**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #916
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nime vahetamine ainult väga mõjuvatel põhjustel. Seekord oli mõjuv põhjus olemas ning seda ei tehtud üleöö.

    mul on täitsa mõjuv põhjus. nimi mõjub liiga rahvavaenulikult. veidi rahvasõbralikum võiks olla.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #917
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Mis see bds põhjus võiks küll olla? Lolli peaga võetud kasutajanimi ei tohiks see olla?
      Ma oma arust küsisin ka minu jaoks väga mõjuval põhjusel, aga ei saanud.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #918
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
        Mis see bds põhjus võiks küll olla? Lolli peaga võetud kasutajanimi ei tohiks see olla?
        Ma oma arust küsisin ka minu jaoks väga mõjuval põhjusel, aga ei saanud.
        Põhjust ei hakka avaldama aga seda otsutas minuteada vote, mis meile kui tavakasutajatele nähtav pole.

        VisaHing oli mul vanakasutaja tegelikult. Ranka viis 2 kasutajat kokku.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #919
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          See üks parimaid muutusi siin foorumis, ärge vinguge.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #920
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            lol, ma just hommikul johni poste lugedes mõtlesin, et kui ta samas vaimus laseb siis tagasi tulles hakkab microsse staket küsima :D ballalt lasete seal ;D
            Päris nii hull pole, aga 10k€+ läinud jamh ja tagasi pole hoidnud.
            Eks eestis tuleb veits koopas olla kuni järgmise korrani.

            Mõned valed otsuseid teinud ka lihtsalt+inimesi üle tais maksnud.

            Eile ntx oli 25/50 list 32 inimest pikk ja ei viitsinud lihtsalt oodata ja mängisin 50/100 hoopis, mis obv soliidselt üle rolli.
            Peale siukest sessi muidugi lampi enam magama ei lähe ka, ei suuda lihtsalt. See massaas mis tellisin maksis ka 200 euri 90 minutit.
            Siin nii kirves lihtsalt.
            Last edited by qbj0hn; 22.04.13, 17:46.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #921
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Hea tunne vähemalt, et Madise rekord 2.8k on nüüd purustatud ja jäädavalt :D.

              Aga muidu jah, gbjohn siuksed lood lõpevad üldjuhul alati samamoodi aga vähemalt sa saad aru, mis toimub. Mõned ei saa enne, kui audimärk pangakontol vastu vaatab.
              Last edited by VisaHing; 22.04.13, 17:52.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #922
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Nah, ta võttis väidetavalt 2.8k per kauss.

                Ma täie mõistuse juures jah ja saan aru mida ma teinud olen ja saan ka aru, et osad asjad pole eriti ratsionaalselt läbi mõeldud.
                Last edited by qbj0hn; 22.04.13, 17:54.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #923
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  F*ck Macau, nädal siin olnud ja kõik busto... Ühe €5K beti panen veel Baccarati, tuleb või ei tule peale seda gambling quitted. Tõmbame vist viimaseks nädalaks Taisse tagasi, tuleb 10x odavam.
                  Kui tohib küsida, siis palju auku läinud on?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #924
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Kui tohib küsida, siis palju auku läinud on?
                    Kui juba 5K bette pannakse, siis ma arvan et ei tohi küsida :D.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #925
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      See pole enam balla teema aga puhas raiskamine juba. 200€ 90 mintsa eest, ma loodan et oli vähemalt väga happy ending.
                      Yolo, peaasi et eestisse tulles maxideprekas peale ei tule kui ainult sõõrikud pangakontole jääma peaks.

                      50/100 on ikka kohalikku see cash seal?
                      Last edited by Maxi; 22.04.13, 19:46.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #926
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        NL1k€ on see

                        Comment

                        • Junken
                          Lendur Sass
                          • Sep 2011
                          • 1039

                          #927
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          kellegi hea hinnaga massilisa pole pakkuda?

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #928
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            tegelt ka QB, ma tean, et nüüd tuleb mulle paska kaela, et mingi vananäss tuleb ohkima. lihtsalt tahan sulle seda öelda, et sa said ok summa. sa võid hiljem HCC sündroomi põdeda. tore on ju lugeda, et said nii ja nii kallid preilid, aga proovi enda jaoks seda paremini mõtestada. sa kulutad üsna tuntavaid protsente sellest mis sa teenisid turnadega.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #929
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Junken Vaata postitust
                              kellegi hea hinnaga massilisa pole pakkuda?
                              Googeldasin, millega tegu. No ideas :(
                              Last edited by VisaHing; 22.04.13, 20:01.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #930
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                tegelt ka QB, ma tean, et nüüd tuleb mulle paska kaela, et mingi vananäss tuleb ohkima. lihtsalt tahan sulle seda öelda, et sa said ok summa. sa võid hiljem HCC sündroomi põdeda. tore on ju lugeda, et said nii ja nii kallid preilid, aga proovi enda jaoks seda paremini mõtestada. sa kulutad üsna tuntavaid protsente sellest mis sa teenisid turnadega.

                                raha tuleb raha läheb .. mälestused jäävad vms .. + võimalus on slotis one timer välja võtta
                                Last edited by leits; 22.04.13, 20:12.

                                Comment

                                Working...