**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #616
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Mingeid uuemaid ja võõramaid suguhaiguseid peaks ikka kaasa ka tooma, siis saab ka Eesti rahvas oma immuunsüsteemi arendamisega tegeleda.
    Mis tunne võib olla pärast sellist reisi meestearstile minna. Korralik flippamine :D
    Palvetad, et oleks vaid tripper, maailma parim suguhaigus

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #617
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      tra kus on mingeid esteete siia nüüd sattunud. Minge tiksuge mingis kristlikus foorumis ja jätke qb rahule.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #618
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
        Mingeid uuemaid ja võõramaid suguhaiguseid peaks ikka kaasa ka tooma, siis saab ka Eesti rahvas oma immuunsüsteemi arendamisega tegeleda.
        ammu käes. sain omale selle uuendatud tripperi alles mõned kuud tagasi. teadsin vanast ajast, et tripperit ravitakse 2 nädalase tabletikuuriga, aga nüüd siis ainult üks süst perse. küsisin arstilt, et mis teema on, siis ta vastas, et teema on muteerunud ja aasiast paska toodut tablettidega ei ravi enam.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #619
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Tõesti on kedagi kes proste ilma topeltkummita põrutavad?

          Kõige kindlam viis nii, et tõmmad ühe kummi peale, siis määrid jolberti põltsamaa sinepiga kokku ning siis tõmmad teise kummi otsa.
          Kui pealmine kumm katki läheb siis tuleb selline tuletõrje alarm et märkamata küll ei jää

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #620
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            ma vaatan, et Potsataja pole ammu sõna võtnud. viina pole we :D

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #621
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              ma vaatan, et Potsataja pole ammu sõna võtnud. viina pole we :D
              läks naisega aasiasse

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #622
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                ammu käes. sain omale selle uuendatud tripperi alles mõned kuud tagasi. teadsin vanast ajast, et tripperit ravitakse 2 nädalase tabletikuuriga, aga nüüd siis ainult üks süst perse. küsisin arstilt, et mis teema on, siis ta vastas, et teema on muteerunud ja aasiast paska toodut tablettidega ei ravi enam.
                congratz

                aasias on ka lahedamaid asju, näiteks see



                Drug Resistant Malaria In Thailand Threatens Deadly Global Nightmare

                Meie mikrobioloogia õppejõud (väga korralik ja viisakas 60dates proua) ütles selle konkreetse malaarialiini kohta, et "olukord on suht p****s"
                Last edited by Strawberry; 15.04.13, 10:29.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #623
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  ma vaatan, et Potsataja pole ammu sõna võtnud. viina pole we :D
                  Kainena ma pole tõesti eriline kirjamees. Viimasel ajal jälgin rohkem, et küll seda vingu ja hala ikka jagub siin.

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #624
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    Tõesti on kedagi kes proste ilma topeltkummita põrutavad?

                    Kõige kindlam viis nii, et tõmmad ühe kummi peale, siis määrid jolberti põltsamaa sinepiga kokku ning siis tõmmad teise kummi otsa.
                    Kui pealmine kumm katki läheb siis tuleb selline tuletõrje alarm et märkamata küll ei jää
                    Haha, hästi :D

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #625
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Kainena ma pole tõesti eriline kirjamees. Viimasel ajal jälgin rohkem, et küll seda vingu ja hala ikka jagub siin.
                      Kui sul kainusperiood on, siis peab keegi sinu töö ka ära tegema.

                      Aga jah, viimasel ajal on selline mulje, et pooltel liikmetel on konstantselt päevad või pikem downswing.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #626
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        imho võiks john eraldi teema teha.. haterid võivad siis antud topicut ignoda.. siis pole kellegi kobinat seal topicus..
                        On olemas teema: «Pokkeripro Taimaal». Kui qb soovib, siis ma võin kõik selle topicuga seotud postitused sinna liigutada. OT läheb kuu lõpus lukku, aga Tais käiakse ikka edasi. Tema enda soov, kas tahab jätta postid lahtisesse või tulevikus lukku teemasse. Ise ma muutma ei hakka, sest oleksin pidanud varasemalt sellele reageerima.

                        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...eripro-Taimaal

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        Tõesti on kedagi kes proste ilma topeltkummita põrutavad?

                        Kõige kindlam viis nii, et tõmmad ühe kummi peale, siis määrid jolberti põltsamaa sinepiga kokku ning siis tõmmad teise kummi otsa.
                        Kui pealmine kumm katki läheb siis tuleb selline tuletõrje alarm et märkamata küll ei jää
                        Sinepilugu töötaks vist väga hästi, kui veel arvesse võtta, et müüakse tunduvalt väiksemaid kondoome, kui Eestis ning katkiminemise vms protsent tõuseb päris palju.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #627
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Kasahstanis selline koht olemas nagu Tartugay, see on tartu sõpruslinn?

                          Tartogay is a locality in Kyzylorda, Kazakhstan. Mapcarta, the open map.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          teadsin et kampsikud on pepupoisid tegelikult

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #628
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust

                            teadsin et kampsikud on pepupoisid tegelikult
                            I see what you did here.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #629
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Olen enne kainud ja kain ka edaspidi STD testi tegemas. Kummita sisse lykanud pole kordagi siin. Poste moveda ple vaja, ple plaanis sexblogi pidada, vahel randomilt vbl moni cool story.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #630
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Olen enne kainud ja kain ka edaspidi STD testi tegemas. Kummita sisse lykanud pole kordagi siin. Poste moveda ple vaja, ple plaanis sexblogi pidada, vahel randomilt vbl moni cool story.
                                +1 täpselt seda ootamegi offtopikust. huvitavaid ja vürtsikaid tähelepanekuid aasiast ja kellele see hingele käib saab jeesus.ee abi.

                                Comment

                                Working...