Vandenõu või mitte ?.

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      aga kui sa oled shortstack fish, siis tasakaalustub EV ära ?
                      võimalik. Fishid kahjuks pikas perspektiivis kah raha ei võida, sest nad on fishid ja kingivad lõpuks oma raha ära. Stars võidab, saab rake.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #12
                        Re: Vandenõu või mitte ?.

                        EestiAA, see debunkind 911 leht, kas seal Pentagoni ründamise kohta pole neid debunked teooriad või ma lihtsalt ei leia, palun anna linki.

                        Aga muidu 911 võib võrrelda ju "Gulf of Tonkin" olukorraga. Aastakümneid oli maetlik versioon, et vietnam ründas ja Oliverk and co naersid kõikide teiste üle, kes sama meelt ei olnud, aga alles hiljuti 2008 vms tnnistas US, et see oli false flag operation. Ja sedagi sellepärast, et ilmsiks tulid salajased dokumendid, muidu ehk poleks praegugi seda veel ametlikult kinnitatud.

                        Comment

                        • redddman10
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 703

                          #13
                          Re: Vandenõu või mitte ?.

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          Jep, sest see kes sinuga ei nõustu ja on valmis ka ise mõtlema on tohman
                          tahtsin just sama kirjutada:D

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #14
                            Re: Vandenõu või mitte ?.

                            kunagi suhtlesin ühe naisega msn-is, kelle kohta võis lausa imestada, kuidas kõik idiootsused ühte kohta kogunevad.
                            - ekstreemne taimetoitlus, muuseas teraviljatoite ka süüa ei või. Jäi küsimata, millest ta üldse toitub
                            - vaktsineerimise vastane
                            - 9/11 on muidugi USA valistsuse kätetöö
                            - juudid valitsevad maailma
                            - jne
                            Last edited by peete82; 28.04.13, 17:20.

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #15
                              Re: Vandenõu või mitte ?.

                              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                              kunagi suhtlesin ühe naisega msn-is, kelle kohta võis lausa imestada, kuidas kõik idiootsused ühte kohta kogunevad.
                              - ekstreemne taimetoitlus, muuseas teraviljatoite ka süüa ei või. Jäi küsimata, millest ta üldse toitub
                              - vaktsineerimise vastane
                              - 9/11 on muidugi USA valistsuse kätetöö
                              - juudid valitsevad maailma
                              - jne
                              Teraviljades on gluteen, mis on sisuliselt mürk (evolutsiooni käigus välja kujunenud taime kaitsemehanism tema söömise vastu, loomadel on laksust kõht lahti ntx.). Osad inimesed suudavad seda seedida, osad mitte ja neil tekib sellest allergiareaktsioone, mis avalduvad suuremal või vähemal määral. Midagi kasulikku ei saa gluteenist keegi.

                              Vaktsiine on kasulikke, on ebamääraseid ja on ka selliseid millest kahju rohkem kui kasu.

                              Kui maailma miljardäride rahatabelit vaadata, siis indeed juudid valitsevad maailma.

                              Comment

                              Working...