Otsin kontorikaaslast.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lowry
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 268

    #1

    Otsin kontorikaaslast.

    Tervist.

    Üürin ise Tartus kontori alates 1.veebruarist.
    Kas on kedagi kes otsib ka kontorit endale. Kus siis teha igapäevast päristööd või otsib keegi pokkeri tagumiseks rahulikku ja eraldi kohta. Mul vahet pole.

    Kontoris 2 suurt arvutilauda.
    Toolid olemas. Kapp ja mingi väike riiul.
    Lisaks konditsioneer.
    Kuu üür on 100€ + maksud. See läheks siis pooleks.

    Kui on huvilisi siis pm.
Working...