*** Offtopic olgu ... ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HotGutShot
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #16
    Re: *** Offtopic olgu ... ***

    no tra mõnus tilt hetkel :-\ :-\

    ühe sessioniga -15$

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #17
      Re: *** Offtopic olgu ... ***

      Ära muretse, ma tegin NL10-s -35 USD. AK*6 ja AQ*3 (järjest tulid Aq-d + veel üks AK ka kohe järgi) ei pidanud vastu. Sesti ju callitakse minu preflop raise nt ka Q3s jne.

      Aga ma sitt mängija nagunii.

      L.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: *** Offtopic olgu ... ***

        LOL. Ma armastane donke. Kuti esimene käsi lauas:

        PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        SB ($27)
        Hero (BB) ($200)
        UTG ($325.20)
        MP1 ($165.15)
        MP2 ($213.50)
        CO ($120.20)
        Button ($31.70)

        Preflop: Hero is BB with 10, 10
        1 fold, MP1 calls $2, 3 folds, SB calls $1, Hero raises to $14, MP1 raises to $104, 1 fold, Hero raises to $200 (All-In), MP1 calls $61.15 (All-In)

        Flop: ($332.30) 4, J, 4 (2 players, 2 all-in)

        Turn: ($332.30) A (2 players, 2 all-in)

        River: ($332.30) Q (2 players, 2 all-in)

        Total pot: $332.30 | Rake: $3

        Results in white below:
        Hero had 10, 10 (two pair, tens and fours).
        MP1 mucked K, 8 (one pair, fours).
        Outcome: Hero won $329.30

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: *** Offtopic olgu ... ***

          Mis käsi irw, sa ka hull vend ikka, nupud sisse kohe :o

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: *** Offtopic olgu ... ***

            Vastased, kes ostavad sellise stackiga sisse on 99% ajast dongid. Ja mitte ükski mängija ei limp-reraise siin nii suurelt kunnide või ässadega. Ainuke käsi, mida ma kardan on JJ ja QQ aga tüüp-donk kas limp-callib või raiseb ise preflopis. Ja kui ta isegi limp-reraiseks QQ-ga, siis ta ka ei raiseks nii palju. Seega kõige ohtlikumaks käeks minu vastu on JJ! Ja see on ainuke reaalne käsi mis mind beadib! Aga kuna ta range on sitaks wide, siis ma ei hakka ühekäe pärast muretsema. Kui variatsiooni ei karda, siis nupud sisse.

            Minu jaoks suht standard all-in. 99-ega oleks natuke trikim, selle ma vist viskaks ära. Ja AQ-ga läheksid ka rattad sisse.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: *** Offtopic olgu ... ***

              Algselt postitas ranka
              Vastased, kes ostavad sellise stackiga sisse on 99% ajast dongid. Ja mitte ükski mängija ei limp-reraise siin nii suurelt kunnide või ässadega. Ainuke käsi, mida ma kardan on JJ ja QQ aga tüüp-donk kas limp-callib või raiseb ise preflopis. Ja kui ta võtaks limp-reraise siis QQ-ga ta ka ei raiseks nii palju. Seega kõige ohtlikumaks käeks minu vastu on JJ või mõni muu muda, milleks on täpselt ANY TWO CARDS.

              Minu jaoks suht standard all-in. 99-ega oleks natuke trikim, selle ma vist viskaks ära. Ja AQ-ga läheksid ka rattad sisse.
              Arvan, et mul ei oleks mune tihti sellise stuffi jaoks 8)

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #22
                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                Mees tuleb töölt koju ja näeb, et naine pakib vihaselt asju kohvrisse.
                Mees küsib siis naiselt "Mis sa jätad mu maha või?"
                Naine vastab jaatavalt
                Mees küsib "Aga miks siis?"
                Naine vastab selle peale "Sest sa oled rõve pedofiil!"
                Mees: "Peened sõnad 9-aastase kohta"

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** Offtopic olgu ... ***

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  UTG ($223.15)
                  UTG+1 ($199)
                  MP1 ($274)
                  MP2 ($174.60)
                  MP3 ($223.80)
                  CO ($231.90)
                  Button ($214.50)
                  Kangelane (SB) ($200)
                  BB ($332)

