Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***
Ja ma mõtlesin, et ma kannan palju. Panin eile õhtul vilkari poole joomise pealt lihtsalt pildid kotti ära ja tsau-pakaa, naine oskas rääkida, et mingi hetk villu oli flippamistega 3k$ sees lol aga viimase üritusega sai kõik nulli, mai tea üldse midagi :D jaegerbombs + absolut ftw
Jep, ban õigustatud. Ma ei usu, et Ranka aksepteerib seda. Vb saate Rankaga jutule, et saab mingi % vahelt, või näiteks iga jooksu rehvide pealt talveks enda autole naelad vähemalt or somt.
Muidugi täiesti arusaadav, et kaotus on väga suur ja üleüldse kurva sündmusega tegu aga wtf küsimus tekkis ikkagi.
Kuidas järsku nagu päästaks/aitaks nende olukord erinevad asjad/raha?
// Samas natuke vb arusaadav isegi aga ma ka ei tea.
Et toime tulla igapäevaste toimetustega? Võid ise arvutada palju umbes võiks raha kuluda 5 lapse ülalpidamisele ning mis palka see nõuaks. sry for ot
Muidugi täiesti arusaadav, et kaotus on väga suur ja üleüldse kurva sündmusega tegu aga wtf küsimus tekkis ikkagi.
Kuidas järsku nagu päästaks/aitaks nende olukord erinevad asjad/raha?
// Samas natuke vb arusaadav isegi aga ma ka ei tea.
Ah ? Kui tõesti midagi sellist juhtus, siis see on jube tragöödia. :/
Comment