**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #241
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Aine endal läbitud. Kui teisele arvutile ligi saan, siis võin konspekti ka otsida. Kui kiire asjaga on?
    Ei ole kiire. Saada siis juba kõik selle aine materjalid, mis sul on.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #242
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      võidad 900 euri ja tahad ära kustutada, wtf?
      Seal on kirjas: Teil on võimalus saada 900 EUR.

      Oleks kirjas, et: Te olete võitnud 900 EUR. Ma oleks insta sillas ja tõmbaks naistesse.

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #243
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        900€ veits vähe pole naiste jaoks?

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #244
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
          900€ veits vähe pole naiste jaoks?
          Ei vaidle vastu. Madist ei biidi anyways.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #245
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            üks Thomson TG784 üle müüa, keegi ei soovi?

            Comment

            • TaistoJ
              Grinder
              • Aug 2010
              • 787

              #246
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Vaja teha kodune koolieksam teemal "autoportreed läbi aegade". Kas kellegil leidub selle kohast materjali? Mõtlen rohkem, et äkki on kellegil mingi sarnane töö valmis tehtud. Kui on, siis poleks kitsi väärilise töö eest tasu ka andma :)

              Comment

              • ebast
                Jube Noob
                • Apr 2012
                • 104

                #247
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                meil uus brigaad vajad objetkijuhti.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #248
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Eile oli solid huumor.

                  Kusen rahus peldikus ja hakkan käsi minema pesema.
                  Järsku lendab lihtsalt 3 venda peale üli agrolt ja hakkavad kaela mul raksutama ja väänama jne, nii pinalis, et ei saanud aru ka mis toimub.
                  Tglt mingid massasi vennad lendasid lampi peale ja küsisid soti prst seda lol.

                  Korralik armuja olen ka, ma by default juba armun alati ära, aga siin kordi hullem see.
                  Krt nad oskavad nii hästi ümber sõrme ikka keerata see on lihtsalt ebareaalne.
                  Aga kui minusugune nõrga love mindsetiga tüüp pumpab sellist naist kelle peale aint ontsi netis löönud siis lihtsalt tahes tahtmata olen fucked.
                  Võtsin sama naise 2x järjest ja täna veel veetsin õhtuni koos aega. Homme läheme kuhugi saarele minema, aga pmst olin juba seda sama naist nädalaks endaga kaasa valmis võtma, aga lampi saatsin minema lihtsalt järsku.
                  Tean, et nädalaga oleksin juba abieluettepaneku teinud vist.

                  FML, äratage mind ülesse, noooooooooooooooooeezzz
                  Last edited by qbj0hn; 09.04.13, 16:48.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #249
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    kas mingi blogi koos illustratriivsete elementidega ka on kuskil? :)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #250
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      nop

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #251
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        nop
                        kahju. aga siis võid siia mingeid looduspilte jms panna.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #252
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          in b4 scamm kui qb armub kohalikku ära ja vanematel on enne abiellumist vaja 10k usd .. :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #253
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Eile oli solid huumor.

                            Kusen rahus peldikus ja hakkan käsi minema pesema.
                            Järsku lendab lihtsalt 3 venda peale üli agrolt ja hakkavad kaela mul raksutama ja väänama jne, nii pinalis, et ei saanud aru ka mis toimub.
                            Tglt mingid massasi vennad lendasid lampi peale ja küsisid soti prst seda lol.

                            Korralik armuja olen ka, ma by default juba armun alati ära, aga siin kordi hullem see.
                            Krt nad oskavad nii hästi ümber sõrme ikka keerata see on lihtsalt ebareaalne.
                            Aga kui minusugune nõrga love mindsetiga tüüp pumpab sellist naist kelle peale aint ontsi netis löönud siis lihtsalt tahes tahtmata olen fucked.
                            Võtsin sama naise 2x järjest ja täna veel veetsin õhtuni koos aega. Homme läheme kuhugi saarele minema, aga pmst olin juba seda sama naist nädalaks endaga kaasa valmis võtma, aga lampi saatsin minema lihtsalt järsku.
                            Tean, et nädalaga oleksin juba abieluettepaneku teinud vist.

                            FML, äratage mind ülesse, noooooooooooooooooeezzz

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #254
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Degens gonna degen.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #255
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                lol
                                pista vänt aeg ajalt külma vee alla vms, aga ühtsama ära üle 1-2 korra proovi.

                                lõpeb 100% jamaga või lihtsalt mõttetult raiskad aega.
                                Unusta mingi saarele minek, saada lihtsalt nahhui.

                                Comment

                                Working...