                  Preflop: Kangelane is SB with K, A
                  3 folds, MP2 calls $2, 3 folds, Kangelane raises to $10, 1 fold, MP2 raises to $26, Kangelane raises to $80, MP2 raises to $174.60 (All-In), Kangelane calls $94.60

                  Flop: ($351.20) 5, 9, 10 (2 players, 1 all-in)
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  Turn: ($351.20) J (2 players, 1 all-in)
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "q"
                  ranka666 said, "q"
                  ranka666 said, "q"
                  ranka666 said, "q"
                  River: ($351.20) 5 (2 players, 1 all-in)
                  ranka666 said, "q"
                  ranka666 said, "q"
                  ranka666 said, "a"
                  ranka666 said, "qk"
                  ranka666 said, "nh"
                  Total pot: $351.20 | Rake: $3

                  Results in white below:
                  Kangelane had K, A (one pair, fives).
                  ranka666 said, "lol"
                  MP2 had Q, A (one pair, fives).
                  Outcome: Kangelane won $348.20

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: *** Offtopic olgu ... ***

                    kangelane, jäjrest hullemaks läheb see eesti ja inglise keele segamine, eriti kui praegu loenguid kirjutan, siis asi on ikka päris karm.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** Offtopic olgu ... ***

                      selle kangelase panin pullipärast.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: *** Offtopic olgu ... ***

                        JEEEEEEE.

                        viimaks starsis ka mul auto-reload olemas. Pole enam tüütut käsitis reloadimist.

                        See, kas see feature kõigil töötab - ei oska öelda, sest minuteada nad "step by step" lisavad igapäev uusi kasutajaid testima auto-reloadi. Kuulujutud rääkisid, et kõik kohe algul ei saa, sest nad pole kindel, et äkki serverid hakkavad läägama, kui kõikidel iga käsi auto-reload toimib.

                        Vähemalt minul oli täna update, ja mul olemas see :)

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: *** Offtopic olgu ... ***

                          Algselt postitas ranka
                          selle kangelase panin pullipärast.
                          Arusaadav ju, et pulli pärast ;D

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #28
                            Re: *** Offtopic olgu ... ***

                            nii kuna lubasin et midagi muud ei mängi peale 4.4 sit-n-gode siis tiltamiseks tõmbasin governor of pokeri lähen kütma! sest jäin jälle final table bubblesse aitähh

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** Offtopic olgu ... ***

                              siis sa nagu juba mina.

                              Ma olen ka kaks korda finaali bublesse jäänud viimase 10 kuu jooksul online turniiridel, kus on rohkem, kui 300 meest. Ühtlasi on need ka viimase 10 kuu jooksul kõige paremad turniirikohad :)

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #30
                                Re: *** Offtopic olgu ... ***

                                Üks täitsa tore käsi tuli täna >:( ;D:

                                No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                Button ($2.04)
                                SB ($5.88)
                                BB ($2.78)
                                UTG ($7.45)
                                UTG+1 ($2.56)
                                Hero (MP1) ($7.13)
                                MP2 ($1.98)
                                CO ($10.10)

                                Preflop: Hero is MP1 with K, K
                                UTG calls $0.02, UTG+1 calls $0.02, Hero raises $0.16, 3 folds, SB calls $0.15, 2 folds, UTG+1 calls $0.14

                                Flop: ($0.52) 8, 8, 10 (3 players)
                                SB checks, UTG+1 checks, Hero bets $0.40, 1 fold, UTG+1 calls $0.40

                                Turn: ($1.32) 7 (2 players)
                                UTG+1 checks, Hero bets $1, UTG+1 raises $2 (All-In), Hero calls $1

                                River: ($5.32) 5 (2 players, 1 all-in)

                                Total pot: $5.32

                                Results in white below:
                                UTG+1 had 8, 10 (full house, eights over tens).
                                Hero didn't show K, K (two pair, Kings and eights).
                                Outcome: UTG+1 won $5.07


                                NL2 rõõmud.

                                Comment

                                Working...