Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

    Idee siis selline, et 2 korda olen läbi viinud selle võistluse ja võiks nüüd uuesti proovida.

    Uuriks alustuseks kui palju oleks tahtjaid ning kas teha asi lihtsalt ära ühekordse võistlusena või proovida alustada millegi sellisega, mis Hinnavaatluses juba aastaid käib. Alustuseks võiks proovida siis teha näiteks 2013.aastal 4 võistlust/etappi, kui huvilisi jaguks.

    Kõikkide etappide kokkuvõttes saaks siis teha üldarvestuse ja vajadusel miskid karikadki organiseerida, kui inimestel huvi.

    Hetkel siis olud lumised ning talvised ning võimalused suhteliselt piiratud ning alustada saaks Triobeti kardikeskusega Laagris.

    Organiseerida annab seal kindlasti asja nii päripäeva kui vastupäeva sõites ehk kuidas meil endal huvi oleks.

    Võistlused ise koosneks siis eeldatavalt eelsõidust/ajasõidust/A või B finaalist nagu ikka.

    Läbirääkimised erinevate kohtadega võin enda peale võtta ja enamuse arvamusel ning soovil põhinedes üritaksin siis asja läbi viia.

    Alustuseks siis andke märku need, kellel üldse huvi oleks ning kirjutage ka ise soovitusi/ideid kuidas võiks asi toimida.

    Orienteeruv hind ühel võistlusel jääks arvatavasti ühe võistluse lõikes 30-35€ vahele, niipalju kui on silma jäänud pakkumistes.
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2
    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

    Ma huviline, mida rohkem sõita saab seda parem (ehk siis sari).
    Aga kuidas kaaludega ? Ma kaalun mõnest siin 50kg rohkem.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

      Ma ka üle keskmise, aga enamustes kohtades ei saa sellega midagi ette võtta kartidel, seega pead teistest lihtsalt palju kiirem olema :/.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4
        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

        Nojah see selleks, see ei muuda midagi. Põhieesmärk on fun ja enda arendamine nkn.

        Comment

        • sawcrish
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 166

          #5
          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

          Wooh, see on maru vinge ettevõtmine ja oleks ka osaleja kui ajad sobivad.
          Eelmine suvi sai kardiga päris mõned kümned korrad sõidetud ja siuke hasart sees sellest.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #6
            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

            Kui Tallinna Tulen, siis osalen.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #7
              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

              jajah

              Comment

              • EvilPokerBot
                FPP Pro
                • Aug 2012
                • 240

                #8
                Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                Osaleksin ka.

                Comment

                • Majandaja
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 2133

                  #9
                  Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                  Tervist!

                  Oleksin ka täitsa huvitatud. Muideks vanasti sai talvel ka FK-s sõita Õismäel, mis oli eriti cool kogemus. Lisaks peaks viimsi siserada olema. Mingi aeg tagasi need veel eksisteerisid.

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                    Laitses saab ka talvel väljas sõita, Viimsi oma on liiga väike ja rõve.
                    FK keskuse kohta hetkel öelda ei oska.

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #11
                      Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                      Laitses saab ka talvel väljas sõita, Viimsi oma on liiga väike ja rõve.
                      FK keskuse kohta hetkel öelda ei oska.
                      Seal FK-s ongi vastavalt broneerimisele ja talvel saab sõita. Viskan lingi ka siis juba:
                      LISAINFO Pakett sisaldab (*Sõitja pikkus peab olema minimaalselt 150 cm.): Kardivõistlus 8in- kvalifikatsioon ja võistlussõit Sõiduvarustuse kasutamine – kiiver, kombinesoon, kindad Graveeringuga auhinnamedalid esikolmikule Iga lisanduv osaleja 36€ Telli lisaks: Suupistelaud Privaatne peoruum 50€/tund Võistluspakett juunioritele 39€ osaleja Broneeri LISAINFO Pakett sisaldab: Kardivõistlus- kvalifikatsioon ja võistlussõit Sõiduvarustuse kasutamine – kiiver, kombinesoon, kindad Telli lisaks: Suupistelaud […]


                      Laitse oleks ka huvitav, sest pole seal kunagi käinud.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Ma huviline, mida rohkem sõita saab seda parem (ehk siis sari).
                        Aga kuidas kaaludega ? Ma kaalun mõnest siin 50kg rohkem.
                        Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära
                          selleks et kaal rolli hakkaks mängima, pole vaja pro olla.
                          kunagi töötasin õismäe fk-s instruktorina. kaalul on suur roll ja eriti annab see tunda kiirendusel, kurvidest välja tulles.

                          ah jaa, päris fun oli see töö. sõitsime hommikuti mehaanikuga alati miskid head päevaajad ette. hea oli vaadata, kus poisid üritasid ja ikka "ma teen ühe sõidu veel" tegid.
                          aga parimad ajad ja raja rekordid tulid suvel õhtul 9-10 ajal, kus õhk oli juba jahe aga asfalt veel kuum.

                          andke teada, kui minek, mul huvi olemas.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #14
                            Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kui sa nii pro oled, et kaal juba olulist rolli hakkab mängima siis vast võidad anyway ära
                            Ma elus 2 korda k2inud kardiga sõitmas :D Aga kuna kart ise kaalub ma pakun miski 150-200kg, siis 50kg kaaluvahe peaks juba tunda andma küll.

                            -andres- palju meid vaja oleks miinimum, et asja käima lükkaksid ?
                            Last edited by virukunn; 10.01.13, 13:54.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: Pokkeriprod.com Hobikardi võistlus/sari? arutlus.

                              Nu ma arvan, et võime plaani pidada juba nt 12ga, sest siis saab siserajal 6 inimest ühes sõidus teha.

                              Comment

                              Working...