*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #91
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    antx aja roll enne 250 peale vähemalt, enne kui uusi limiite proovima hakkad, vähem scared money efekti + vähem tilti jne...igatpidi parem. Ise alla 20 bi enam uut limiiti proovima ei tõtta:)

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #92
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Paari aasta pärast saab äkki kokku:P?
      2 kuud pole küll rolli kasvatada suutnud

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #93
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        Algselt postitas antnx
        Paari aasta pärast saab äkki kokku:P?
        2 kuud pole küll rolli kasvatada suutnud
        Varsti ranka positab range kaardi(ei mäleta kuhu), usun et siis silmad sul peas nagu töllarattad ja küll siis see kontojääk hakkab vaikselt ka kasvutendentsi kajastama :)

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #94
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          antnx loe paar raamatut läbi ja loe näiteks 2+2 foorumit. arenda veidi oma mängu sis hakkab BR ka kasvama(ise teen sama asja hetkel) :D:D:D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #95
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Hetkel tegelengi sellega.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #96
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas ranka
              Esimene shot NL400!
              Esimene suckout NL400-as!
              see on hea, et sa ka vahelduseks midagi sellist postitasid,
              muidu v6ib j22da mulje, et sa oled jumal

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Algselt postitas Davy
                antx NL10 on niikuinii donkfest, seal pot limit erilist efekti ei anna, parem ongi kui NL10s saad lihtsalt all inni viskuda. Nl25 juba all inni viskumine erilist suurt efekti ei anna.

                Ja mõnus ranka , et Nl400 leidub ka tegelasi , kes bb KTo callivad. + ma ei nimetaks, seda eriliseks suckoudiks, peale tema haletsusväärset raise`i(sul 90 callida et võita 300st potti, iga flush draw oleks siin mänginud) oli sul veel kõvasti implied oddse , et callida. Tulemus oleks nii või naa samasugune olnud.
                Tegelt see hand suht cooler, et obv, et ma ei foldi top setti (tõenäoliselt ei oleks foldinud turni isegi siis, kui ma ei oleks saanud setti, sest tegu oli dongiga) ja tema ei foldi oma rida. Aga preflop nii callida, see on tema poolt kindel losing play.

                Algselt postitas lebovend
                see on hea, et sa ka vahelduseks midagi sellist postitasid,
                muidu v6ib j22da mulje, et sa oled jumal
                LOL. Mis mõttes jumal???

                Algselt postitas Davy
                Varsti ranka positab range kaardi(ei mäleta kuhu), usun et siis silmad sul peas nagu töllarattad ja küll siis see kontojääk hakkab vaikselt ka kasvutendentsi kajastama :)
                Teen esimese full-ring series posti siis, kui olen kindel, et mu kirjutatud ranged töötavad nii teoorias kui ka praktikas. Teoorias peaksid töötama, hetkel sõber praktiseerib ja tundub, et ta mäng on paranenud. Mitte küll ei ole soovitud tase aga võrreldes eelmisega on progressi näha.

                Ja täna ikka jube kiire päev olnud.. Vihkan selliseid päevi :)

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #98
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  No kõige rohkem kettasse ajab selline situatsioon!

                  No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  UTG+1 ($1.29)
                  MP1 ($6.80)
                  MP2 ($2.93)
                  Hero (CO) ($4.95)
                  Button ($5.43)
                  SB ($1.17)
                  BB ($2.08)
                  UTG ($1.84)

                  Preflop: Hero is CO with A, A
                  UTG calls $0.02, 3 folds, Hero raises $0.12, Button raises $0.40, 2 folds, UTG calls $0.38, Hero raises $0.88, Button calls $0.60, UTG calls $0.60

                  Flop: ($3.03) 8, J, 7 (3 players)
                  UTG bets $0.84 (All-In), Hero raises $2.50, Button raises $4.43 (All-In), Hero calls $1.45 (All-In)

                  Turn: ($11.77) 9 (3 players, 3 all-in)

                  River: ($11.77) 10 (3 players, 3 all-in)

                  Total pot: $11.77

                  Results in white below:
                  Button had K, K (straight, Jack high).
                  UTG had K, 7 (straight, Jack high).
                  Hero had A, A (straight, Jack high).
                  Outcome: Hero won $4.73


                  Muidugi veel hullem oleks olnud kui mõni vastane oleks näidanud Qd. ;D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    lol.

                    Ja raise rohkem pärast buttonit 3beti.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #100
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      Ma shove'ks peale btn 3bet või oleks see väga vale otsus?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        nope

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #102
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Arvatavasti oleks tõesti olnud parem 3betida preflopis 1.20$ni (1$ ka normal), aga shove mõtet ma küll ei leia.
                          Sest põhimõte oli saada vastased sisse ja suht suure tõenäosusega oleks üks vastastest kindlalt käe ära visanud kui ma oleks shovinud.

                          Comment

                          • leits

                            #103
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            Nonii, ronisin FTP'sse siis :) Tundub esmapilgul kuldne see NL50 olema ja EHK ISEGI MINA biidin seda. TT-JJ on siuke monster pf et see on insta ALL-IN. keskmiselt täheldaisn et lauas oli 3+ donki. standard statid on 50/4/1 vms ..
                            Väike graph ka:

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              Ma arvan, et shove on parem, kui väike raise, sest Te olete väga deep ja button saab positsioonil olles päris häid oddse, et võtta flop.

                              Praegusle juhul olid sul käes aabitsad, et siis pole nii hull aga kui KK-ga ka nii rabistama hakkad väikese betiga, siis hakkad pappi kaotama.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #105
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Miks ma kunagi ei hiti????

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Hero (MP) ($400)
                                CO ($240)
                                Button ($460.90)
                                SB ($198.05)
                                BB ($463)
                                UTG ($737.55)

                                Preflop: Hero is MP with K, A
                                1 fold, Hero raises to $20, CO (poster) calls $16, Button raises to $60, 2 folds, Hero raises to $156, CO (poster) raises to $240 (All-In), 1 fold, Hero calls $84

                                Flop: ($546) 4, 8, 4 (2 players, 1 all-in)

                                Turn: ($546) 5 (2 players, 1 all-in)

                                River: ($546) 6 (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: $546 | Rake: $3

                                Results in white below:
                                Hero had K, A (one pair, fours).
                                CO mucked 10, K (one pair, fours).
                                Outcome: Hero won $543

                                Oooopps... Polegi ju vaja hittida :)

                                Comment

                                Working...