**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Kui ajatsoonide vahe on mõnes kohas mandril ka, siis kuidas see toimib? Pmst kuskilt jookseb piir, et 1m üle astud siis on kell 1h ees/taga? Ja kuskil Venemaa metsades võtavad mõned jorsid iga aasta 2x uut aastat vastu?
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Tänks.Algselt postitas mislinn Vaata postitustnetsi ja bullsi vahel haige mäng käimas, kolmas overtime algamas. kui kedagi nba huvitab :D
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Kokkuleppeline peaks olema, mingit sentimeetri täpsusega kulgevat joont ei ole imo.Algselt postitas Codecci Vaata postitustKui ajatsoonide vahe on mõnes kohas mandril ka, siis kuidas see toimib? Pmst kuskilt jookseb piir, et 1m üle astud siis on kell 1h ees/taga? Ja kuskil Venemaa metsades võtavad mõned jorsid iga aasta 2x uut aastat vastu?
Vb keegi teadja oskab selgitada.Last edited by p0l1; 27.04.13, 23:14.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
obv, et on joon, arvad, et läheb kuidagi sujuvalt ja häguselt üle või lol ? Western Australia ja Southern Australia ajavahe on 1,5h. WA ei keerata kella, SA keeratakse, suvel on vahe 2,5h. Alko järel käia hea üle piiri kus poed veel lahti :DAlgselt postitas p0l1 Vaata postitustKokkuleppeline peaks olema, mingit sentimeetri täpsusega kulgevat joont ei ole imo.
Vb keegi teadja oskab selgitada.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
mööda riikide piire kulgeb ajavöönd. suuremates riikides kus mitu ajavööndi nt. usa, mööda osariikide piiri. ookeanides mööda meridiaane.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Nii varakult ei ole viisakas spoilerdadaAlgselt postitas JaanusX Vaata postitustALERT: UFC SPOILER(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Eriti hea.... Jones võitis esimeses roundis ja siis kui võit käes pani alles tähele, et suur varvas täiesti sodiks.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Ajavahe on haldusalade kaupa, mitte geograafilise joonega.Algselt postitas vennike Vaata postitustobv, et on joon, arvad, et läheb kuidagi sujuvalt ja häguselt üle või lol ? Western Australia ja Southern Australia ajavahe on 1,5h. WA ei keerata kella, SA keeratakse, suvel on vahe 2,5h. Alko järel käia hea üle piiri kus poed veel lahti :D
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Eesti lotod on täiesti rigged shit.
Olen ostnud umbes aasta jooksul iga nädal 3 piletit (bingo, viking, ej) ja nende umbes 150 piletiga ei ole võitnud mitte sentigi.
Jah, tean, et loto on haigelt -ev ja mängida tuleks vähemalt 50000 aastat, et 100% tõenäosusega jackpot võita.
Olen need mõni eurot kulutanud iga nädal rohkem meelelahutuse pärast.
Aga kus see meelelahutus siin on, kui mitte tilligi ei võida?
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
stop fucking nitpicking retard. on selleks osariigi piir, meridiaan, jõgi vms. point remains.Algselt postitas Strawberry Vaata postitustAjavahe on haldusalade kaupa, mitte geograafilise joonega.
Comment
-
Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Algselt postitas JaanusX Vaata postitustEriti hea.... Jones võitis esimeses roundis ja siis kui võit käes pani alles tähele, et suur varvas täiesti sodiks.
Last edited by K2snakas; 28.04.13, 10:31.
Comment
Comment