Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Ma arvan, et kui ma su näpuka olen võimeline sealt ülesse leidma, siis ma ei oleks abi palunud ja oleks homme rahulikult 5 saanud :) Seega pne konto nr. PM, mulle sobib väga :)
Ma arvan, et kui ma su näpuka olen võimeline sealt ülesse leidma, siis ma ei oleks abi palunud ja oleks homme rahulikult 5 saanud :) Seega pne konto nr. PM, mulle sobib väga :)
Comment