Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
Kas ainult minule tundub, et mida aeg edasi, seda rohkem üritatakse siin foorumis üksteisele ära panna? Mulle tundub, et ei ole vaja kahte lehekülge ka enam lugeda, kui juba näed, et kedagi torgitakse mingi teemaga, see torgib vastu jne. Nagu netikommentaatorid.
Kas ainult minule tundub, et mida aeg edasi, seda rohkem üritatakse siin foorumis üksteisele ära panna? Mulle tundub, et ei ole vaja kahte lehekülge ka enam lugeda, kui juba näed, et kedagi torgitakse mingi teemaga, see torgib vastu jne. Nagu netikommentaatorid.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

Comment