*** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #151
    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    fck yeah indeed.



    see aasta mina ka, sest betid on vahe.

    üks bet: mina Põjha Tallinn win vs vastane kõik muud
    teine bet: vastane Teele Viira/Õigemeel win vs mina kõik muud.

    teine bet on suht ez print. esimene on nibin-nabin, sest PT vs Paia on suht tasavägine rebimine.

    Keegi teab palju üks hääl maksab? Hakkan keevitama vist.
    Niiet kõik paluks PT poolt hääletada.
    säh sulle ez printi.
    fml, viiame kord kui täis peaga ja eeltööta bete teen. traaaa

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #152
      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

      btw, Soome paneb kinni või, lol?

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #153
        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

        Ok, see lugu on küll saast, poolfinaalidest kui need veel eksisteerivad küll edasi ei saa. Soome annab 6 punkt ja Läti.
        Rahvas kahjuks on loll, ilma lugusid kuulamata on selge et midagi paremat oli ka :D
        sorry birx

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #154
          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          säh sulle ez printi.
          fml, viiame kord kui täis peaga ja eeltööta bete teen. traaaa
          palju õigemeele koef võidule oli?

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #155
            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            goat on vanilla ninja club kung fu
            hey

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #156
              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

              Mitte muffigi ei saa aru. Polli põhjal ruulisid Winny Puhh ja Grete Paia täiega, aga ikka tõmbas Birgit riverisse ära?!?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #157
                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                Ju sai kõigi heiterite ja nende teiste soigujate fännide hääled omale, kellele Paia ja Puhh peale ei lähe.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #158
                  Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  palju õigemeele koef võidule oli?
                  mul olid sõprade/sõbrannadega betid.

                  ei tea koefi.

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #159
                    Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                    Birgiti koef oli mingi 8-10

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #160
                      Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                      kurat, kuulasin kõik lood ära, polegi ühtegi head lugu. põhjatallinna lugu lives ja ilma koorita ajas naerma, ülejäänud nutma ja winny puhhi loos ei saanudki aru mis korsakovist sai :(

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #161
                        Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                        kurat, kuulasin kõik lood ära, polegi ühtegi head lugu. põhjatallinna lugu lives ja ilma koorita ajas naerma, ülejäänud nutma ja winny puhhi loos ei saanudki aru mis korsakovist sai :(
                        lätti läks ju.

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #162
                          Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                          Pole peale ühe loo (mis oli ka cover) Birgiti suust kuulnud mis kannataks kuulata.Parim võimalus oleks Gretel olnud aga samas suht kama kaks mis kloun sinna eurole saadetakse kuna see ei ole lauluvõistlus juba ammu...

                          Comment

                          • Gettofish
                            FPP Pro
                            • Nov 2009
                            • 259

                            #163
                            Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                            Võitis kehvadest lauludest parim(Grete oleks võinud ka minna). Oleks Winny Puhh võitnud siis oleks selge Eesti rahvas ära pööranud.

                            Kogu see Eesti Laul naljaks ära pööratud. Korraldajad ise ka ei tea mis üritus see on. Kohtunikud valivad Eesti Laulu ja rahvas valib Eesti esindajat Eurovisioonile. Reiko iga inglise keele esitaja käest küsib miks ta eesti keeles ei laula Eesti Laulus. WTF? Miks peaks. Üldse žürii on mingi naljanumber. Mingi isehakanud muusikakriitikud ja vana kooli tüübid. Marten Kuningas? Miks?

                            Üldiselt minu arust pole vahet kas läheb inglise või eesti keelne laul Eurovisioonile. Kui esitus on tugev siis võib kõrgele saada ka eesti keelse lauluga nagu Ott ja Sandra näidanud. Inglise keelse laulu puhul ei tohi jääda sõnad liiga lihtsaks. Sven Lõhmuse inglise keelseid laule tõesti pole mõtet saata.

                            Minu jaoks pole koht ka määrav niikaua kui finaali saame. Reaalsed olles on Eesti võidu võimalused vaid väga väga hea lauluga.
                            Last edited by Gettofish; 02.03.13, 22:13.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #164
                              Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                              Korra oleme ju suht keskpärase looga võitnud isegi :D

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #165
                                Re: *** MÄRTSI OT: ootus kevadele, me oleme head me oleme ju seda väärt ***

                                Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                                Võitis kehvadest lauludest parim(Grete oleks võinud ka minna). Oleks Winny Puhh võitnud siis oleks selge Eesti rahvas ära pööranud.

                                Kogu see Eesti Laul naljaks ära pööratud. Korraldajad ise ka ei tea mis üritus see on. Kohtunikud valivad Eesti Laulu ja rahvas valib Eesti esindajat Eurovisioonile. Reiko iga inglise keele esitaja käest küsib miks ta eesti keeles ei laula Eesti Laulus. WTF? Miks peaks. Üldse žürii on mingi naljanumber. Mingi isehakanud muusikakriitikud ja vana kooli tüübid. Marten Kuningas? Miks?

                                Üldiselt minu arust pole vahet kas läheb inglise või eesti keelne laul Eurovisioonile. Kui esitus on tugev siis võib kõrgele saada ka eesti keelse lauluga nagu Ott ja Sandra näidanud. Inglise keelse laulu puhul ei tohi jääda sõnad liiga lihtsaks. Sven Lõhmuse inglise keelseid laule tõesti pole mõtet saata.

                                Minu jaoks pole koht ka määrav niikaua kui finaali saame. Reaalsed olles on Eesti võidu võimalused vaid väga väga hea lauluga.
                                minu arvates on eesti laulu projekt suht hästi töötav. iga aasta on midagi head sealt ikka tulnud (see aasta marie vaigla, eelmine aasta jäi vist teiseks mingi normaalne lugu bob dylan is never dead vms ning lisaks on sealt tulnud loomulikult legendaarne disko 4000).

                                Comment

                                Working...