Palun osale küsitluses!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • laura88
    Räme Fish
    • Feb 2013
    • 1

    #1

    Palun osale küsitluses!

    Tere!

    Olen Tartu Ülikooli majandusteaduskonna magistrant Laura ja kirjutan lõputööd teemal "Kliendi isiksusetüübi roll isiklikus müügis". Töö kirjutamisel vajan aga Teie abi. Palun täitke siin https://docs.google.com/forms/d/1ozv..._uK1k/viewform
    asuv ankeet. Teie vastused aitavad muuta isikliku müügi protsessi tõhusamaks ning klientide soovide ja ootustega vastavaks.

    Kuna sellealaseid uuringuid pole Eestis varem tehtud, on Teil praegu suurepärane võimalus aidata kaasa uudse ning põneva lõputöö valmimisele. Aega kulub selleks vaid 10-15 minutit.

    Ette tänades,
    Laura
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2
    Re: Palun osale küsitluses!

    Klge sepad, ärge olge lamedad naisterahva suhtes. Jätate endast mõnusa kõntsakihi mulje.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: Palun osale küsitluses!

      Iseenesest huvitav uuring, aga ma ei ole kindel kas seda saab 100% objektiivselt hinnata, sest ntks need tädid ja onud, kes telefoni teel mingit toodet/teenust pakuvad on imo 0 müügiskilliga. Mis ma selle all mõtlen on see, et enamasti ei läheneta asjale niivõrd kliendi heaolu parandamise seisukohalt, vaid lihtsalt müüja enda seisukohast. Lisaks sellele on enamus tooteid ja teenuseid bs (samas vb olen lihtsalt vale sihtgrupp. Kui oleksin vanamemmest pensionär, siis oleks vb täitsa huvitav suhelda mingi uue kodu&aed ajakirja teemal läbi telefoni).

      e: või noh kindlasti saab objektiivselt hinnata, aga lihtsalt tahtsin seda öelda, et isegi kui olen sita iseloomuga, siis kui õigesti läheneda, annaks ikkagi mingit manti pähe määrida.
      Last edited by BuildUp; 18.02.13, 20:27.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: Palun osale küsitluses!

        ei saanud ka täita küsitlust

        lõpus võiks küsimustel olla 1 varjant juures "pole kogemust olnud" vms

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Palun osale küsitluses!

          Kellegi pealt spikerdada oleks võimalik? Ei tea pooli vastuseid :( ?

          //Panin huupi ja loodan, et õnn naeratab loosirattas.
          ///Ei olegi midagi auhinnaks, okei no selge. Maksad haltuuras kunagi sis.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: Palun osale küsitluses!

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Maksad haltuuras kunagi
            wat

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #7
              Re: Palun osale küsitluses!

              vastatud.
              ja also wat @ maksad haltuuras, sai liiga palju võetud nv?

              Comment

              • Pythagoras
                Grinder
                • Apr 2012
                • 589

                #8
                Re: Palun osale küsitluses!

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                wat
                Ei õigusta labasust, aga q_q miks su varasem kommentaar kadunud on?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: Palun osale küsitluses!

                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  Ei õigusta labasust, aga q_q miks su varasem kommentaar kadunud on?
                  keegi admin kustutas kõik eelnevad labasused ära

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #10
                    Re: Palun osale küsitluses!

                    väga hea, mõtlesingi, et kust nii kiire kannapööre suhtumises

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #11
                      Re: Palun osale küsitluses!

                      Neto sissetuleku küsimus suht rofl. Andu_andu, Codecci, Ment jt. jaoks oleks pidanud 10k+ ka olema valikvariandina.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: Palun osale küsitluses!

                        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                        väga hea, mõtlesingi, et kust nii kiire kannapööre suhtumises
                        kuule mina ei labatsenudki siin

                        tõin lihtsalt välja, et hea ajastus mu undertitlega, et paari h pärast juba mingi chick foorumis

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #13
                          Re: Palun osale küsitluses!

                          ega iga Laura88 kes foorumisse oma küsitluse postitab ei ole kohe naine. Kui mina tahaks kuskil foorumis clicke või küsitlejaid leida siis ma teeks ka sellise nimega konto. HV foorumi vinnilised teismelised täidaks ankeeti mõne minutiga paarsada korda ja olekski küsitlus tehtud. Kui mingi Juhan tahaks oma lõputöö jaoks ankeetide täitmist või küsitlusel osalemist siis enamus kodanikke saadaks ta toorelt *****, aga Laura, Jane, Reelika või Helena jaoks ikka võib teha ju.

                          Nimed minu postituse on täiesti random ega vasta tegelikkusele. Sarnasused OP´ga on juhuslikud

                          Comment

                          • Priito
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 121

                            #14
                            Re: Palun osale küsitluses!

                            Kurb on vaadata neid lõputöö küsitlusi. Pole vist ühtegi korralikku küsitlust näinud.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #15
                              Re: Palun osale küsitluses!

                              Algselt postitas Priito Vaata postitust
                              Kurb on vaadata neid lõputöö küsitlusi. Pole vist ühtegi korralikku küsitlust näinud.
                              aga mis sa ootad? antud küsimustikud on reeglina by standard niing mis on reliaabsed ja valiidsed.

                              Arvad, et keegi peaks ise koostama küsimustiku baka/magistritö jaoks? on sul aimu, kui palju vaeva/tööd/aega/ressurssi kulub ühe legit küsimustiku, mille andmed on reliaabsed ja valiidsed, tegemiseks?

                              kui sul on parem lahendus või oled ise teinud täiesti enda küsimustiku, uurimusele eelnevalt selle küsimustiku läbi testinud, siis võid teada anda :)
                              Last edited by karupoeg; 19.02.13, 13:21.

                              Comment

                              Working...