**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #631
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Jah, järgmisena ootaks pilte macau torni otsast. Parem oleks video, tahan näha näos dilemmat, kas 1k EUR on piisavalt motiveeriv alla hüppamaks või mitte.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #632
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas Dogers Vaata postitust
      Jah, järgmisena ootaks pilte macau torni otsast. Parem oleks video, tahan näha näos dilemmat, kas 1k EUR on piisavalt motiveeriv alla hüppamaks või mitte.
      +1

      Kas see on see sama torn, kust Priit alla hüppas ? Too oli päris muhe video, härral oli junn jahe küll.

      Comment

      • lissavassa
        Jube Noob
        • Feb 2012
        • 149

        #633
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Olen enne kainud ja kain ka edaspidi STD testi tegemas. Kummita sisse lykanud pole kordagi siin. Poste moveda ple vaja, ple plaanis sexblogi pidada, vahel randomilt vbl moni cool story.
        noo tegelt ka continue!

        Ära lase heidutada end mõne kuti ees, kes prolly on nägupidi ekraanis ja ei oska nooruspõlve nautida.
        Kui reaalselt siuksed haterid saada IRL kokkutulekule siis arusaada miks nad ei skooriks never up to 2/10, niiet ei põeks, vägafun lugeda just siukseid seiklusi. Peaasi tõesti, et oleks safe ning ülejäänd pohh...

        Eestis võiks just olla rohkem siukse lahtise iseloomuga inimesi nagu j0hnny, mitte et tullakse tehakse suu alles lahti siis, kui j0hnny sugused kirjutavad oma huvitavaid seikasi. Reisides üle maailma on just jäänud silma, et Eesti rahvas mannetu ja kinnine paljude teiste kõrval.

        GG.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #634
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          =D.

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #635
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            eztv.it on teistel ka maas?

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #636
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              mhmh

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #637
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Kui keegi viitsiks täita ühe küsitluse seoses ajajuhtimise ainega, siis oleks väga tänulik. Võtab aega paar minutit ja hõlmab õppivaid tudengeid ning seda, kuidas te oma ajajuhtimist planeerite. Tänud ette!

                Create and publish online surveys in minutes, and view results graphically and in real time. SurveyMonkey provides free online questionnaire and survey software.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #638
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  aega pole, pole ka planeerida... end of story

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #639
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    congratz

                    aasias on ka lahedamaid asju, näiteks see



                    Drug Resistant Malaria In Thailand Threatens Deadly Global Nightmare

                    Meie mikrobioloogia õppejõud (väga korralik ja viisakas 60dates proua) ütles selle konkreetse malaarialiini kohta, et "olukord on suht p****s"
                    Kui palju sa vaeva näed, et retard olla btw?

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #640
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Kui keegi viitsiks täita ühe küsitluse seoses ajajuhtimise ainega, siis oleks väga tänulik. Võtab aega paar minutit ja hõlmab õppivaid tudengeid ning seda, kuidas te oma ajajuhtimist planeerite. Tänud ette!

                      http://www.surveymonkey.com/s/VTHVDF7
                      Aga palun. Done.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #641
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas camu Vaata postitust
                        Kui keegi viitsiks täita ühe küsitluse seoses ajajuhtimise ainega, siis oleks väga tänulik. Võtab aega paar minutit ja hõlmab õppivaid tudengeid ning seda, kuidas te oma ajajuhtimist planeerite. Tänud ette!

                        http://www.surveymonkey.com/s/VTHVDF7
                        done.

                        10. küsimus on imo kehv, või oli see meelega nii?

                        variandid "ei, olen oma ajakasutusega rahul" vms ja "jah (täpsusta)"

                        ise tahtsin panna ei ja ei ole rahul nt

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #642
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          done.

                          10. küsimus on imo kehv, või oli see meelega nii?

                          variandid "ei, olen oma ajakasutusega rahul" vms ja "jah (täpsusta)"

                          ise tahtsin panna ei ja ei ole rahul nt
                          Olen nõus. Aga las olla.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #643
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Nii

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #644
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                              Jah, järgmisena ootaks pilte macau torni otsast. Parem oleks video, tahan näha näos dilemmat, kas 1k EUR on piisavalt motiveeriv alla hüppamaks või mitte.
                              Hüppega on video kaasas. Tõenäoliselt nägemata ei jää, kui keegi neist hüppe teeb. Aga väga rets koht - vähemalt minule, sest kardan räigelt kõrgusi.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #645
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                ranka kas turnad hakkasid meeldima v ?

                                Comment

                                Working...