Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #781
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Grammar Nazis are people (or cats) who use their freakishly and/or annoyingly powerful understanding of and compliance with grammar and spelling to attempt to "correct" others, usually the blissfully-oblivious-to-the-outside-world members and users of the Internet, who only understand the grammatically genocidal text-speak. However, the Grammar Nazi sees "correcting" others as "making" others "look like fools", and the others in question see the Grammar Nazi as "some asshole with no life". Today, most Grammar Nazis have settled down from the violent battles of "der gut ölde daes" to shadowy lives of correcting the error-ridden comments found below.


    http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Grammar_nazi edit:(sovitan gõigil lukeda suhd hea :D.).
    Self-awareness is the capacity for introspection and the ability to reconcile oneself as an individual separate from the environment and other individuals.



    :D
    Last edited by lenC; 17.01.13, 12:04. Põhjus: (A)

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #782
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      mind häirib ka, kui ollakse lihtsalt loll ja ei suudeta normaalselt kirjutada. typo-st saab igaüks aru ja vahel juhtub aga üldiselt võiks ikka kokku võtta end. on muidugi ka erandeid ja privadorilt ei ootagi grammatiliselt korrektset teksti, sest ta ühe käega kirjutab postitust ja teisega kaupleb, grindib htsng-si, vahetab mähkmeid ja keedab suppi.

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #783
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        uncyclopedi-socialism .

        Minged highlight-id.


        Socialism was a term invented (stolen) in 1905 at half past three in the morning by the punk rocker Karl Marx from homosexual French and British intellectuals of the likes of Henri de Sain Simon.

        Marx was apparently seen downloading vodka porn with several notable drinking buddies, including Vladimir Nabokov, who was looking to pick up "biatches n hoes" as the official Socialist history states.


        In the Western World socialism is promoted by intellectuals, scientists and wannabe hippies who believe that they (the intellectuals) are smarter and thus should control the state, which should direct economic activity in a rational manner.

        The modern Chinese believe that capitalism is the best form of socialism with Chinese characteristics. Oh, and the National Socialists believe the road to socialism is to kill all the Jews, while the Jews themselves believe the kibbutz is the best form of socialism.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #784
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          tehke eraldi nazi teema. offtopicust tahaks ludega 2,5k libudest ja leitsi bemmist.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #785
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            tehke eraldi nazi teema. offtopicust tahaks ludega 2,5k libudest ja leitsi bemmist.
            +mirrion.

            eile öösel lõin ot lahti ja mida ma näen?
            5 lk mingit filosoof-psühhologilist dialoogi - GTFO.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #786
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              uncyclopedi-socialism .

              Minged highlight-id.
              ...
              Kuidas läbi "huumori"-prisma kirjutatud wikiartikkel siin kuidagi teemaga kattub? Jutt on grammatika pealt kiirest vaja kuhugi mujale kõrvale juhtida?

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #787
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Kuidas läbi "huumori"-prisma kirjutatud wikiartikkel siin kuidagi teemaga kattub? Jutt on grammatika pealt kiirest vaja kuhugi mujale kõrvale juhtida?

                Ei nuh lihtsalt ajas naerma see tekst seal ,aga räägime edasi õigekirjast.

                Ülestunnistus: Eile õhtul käis jube materdamine siin OT-s. Ma kirjutasin inovatsioon kuigi oleks pidanud kirjutama innovatsioon.
                Vabandan kõigi ees kellele see sõna haiget ja meelepaha tegi , see oli minust väga hooletu ja hoolimatu.
                Tulevased korrad kontrollin sõna sõna haaval oma teksti üle ja teen kõik enam selliseid julmasid vigu enam juhtuks.

                Siirad vapantused.



                Tõsisel noodil: Tegelt eks tunnen end natukene ikka lollina.
                Eks kontrollin üle ja kui keegi leiab mingi vea siis olen ju vist mingi sarkastilise kommentaari ära teenind ka.
                Last edited by EestiAA; 17.01.13, 12:27. Põhjus: :)

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #788
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  Ei nuh lihtsalt ajas naerma see tekst seal ,aga räägime edasikirjast.

                  Ülestunnistus: Eile õhtul käis jube materdamine siin OT-s. Ma kirjutasin inovatsioon kuigi oleks pidanud kirjutama innovatsioon.
                  Vabandan kõigi ees kellele see sõna haiget ja meelepaha tegi , see oli minust väga hooletu ja hoolimatu.
                  Tulevased korrad kontrollin sõna sõna haaval oma teksti üle ja teen kõik enam selliseid julmasid vigu enam juhtuks.

                  Siirad vapantused.
                  Vabandused, mitte vapantused.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #789
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    Ei nuh lihtsalt ajas naerma see tekst seal ,aga räägime edasi õigekirjast.

