**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #601
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Hahaa, Internet - selle kohta et, internet sunnitakse/sunniti mingite keelereeglite järgi suure algustähega kirjutama, märkis üks mu, juba soliidses eas, kolleeg ükskord sapiselt: "Krt, telefon ei taha suure tähega kirjutada või?"
    hmm...Telefon
    Last edited by EestiAA; 14.04.13, 22:30.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #602
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Cmon pealkiri oli juba selline, et oli teada, mis siia tuleb inimesed tahavad teada kuidas seal Tais asi käib mõni vb ei jõua elu sees sinna vähemalt unistada võib.... cmon keep rock rolling!

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #603
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Tegin vist uue maailmarekordi taksoga sõitmises, solid 110km 30km otsa pärast. Saaks juhi kaela ajada, aga kui teed luugid lahti 60km peal ja siis eksid totaalselt ära, siis nagu ei ole kedagi teist süüdistada.

        Potsataja: Puid ei veeta metsa, loll

        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
        OFFICIALLY BUSTO!!!

        SEE EI OLE POKKER, SEE ON RÖÖVIMINE!!!

        WELL PLAYED, NICE JOB... tundub et NL50 HU 20 BI pole piisav... mille eest ma nüüd siis sulle reiki taon kallis pokerstars?
        Õpi mängima? (täpsusteks: HU on sama kerge kui sms-laenu võtta, vajutad nuppu ja raha tuleb)
        Last edited by Spewmonkey; 15.04.13, 01:07.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #604
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Õpetad kuidas vastaste runi biitida?

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #605
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas farik666 Vaata postitust
            Õpetad kuidas vastaste runi biitida?
            bankroll management

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #606
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
              Cmon pealkiri oli juba selline, et oli teada, mis siia tuleb inimesed tahavad teada kuidas seal Tais asi käib mõni vb ei jõua elu sees sinna vähemalt unistada võib.... cmon keep rock rolling!
              Ma olen veits silmakirjalik ka antud teemas, ma ei tea mis teema on, aga mul hakkab kahju nendest tüdrukutest lihtsalt, kuigi ise mõnuga lasen.
              Saatsin just ära tüdruku kellega paar päeva koos olin ja ta nüüdseks ainult 4p tagasi alustas selle tööga siin ja olin üks esimesi kliente.
              Kõva tulevik küll...enne elas rahulikult kuskil külas koos perega ja pmst pere nõudmisel saadeti peretütar laia tai peale raha teenima. Iga kuu saadab suure osa enda sissetulekust perele. Jube armas ja heasüdamlik tüdruk oli ja hakkas vihaselt kahju, et tal võiks palju parem tulevik olla kui kuu aega iga päev juua/pumbata ja kuus paar vaba päeva saada.
              Jubedalt püüdis ka, inimene on 4p siin olnud, enne sõnagi inglise keelt ei rääkinud ja juba tuleb enam-vähem välja ja näha kuidas inimene tahab ise paremaks saada.
              Jõhkralt hoolitsevad on ka.
              Mäletan ma Phuketis ütlesin ühele long timele, et kui mul plekki oleks paneks kogu baari kinni, maksaks kõigi bar fined ära, et nad saaks tagasi pere juurde minna.
              Aga, that's life I guess.
              Tunded saavad võitu mul lihtsalt, selleks olen ka üle maksnud. Sellele neiule oleksin pidanud 3k andma mis sai baaris kokkulepitud, aga andsin 6k. Eelmisele andsin ka 5k, kuigi oleks poole vähem pidanud.
              Last edited by qbj0hn; 15.04.13, 04:26.

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #607
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Mäletan ma Phuketis ütlesin ühele long timele, et kui mul plekki oleks paneks kogu baari kinni, maksaks kõigi bar fined ära, et nad saaks tagasi pere juurde minna.
                Arvad, et nad k6ik t88tavad pere n6udmisel? V2ga paljude jaoks on see nende enda vaba valik. Ja cmon, see et ta sulle utles, et ta peren6udmisel selle t88 valis ei t2henda, et see ka p2riselt nii on. Have fun, aga 2ra v6ta midagi t6siselt :)

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #608
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  true dat

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #609
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    seni kuni sa ei usu ühtki nende sõna ja võtad vabalt, on kõik fine.
                    4p tagasi my ass. Ja kui ongi, siis who the fuck cares.
                    Praegu irvitab ilmselt pihku, et see tont maksis 2x üle.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #610
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      seni kuni sa ei usu ühtki nende sõna ja võtad vabalt, on kõik fine.
                      4p tagasi my ass. Ja kui ongi, siis who the fuck cares.
                      Praegu irvitab ilmselt pihku, et see tont maksis 6x üle.
                      FYP

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #611
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                        Õpetad kuidas vastaste runi biitida?
                        Mida suurem winrate, seda väiksemad downswingid.

                        Edit: illustreeriv näide - 20bb winrate, mängid 10k kätt, jooksed 20bi alla EV, oled ikka even-steven.
                        Last edited by Spewmonkey; 15.04.13, 07:34.

                        Comment

                        • Kahololani
                          Julm Donk
                          • Mar 2013
                          • 32

                          #612
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Ei halvusta ega arvusta kedagi. Noored, vallalised poisid, tehku mis tahavad.
                          Loodan, et jagub oidu peale kummita prostide pumpamist mitte tulla kodumaa neide noosima enne sugutite kontrolli! Mina igatahes oleksin tänulik!
                          Silmakirjalik on asjaolu, et ise neidude vastu sügavat kaastunnet omades, postitad sa ometi neist pilte (lisaks niisama elavale kirjeldusele) kiimas mehepoegadele, kes siis neid agaralt hindama jooksevad. Imho on see just madal.

                          Isiklikult ei usuks küll nende nutulaulu, see on vaid osa tööst, mis ilmselgelt pappi juurde toob :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #613
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            imho võiks john eraldi teema teha.. haterid võivad siis antud topicut ignoda.. siis pole kellegi kobinat seal topicus..

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #614
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Mingeid uuemaid ja võõramaid suguhaiguseid peaks ikka kaasa ka tooma, siis saab ka Eesti rahvas oma immuunsüsteemi arendamisega tegeleda.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #615
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Läksin hambaarsti juurde ja ütlesin, et sooviks vabaneda kahest tagumisest tarkusehambast, mis teevad hullu moodi valu ja on katki ka.

                                Öeldi, et sry bro sul ei olegi tarkusehambaid xDzD trololol

                                Comment

                                Working...