**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #1231
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    +1

    Sellega meenus ka tweet :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Eesti tuntuim purikas pokkerimaastikul siis

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #1232
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Imo see artikkel bimbodest ja maakatest on ikka ülim jaburdus. Niimoodi stereotüüpe luua on masendav. Umbes nii, et ilus naine, kes enda eest hoolitseb, ei või olla armastav, hooliv ja südamlik ja on vaid raha peal väljas. Absurd. Selle artikli autor on lihtalt üks kibestunud vanatüdruk imo, keda keegi ei taha. Ja vaevalt, et välimuse tõttu....

      EDIT: Lol, miks selle naise nimi sten on?
      Last edited by Kotkas1000; 25.04.13, 16:22.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1233
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Imo see artikkel bimbodest ja maakatest on ikka ülim jaburdus. Niimoodi stereotüüpe luua on masendav. Umbes nii, et ilus naine, kes enda eest hoolitseb, ei või olla armastav, hooliv ja südamlik ja on vaid raha peal väljas. Absurd. Selle artikli autor on lihtalt üks kibestunud vanatüdruk imo, keda keegi ei taha. Ja vaevalt, et välimuse tõttu....
        Ma ei ole artiklit lugenud, aga kas selle autor ei ole mitte mees nimega Sten Sang ja kui ma ei eksi, siis äkki ta on pärit Pärnust ning käisime isegi samas koolis. Võin eksida, aga kiire googeldamine kinnitas.

        E: *****, mis typod. cliffnote: Autoriks on ju mees, mitte naine.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1234
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #1235
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ma ei ole artiklit lugenud, aga kas selle autor ei ole mitte mees nimega Sten Sang ja kui ma ei eksi, siis äkki ta on pärit Pärnust ning käisime isegi samas koolis. Võin eksida, aga kiire googeldamine kinnitas.

            E: *****, mis typod. cliffnote: Autoriks on ju mees, mitte naine.
            Ma juba tabasin ära jah. Artiklit lugedes ei vaadanud autori nime ja tegin selle järelduse vaid pildi alusel. Täitsa poisipeaga tüdruk seal pildi peal. Aga mu point jääb samaks.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1236
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma ei ole artiklit lugenud, aga kas selle autor ei ole mitte mees nimega Sten Sang ja kui ma ei eksi, siis äkki ta on pärit Pärnust ning käisime isegi samas koolis. Võin eksida, aga kiire googeldamine kinnitas.

              E: *****, mis typod. cliffnote: Autoriks on ju mees, mitte naine.
              Koolis oli tal vist siiski naiselikum nimi?

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #1237
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Ma juba tabasin ära jah. Artiklit lugedes ei vaadanud autori nime ja tegin selle järelduse vaid pildi alusel. Täitsa poisipeaga tüdruk seal pildi peal. Aga mu point jääb samaks.
                isik, kelle autorinimi on sten sang, on tegelikult naine. ja pärnust on ta pärit küll. nozzu on temast ka rääkinud imo

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #1238
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  ahsoo..nojah..ei oskagi midagi kosta. Et siis ikkagi vanatürduk, kes otsustaks sugu vahetada. Ma arvan, et selline omadega suht segaduses ja eksinud tegelne ei ole õigeim inimene sellel teemal artiklit kirjutama.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1239
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Hei fishid, kes viitsib väikse eksperimendi teha? Teeks ühel ja samal kellaajal starsi nl2 lobbyst screenshoti (samade filtritega obv) ja vaataks kas tulemus on sama?

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #1240
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Hei fishid, kes viitsib väikse eksperimendi teha? Teeks ühel ja samal kellaajal starsi nl2 lobbyst screenshoti (samade filtritega obv) ja vaataks kas tulemus on sama?
                      tundub ahvatlev

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1241
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Hei fishid, kes viitsib väikse eksperimendi teha? Teeks ühel ja samal kellaajal starsi nl2 lobbyst screenshoti (samade filtritega obv) ja vaataks kas tulemus on sama?
                        Starsi NL2 lauad nii toughiks läinud, et arvad, et sulle söödetakse aint regiseid laudu ette?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #1242
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Hei fishid, kes viitsib väikse eksperimendi teha? Teeks ühel ja samal kellaajal starsi nl2 lobbyst screenshoti (samade filtritega obv) ja vaataks kas tulemus on sama?
                          7 miljonit asukohta, 58 keelt, sünkroonitud aatomkellaga.


                          Selle kella järgi TÄPSELT 19:10:00 olen nõus tegema.

                          Ma ei usu, et Stars on hakanud eraldama mängijaid aga huvipärast võib proovida.

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #1243
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            dv, in
                            praegu kyll endale nii ei tundu, pmst find seatiga lasen lauad lahti ja paar täieliku tohmanit on ikka lauas
                            Last edited by Matu; 25.04.13, 16:54.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1244
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                              tundub ahvatlev
                              make sure, et sa fish ikka oled, muidu pole mõtet.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #1245
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Pange Filterid siis järgmised:
                                6max, 9man, kõik buy in võimalused, Us dollars.

                                Comment

                                Working...