**** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sadakrooni
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 254

    #46
    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

    Keegi siin foorumis tegeles vist mobiiliappide tootmisega, mul oleks paar küsimust talle.

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #47
      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

      Tšehhi Vabariigis on alates tänasest seaduslikult müügil meditsiiniline marihuaana, mida saab retsepti alusel osta vähki, Parkinsoni tõbe, polüskleroosi või psoriaasi põdevatele patsientidele.


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #48
        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

        Keegi teab kas Relenza on retseptiravim? Ravimiinfo järgi ei ole, aga seda saiti ei julge väga usaldada kuna seal pole ka näiteks Xanax ja Valium reptseptiravimiteks märgitud.

        Comment

        • Tupsik
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 497

          #49
          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

          Ravimiameti lehe järgi peaks retseptiravim olema.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #50
            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

            Foorumi mobiili versioon on täitsa pandav, osad nupud aint liiga väiksed. Tublid poisid!

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #51
              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

              Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
              Keegi siin foorumis tegeles vist mobiiliappide tootmisega, mul oleks paar küsimust talle.
              Ei tea keda täpselt mõtled siin aga mina tegin mingi hetk reklaami sõbrale, kelle firma sellega tegeleb.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #52
                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                Keegi siin foorumis tegeles vist mobiiliappide tootmisega, mul oleks paar küsimust talle.
                Nime ei mäletanud, aga selleteemaline post tuli tuttav ette:

                Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                Kõik, kes töötavad/omavad tutvusi erinevates baarides, loungedes, klubides, jõusaalides ja sarnastes asutustes, saatke PM palun! Kui minu ja asutuse vahel kujuneb välja tööalane suhe, siis vaevatasuks pakuks 100€.

                Tegelen, siis appide valmistamisega (iOS ja Android), mille põhieesmärk on kliente vastavasse asutusse tuua tagasi tihemini kui muidu, ofc vähekene infot asutuse (tulevate ürituste/kampaaniate/menüü vms) kohta ja that's about it. Võimalusi, kuidas appid võiksid tulu tuua, on mitmeid, aga ei hakka siin pikka ja looklevat teksti välja genereerima. Kui kellelgi vähegi huvi, niisama küsimusi vms, siis saatke julgelt PM. Väga palju ei taha selles teemas nagu rääkida, niigi juba suht laadaks lahti läinud... PM!

                Comment

                • Pokutaja
                  Julm Donk
                  • Feb 2012
                  • 84

                  #53
                  Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                  Foorumis mingi update olnud? Varem ikka ala 20 viimast aktiivset teemat listis foorumi pealehe all olnud, nüüd järsku kadunud.


                  Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                  Keegi siin foorumis tegeles vist mobiiliappide tootmisega, mul oleks paar küsimust talle.
                  PM, ehk oskan aidata

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #54
                    Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                    Toredat nädala selgroomurdmispäeva kõigile.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                      Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                      Foorumis mingi update olnud? Varem ikka ala 20 viimast aktiivset teemat listis foorumi pealehe all olnud, nüüd järsku kadunud.
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-***

                      PS! Kuna kasutajad ei kasuta uusi postitusi ega ole kursis seetõttu foorumi muudatustega, mis kohati on krtiitilised, siis mulle hakkab tunduma, et viimane muudatus õigustab ennast väga hästi.

                      Kui sa soovid vanasid postituste nimekirja tagasi siis vali foorumi ülevalt äärest: Kiirvastused > Foorumi Statistika

                      Kõik postitused, kus sa oled postitanud ja on uued vastused asuvad foorumi päises: Jälgitavad Teemad (väga hea moodus näha, kas keegi on sind huvitavasse teemasse lisanud midagi)

                      Kõik uued postitused asuvad foorumi päises Uued Postitused all.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #56
                        Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...%BCsimused-***

                        PS! Kuna kasutajad ei kasuta uusi postitusi ega ole kursis seetõttu foorumi muudatustega, mis kohati on krtiitilised, siis mulle hakkab tunduma, et viimane muudatus õigustab ennast väga hästi.

                        Kui sa soovid vanasid postituste nimekirja tagasi siis vali foorumi ülevalt äärest: Kiirvastused > Foorumi Statistika

                        Kõik postitused, kus sa oled postitanud ja on uued vastused asuvad foorumi päises: Jälgitavad Teemad (väga hea moodus näha, kas keegi on sind huvitavasse teemasse lisanud midagi)

                        Kõik uued postitused asuvad foorumi päises Uued Postitused all.
                        Mulle ei meeldi see muudatus kahel põhjusel:

                        1. olin harjunud vanaga juba aastaid.

                        2. vanas süsteemis all teemale vajutades läksid automaatselt selle teema sinna kohta, kus sul lugemine pooleli oli.
                        uues süsteemis "uued postitused" vajutades saad ette teemade nimekirja ja pead uuesti valima(1 lisa samm). siis teemale vajurades läheb ta esimesele leheküljele või siis saad valida lehekülje, kuhu läheb(näiteks viimane). Kuid sel juhule ei lähe automaatselt sinna, kus sinu! lugemisjärg oli. Ehk siis uue süsteemiga(et all ei ole teemade nimekirja) tehakse lisaliigutusi ja ei ole teemade lugemine, sirvimine lihtsam kui enne.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          Mulle ei meeldi see muudatus kahel põhjusel:

                          1. olin harjunud vanaga juba aastaid.

                          2. vanas süsteemis all teemale vajutades läksid automaatselt selle teema sinna kohta, kus sul lugemine pooleli oli.
                          uues süsteemis "uued postitused" vajutades saad ette teemade nimekirja ja pead uuesti valima(1 lisa samm). siis teemale vajurades läheb ta esimesele leheküljele või siis saad valida lehekülje, kuhu läheb(näiteks viimane). Kuid sel juhule ei lähe automaatselt sinna, kus sinu! lugemisjärg oli. Ehk siis uue süsteemiga(et all ei ole teemade nimekirja) tehakse lisaliigutusi ja ei ole teemade lugemine, sirvimine lihtsam kui enne.
                          Iga teema ees on alla nool (Näiteks: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***). Kui vajutad selle peale siis lähed ESIMESE lugemata postituseni.

                          E: siin postis obv see ei tööta, suvalise teema otsingus (uued postitused, jälgitavad postitused, search, alafoorum jne) töötab.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #58
                            Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                            lol. vennad aastaid foorumit kasutanud ja põhifunktsioone ka ei tunne :D Kõikides foorumi tüüpides on ju nooleke esimese uue postini viinud nii phpBB kui ka muud foorumi tüübid.
                            Last edited by Oliverk; 03.04.13, 07:49.

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #59
                              Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                              Sealt need külmaverelised mõrvarid tulevad.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: **** APRILL qbjohn kilide otsingutel Aasias. offtopic ***

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                lol. vennad aastaid foorumit kasutanud ja põhifunktsioone ka ei tunne :D Kõikides foorumi tüüpides on ju nooleke esimese uue postini viinud nii phpBB kui ka muud foorumi tüübid.
                                Panigi mind imestama :)

                                Comment

                                Working...