**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #196
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    1kant=10hektoliitrit=1000 liitrit.
    Selge thx, lõpptulemus siiski õige.

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #197
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
      Imo oli nii, et müüja on kohustatud vana müügikohas vastu võtma, aga mitte kodunt tasuta ära vedama. Üldjuhul kui tellida müügikohast uue kojuvedu, siis see sisaldab ka vana minema viimist.
      this.

      kuigi ostes räägi kindlasti üle, et uue masina koju toomine sisaldab hinnas ka vana ära vedamist. mul üritasid euronicsi transamehed ca aasta tagasi külmkapi puhul 15€ lisa teenida sellega.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #198
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Küsiks ka vee abi. Ehk keegi oskab öelda midagi. Tegemist vana majaga millel puudub eraldi liitumispunkt linna veega. vesi tuleb sisse naabermaja kaudu. Ja 1 trass läheb veel järgmisesse maija. Mingil hetkel hakkasid tekkima üüratud veevahed kui antud majas vett ei tarbitudki, 4 kanti maja kohta. Paar korda jagati see 3-me maja peale ära. Siis aga see maja millel on liitumispunkt linnaveega õiendas nii kaua, et neile enam veevahe ei kirjutatud . Nüüd on kahe maja peale korteri kohta vee vahe 8 kanti ja mul on sissetulev kraan kinni keeratud. NB: Tarbmine on null aga veearve 20€. Haldusteenuseid ja arveid väljastab ISS Eesti kes ütleb, et nemad ei saa mdiagi teha ja veevärk nõuab neilt raha ning keegi peab selle kinni maksma. Veemõõtjad on kõik taadeldud. Kas ma tõesti pean maksma mitte millegi eest 20 euri kuus või on mingi võimalus saada selelst jamast muud moodi lahti? Hetkel käib läbi arutamine isikliku liitumispunkti kohta, et saada omale eraldi ametlik trass, sest praeguse trassi kohta pole ei Iss-il ega viljandi veevärgil ühtegi joonist.

        Täiesti perses nüüd tuli uus vee arve mis on 43 EUROT kas mul on tarbijakaitsega siin mingi võimalus või ongi kõik õigused linnal?

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #199
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Kas keegi TÜ Ökonomeetria I on võtnud ning selle aine loengukonspekti omab?
          Kes õppejõud on?

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #200
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Küsiks ka vee abi. Ehk keegi oskab öelda midagi. Tegemist vana majaga millel puudub eraldi liitumispunkt linna veega. vesi tuleb sisse naabermaja kaudu. Ja 1 trass läheb veel järgmisesse maija. Mingil hetkel hakkasid tekkima üüratud veevahed kui antud majas vett ei tarbitudki, 4 kanti maja kohta. Paar korda jagati see 3-me maja peale ära. Siis aga see maja millel on liitumispunkt linnaveega õiendas nii kaua, et neile enam veevahe ei kirjutatud . Nüüd on kahe maja peale korteri kohta vee vahe 8 kanti ja mul on sissetulev kraan kinni keeratud. NB: Tarbmine on null aga veearve 20€. Haldusteenuseid ja arveid väljastab ISS Eesti kes ütleb, et nemad ei saa mdiagi teha ja veevärk nõuab neilt raha ning keegi peab selle kinni maksma. Veemõõtjad on kõik taadeldud. Kas ma tõesti pean maksma mitte millegi eest 20 euri kuus või on mingi võimalus saada selelst jamast muud moodi lahti? Hetkel käib läbi arutamine isikliku liitumispunkti kohta, et saada omale eraldi ametlik trass, sest praeguse trassi kohta pole ei Iss-il ega viljandi veevärgil ühtegi joonist.

            Täiesti perses nüüd tuli uus vee arve mis on 43 EUROT kas mul on tarbijakaitsega siin mingi võimalus või ongi kõik õigused linnal?
            Natuke segaseks jääb aga talupoja mõistus ütleb, et peaksid maksma veemõõtja näidu järgi. Nahhui teda siis üldse sinna vaja toppida on kui arveid kirjutatakse nn õhust.

            Mille järgi see esimene maja sai õiguse mitte veevahet maksta?
            Last edited by Konso; 08.04.13, 09:06.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #201
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Olukord keeruline ja tilti tekitav jah. Sisuliselt tähendab see vee vahe seda, et Näiteks XX aadressile kuuluvas trassis on leke ja isegi kui see on ennem XX hoonet peab omanik selle omast taskust kinni maksma. 40€ vee arve, mitu kanti see teeb, kas mja ümberta juba uppuma ei peaks seal? Kohe mitte ei taha seda maksta kui pole mdiagi saanud, käisin kontoris ka seal tekitasin veel eriti võimendatud tildi kui need tädid oma rida ajasid ja pm ei proovindki lahendust leida või mingit kompromissi pakkuda.

              Esimene maja saigi selle järgi vabaks, et nende majas on asjad korras ja väljaspool nende maja on leke.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #202
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                kuulsin kuskilt , et epic svenza scami teema oli.. aga ei leia seda enam kuskilt.. kustutati ära?:(

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #203
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  No siis vaja sul sebida sinna mingid torujürid, kes lekke asukoha kindlaks teevad ning seejärel likvideerivad. Muidu vist pead maksma iga kuu seda vahet kinni.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #204
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Võimalik trassikadu peaks sisalduma vee hinnas. Vähemalt soojuse puhul oli ka kindel maksimaalne %, mille võib hinda "sisse kirjutada". Nüüd kui on olemas taadeldud veemõõtjad, mis näitavad majja sissetulnud vee hulka, siis ei ole mingit põhjust veel mingit ekstrat maksta. Pm hetkel laseb haldaja teid üle, kasseerides raha oma tegemata töö eest.
                    Last edited by Potsataja; 08.04.13, 09:29.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #205
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Taadeldud veemõõtja = maksad näidu järgi. See pole ühestki otsast sinu probleem, et kusagilevesi ära kaob. Selle kao põhjuse peab selgitama sulle teenuse müüja, mitte sina talle. Mina ei maksaks sentigi

                      Saada pikalt, helista TKsse või ähvarda Allase/Võsaga.
                      Last edited by Godspeed_EJ; 08.04.13, 09:37. Põhjus: typo

                      Comment

                      • Konso
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 936

                        #206
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        kuulsin kuskilt , et epic svenza scami teema oli.. aga ei leia seda enam kuskilt.. kustutati ära?:(
                        japp, natukene reageeriti üle.

                        Comment

                        • Konso
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 936

                          #207
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Selle veega on vist nii, et see trass, kust antud juhul nn lekib pole veevärgi vaid majaomaniku oma.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #208
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            Selle variandi peale ei mõelnudki. Kui nüüd minevikus on majaomanik(ud) ise esimesest majast trassi tirinud, siis on muidugi vaja endal töömehed leida ja asi korda ajada.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #209
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Algselt postitas Konso Vaata postitust
                              japp, natukene reageeriti üle.
                              Kirjutasin pika posti ja otsutasin ära kustutada. Lühidalt: Mina poleks teemat ära kustutanud, ainuke kes ülereaageris oli Svenza ise. Tegelt peaks Svenza kuskilt abi otsima, sest tema peas küll kõik korras pole.

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #210
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Kirjutasin pika posti ja otsutasin ära kustutada. Lühidalt: Mina poleks teemat ära kustutanud, ainuke kes ülereaageris oli Svenza ise. Tegelt peaks Svenza kuskilt abi otsima, sest tema peas küll kõik korras pole.
                                +1

                                Comment

                                Working...