**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #961
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Rahvavaenlane, kas sul tervis ei anna juba tunda üle keskmise joomise tõttu?

    Ise plaanin ka täna võtta ja tean samas ette, et homme kirun seda otsust.
    oh no ...

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #962
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      hakkasin juurdlema ja tulemus hulga ebameeldivam kui ma eeldasin. neist 10 korrast ca 7 on läinud 2 päevasteks ja neist omakorda 3 kolmepäevasteks. ikka tuleb neid päevi. kui tööd ei oleks siis ma ei tahagi teada mis oleks.
      Nojah, eks see ole tõlgenduse küsimus. Minu jaoks on alati uus "joomakord", kui vahepeal magatud on.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #963
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Nojah, eks see ole tõlgenduse küsimus. Minu jaoks on alati uus "joomakord", kui vahepeal magatud on.
        et kui jood nädal järjest on see üks joomine lol ?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #964
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Seitse korda (järjest) ikka.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #965
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            keegi leiab selle 2011 septembri kokkutuleku pildi üles kus ma viina kammutan? siin üks tegelane kes ei usu, et ma olen viina ka joonud.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #966
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              yolo.


              more stories, more pictures! john, kui hüppama lähed, siis selle kaameravideo vms (nagu aru sain, siis kõik saavad selle video endale) võiks üles uploadida. :)
              Ei tea, aga eile juhtus suht awesome asi.
              Mingi jube prestiisne vene stripikas kus kõik naiskad siuksed, et wow, sitaks kallis ka muidugi.
              Naisi kaasa sealt võtta ei saa ja saab aint miskit private dance teha.

              Stripp pandi kuuest kinni, aga üks naiska otsustas minuga lihtsalt kaasa tulla.
              Mitte midagi maksma ei pidanud talle, ainult koos panime hiljem veel klubis möllu jne üheksani hommikul. Seal obv ostsin joogid jne.
              Paar h tagasi läks hotellist minema ja tahab uuesti kokku saada.
              Ütles, et pole detsembrist saadik meest saanud ja esimest korda elus läks kliendiga kaasa. Aga ta läheb laupäeval kuhugi mujale riiki minema ja öö otsa moositas, et ma temaga kaasa läheksin.
              Armus ära vist.

              Klubis mingeid nalja pilte tegime aint koos
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by qbj0hn; 23.04.13, 13:35.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #967
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                inb4 neerud mustal turul

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #968
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Üks oli just külast linna tulnud ja teine tuli esimest korda elus elus kliendiga kaasa. Gbj0hn on suutnud kohe kaks nõela kahest heinakuhjast üles leida.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #969
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Head plekki vist teenivad seal.
                    See viimane oli just ülikooli mingiaeg lõpetanud ja siis macausse tulnud, suht ausad asjad.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #970
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Ei tea, aga eile juhtus suht awesome asi.
                      Mingi jube prestiisne vene stripikas kus kõik naiskad siuksed, et wow, sitaks kallis ka muidugi.
                      Naisi kaasa sealt võtta ei saa ja saab aint miskit private dance teha.

                      Stripp pandi kuuest kinni, aga üks naiska otsustas minuga lihtsalt kaasa tulla.
                      Mitte midagi maksma ei pidanud talle, ainult koos panime hiljem veel klubis möllu jne üheksani hommikul. Seal obv ostsin joogid jne.
                      Paar h tagasi läks hotellist minema ja tahab uuesti kokku saada.
                      Ütles, et pole detsembrist saadik meest saanud ja esimest korda elus läks kliendiga kaasa. Aga ta läheb laupäeval kuhugi mujale riiki minema ja öö otsa moositas, et ma temaga kaasa läheksin.
                      Armus ära vist.

                      Klubis mingeid nalja pilte tegime aint koos
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Miks sa ei läinud?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #971
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Ei tea, aga eile juhtus suht awesome asi.
                        Mingi jube prestiisne vene stripikas kus kõik naiskad siuksed, et wow, sitaks kallis ka muidugi.
                        Naisi kaasa sealt võtta ei saa ja saab aint miskit private dance teha.

                        Stripp pandi kuuest kinni, aga üks naiska otsustas minuga lihtsalt kaasa tulla.
                        Mitte midagi maksma ei pidanud talle, ainult koos panime hiljem veel klubis möllu jne üheksani hommikul. Seal obv ostsin joogid jne.
                        Paar h tagasi läks hotellist minema ja tahab uuesti kokku saada.
                        Ütles, et pole detsembrist saadik meest saanud ja esimest korda elus läks kliendiga kaasa. Aga ta läheb laupäeval kuhugi mujale riiki minema ja öö otsa moositas, et ma temaga kaasa läheksin.
                        Armus ära vist.

                        Klubis mingeid nalja pilte tegime aint koos
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Ma läheks. Elu on seiklus. #YOLO

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #972
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          john vist ikka üli luckboxiga tõesti, what are the odds et selline kokkusattumus ühe tripi jooksul tuleb.

                          inb4 John on kadunud
                          inb4 Hostel part 4
                          inb4 inb4

                          mine kaasa imo

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Head plekki vist teenivad seal.
                          See viimane oli just ülikooli mingiaeg lõpetanud ja siis macausse tulnud, suht ausad asjad.
                          cum laude? :) (no pun intended)
                          Last edited by Maxi; 23.04.13, 13:47.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #973
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Parim sexytime tripi jooksul ka obv.

                            "Estonia, estonia, davai, davai, davai"
                            Last edited by qbj0hn; 23.04.13, 13:51.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #974
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Ei tea, aga eile juhtus suht awesome asi.
                              Mingi jube prestiisne vene stripikas kus kõik naiskad siuksed, et wow, sitaks kallis ka muidugi.
                              Naisi kaasa sealt võtta ei saa ja saab aint miskit private dance teha.

                              Stripp pandi kuuest kinni, aga üks naiska otsustas minuga lihtsalt kaasa tulla.
                              Mitte midagi maksma ei pidanud talle, ainult koos panime hiljem veel klubis möllu jne üheksani hommikul. Seal obv ostsin joogid jne.
                              Paar h tagasi läks hotellist minema ja tahab uuesti kokku saada.
                              Ütles, et pole detsembrist saadik meest saanud ja esimest korda elus läks kliendiga kaasa. Aga ta läheb laupäeval kuhugi mujale riiki minema ja öö otsa moositas, et ma temaga kaasa läheksin.
                              Armus ära vist.

                              Klubis mingeid nalja pilte tegime aint koos
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Have fun seal, aga ära kõike puhta kullana ka võta. Need preilid suudavad ilmselt paremaid storyline välja mõelda, kui Hemingway.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #975
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Seda kindlasti jamh

                                Comment

                                Working...