*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #331
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    keegi flipata plo10 tahav ala 10-20x?

    Comment

    • pilme10
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 224

      #332
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      koolis vaja teha väike töö teemal " Tolad Kõneisikuteks "

      äkki kellelgile meenub paugust mõni suhtekorraldusjuhtum, kus avaliku elu tegelane on end avalikkuse silmis näidanud end rumala ja/või naljaka tegelasena. Pole vahet, kas Eestist või mujalt.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #333
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Algselt postitas pilme10 Vaata postitust
        koolis vaja teha väike töö teemal " Tolad Kõneisikuteks "

        äkki kellelgile meenub paugust mõni suhtekorraldusjuhtum, kus avaliku elu tegelane on end avalikkuse silmis näidanud end rumala ja/või naljaka tegelasena. Pole vahet, kas Eestist või mujalt.

        Comment

        • Pudgehook
          Jube Noob
          • Apr 2010
          • 190

          #334
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          teeme 15 flippi

          hetkel suht tiltis ja ei viitsi mängida
          ma ei tea ,kas see on minu arvuti viga või starsi viga.Igatahes probleem selline ,et pean starsis foldides ja callides ja bettides 2 korda nuppu vajutama.vahetasin igaks juhuks hiired ära ja tuttuue hiirega sama jama.Iga kord vajuta 2 korda.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #335
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            laud ei lähe aktiivseks äkki? Pead settingutest järgi vaatama

            Comment

            • Pudgehook
              Jube Noob
              • Apr 2010
              • 190

              #336
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              ei tohiks selles olla,sest betzise saan kohe muuta

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #337
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***




                HAIGE lihtsalt nii närvi ajab.

                2 inimest lööb kasti (21 neiu ja 55 aastane mees) tükeldab ära max karistus 8-10 aastat.
                (vennal jääb veel kohtus õigust ülegi).
                Vend korduvalt kohtu poolt eelnevalt karistatud.
                Miks ei tõsta üles kohtu teemat üles meedia Reporter, Pealtnägija, kaua võib, jne.
                Ma TAHAN leida neid inimesi kes on RAHUL selliste karistustega kas on kasvõi üks siin foorumis ????.


                edit: http://www.ohtuleht.ee/119813 nojah mingi ärimehe lööd maha siis saad 15aastat.
                Last edited by EestiAA; 05.03.13, 18:18.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #338
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=65777310


                  HAIGE lihtsalt nii närvi ajab.

                  2 inimest lööb kasti (21 neiu ja 55 aastane mees) tükeldab ära max karistus 8-10 aastat.
                  (vennal jääb veel kohtus õigust ülegi).
                  Vend korduvalt kohtu poolt eelnevalt karistatud.
                  Miks ei tõsta üles kohtu teemat üles meedia Reporter, Pealtnägija, kaua võib, jne.
                  Ma TAHAN leida neid inimesi kes on RAHUL selliste karistustega kas on kasvõi üks siin foorumis ????.
                  Mõrva eest, kui see on toime pandud julmal viisil, vähemalt teist korda ja seoses röövimisega näeb karistusseadustik süüdimõistmisel ette kaheksa- kuni kahekümneaastase või eluaegse vangistuse.
                  wut nii

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #339
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    EPIC FAIL minu poolt.
                    (läksin juba poole teema peal nii närvi, et ei lugend ilusti lõpuni srry).

                    Mõrva eest, kui see on toime pandud julmal viisil, vähemalt teist korda ja seoses röövimisega näeb karistusseadustik süüdimõistmisel ette kaheksa- kuni kümneaastase.

                    Nii lugesin mina nu WTF.
                    Valus troll olen enne võiks korralikult läbi lugeda.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #340
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust

                      Nii lugesin mina nu WTF.
                      Valus troll olen enne võiks korralikult läbi lugeda.
                      Jap, ei ole ta ka 55 aastast meest maha löönud. Hoopis naabrimuti lõi maha.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #341
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Nozzu cool story tänases lehes
                        Pärnu on taas maailmakaardile kirjutatud. Seda täna 36-aastasele Peetrile Pärnust, kes olevat Coloradost pärit dietoloogide välja töötatud meetodiga kaotanud vähem kui kahe kuuga 24 kilogrammi. Oma kehakaalust.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #342
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                          NLH teooria videod (konkreetsete teemadega a la "3bet pot postflop pot-to-stack ratio <10") on imo tükk aega juba ammendanud ennast, 99% uutest videotest on lihtsalt live gameplay kommentaariga või hand replay kommentaariga või mõne nubleti gameplay video koos coachi kommentaariga.
                          Videod on sitad, aga oleks millest rääkida küll. Tänapäeval reg vs reg HUNL minraise mängus defenditakse 70%+ OOP, kahtlen, kas 2009-2011 isegi 1 selline video tehti, standardid olid teised. Sauce mängis hiljutises SuperStar Showdownis 92% junglemani vastu BB-lt. Kui tipp regide mängus on nii suured erinevused, siis mäng on kaugelt lahendamata.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #343
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Kas keegi oskab aidata kliimaseadmetga, mis mõnigatesse majadesse on paigaldatud?0
                            Nimelt mure järgnev, et kliimaseade töötas muidu täiesti OKeilt ja puhus ilusti sooja. Eile sai korraks laentud puldi seest patareisid ja kliimaseade jäi seisma. Pärast hakkasin pulti, siis näppima aga vabsee mingit pidi ei suuda seda nii käima panna nagu ta enne oli.

                            Üritan kirjeldada siis kliimaseadme pulti:

                            SET TEMP: 23 kraadi peal
                            Master Control: DRY
                            Fan Control: AUTO
                            STOP/START SET TEMP + -
                            COOL HEAT DRY
                            SLEEP AUTO FAN

                            Coil/Dry Filter
                            Hi-Power Fan Control Super Quiet
                            Economy
                            SWING ->> Air Direction

                            On + SET
                            timer
                            OFF - cancel


                            Tean, et tundub veits segane aga mida peaksin klikkima, et hakkaks ilusti sooja puhuma uuesti? Proovinud igatepidi mässata aga tulutult.

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #344
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              endal heat ja 25 peal tavaliselt ja ok

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #345
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                See koridori oma nagunii, et eriti ei mõjuta mind. Aga tajusin vist ära. Ta mingi 5 min enne mõtles kui tööle hakkas :D Ma klikkisin eile järjepidevalt igast nuppe ja ei toimud midagi. Panin ka heat peale ja paistab, et töötab. Siis vist korras.

                                Comment

                                Working...