                    Ülestunnistus: Eile õhtul käis jube materdamine siin OT-s. Ma kirjutasin inovatsioon kuigi oleks pidanud kirjutama innovatsioon.
                    Vabandan kõigi ees kellele see sõna haiget ja meelepaha tegi , see oli minust väga hooletu ja hoolimatu.
                    Tulevased korrad kontrollin sõna sõna haaval oma teksti üle ja teen kõik enam selliseid julmasid vigu enam juhtuks.

                    Siirad vapantused.



                    Tõsisel noodil: Tegelt eks tunnen end natukene ikka lollina.
                    Eks kontrollin üle ja kui keegi leiab mingi vea siis olen ju vist mingi sarkastilise kommentaari ära teenind ka.
                    Hoian sulle pöialt, et sa lõpukirjandiks ikka kokku end võtad.

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #790
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      Hoian sulle pöialt, et sa lõpukirjandiks ikka kokku end võtad.

                      Tänud tänud.
                      Eks proovin järgmine aasta 9nda klassi Eesti keele eksami ilusti ära teha. =)

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #791
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Vabandused, mitte vapantused.
                        + noh, mitte nuh.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #792
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Ei nuh lihtsalt ajas naerma see tekst seal ,aga räägime edasi õigekirjast.

                          Ülestunnistus: Eile õhtul käis jube materdamine siin OT-s. Ma kirjutasin inovatsioon kuigi oleks pidanud kirjutama innovatsioon.
                          Vabandan kõigi ees kellele see sõna haiget ja meelepaha tegi , see oli minust väga hooletu ja hoolimatu.
                          Tulevased korrad kontrollin sõna sõna haaval oma teksti üle ja teen kõik enam selliseid julmasid vigu enam juhtuks.

                          Siirad vapantused.



                          Tõsisel noodil: Tegelt eks tunnen end natukene ikka lollina.
                          Eks kontrollin üle ja kui keegi leiab mingi vea siis olen ju vist mingi sarkastilise kommentaari ära teenind ka.
                          Kui tulevikus pühendunult oma postitusi üle kontrollimas oled, pööra lisaks võimalikele kirjavigadele ikka tähelepanu ka kirjavahemärkidele. Näiteks kuhu lauses komad käivad ja seda, et koma käib sõna järele ning alles siis tuleb tühik.

                          //"Tulevastel kordadel" mitte "tulevased korrad".

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #793
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            kuulge minge magage kaineks. ma lihtsalt lahkasin antud teooriat (algas sellest, et Fabolous ütles, et inimesi õpetatakse väikesest peast tegema otsuseid, mis on kõigile head kuigi inimese loomuses on vastu võtta egoistlikke otsuseid), mitte ei rääkinud enda kogemusest.
                            Ma ju alustasin oma posti "Ei midagi isiklikku...." ja tõepoolest ei soovinud kellegi suunas näpuga osutada. Mis aga sinu ja karupoja postidest läbi kumas oli see, et inimesed on egoistid ja vaatamata kõigele on tegutsemise algallikaks meie enda ego ja tema vajaduste rahuldamine. Isiklikult näis, et te mõlemad otsite põhjust, miks ego vajadused on alati primaarsed ja meie käitumine on tingitud sellest. Minu seisukoht on, et inimene on võimeline oma egost üle olema ja kõik teod, mis tunduvad ebaisekatena ei ole tehtud oma ego vajaduste rahuldamiseks vaid näiteks empaatiast ja armastusest kaaskodanike vastu - olgu siis tegemist sõbra, lapse, ema, isa või kolleegiga.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #794
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Kui tulevikus pühendunult oma postitusi üle kontrollimas oled, pööra lisaks võimalikele kirjavigadele ikka tähelepanu ka kirjavahemärkidele. Näiteks kuhu lauses komad käivad ja seda, et koma käib sõna järele ning alles siis tuleb tühik.
                              Jah jah ,ei muidugi, kindlasti, eks ma annan endast parima.

                              Tõesti häirib siis nii jubedalt ?.

                              Mõtlen võiks mingi uue topicu teha.


                              Topic - Grammar nazi.

                              sissejuhatus.

                              Dere mina olen EestiAA ja mul on brobleem ei oskka hästi kirjutata.



                              (ja siis te kõik saaksite paugutada järjest, saaksid oma päevase tähenärimis doosi jumala kärmelt täis.)


                              Tõesti kuidas saab ühes sõnas nii kinni olla :/.



                              edit: Ise keeran alati alati suuremale poindile tähelepanu, aga mõndasid inimesi häirivad väiksemad asjad.(no hate)

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #795
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                                Ma ju alustasin oma posti "Ei midagi isiklikku...." ja tõepoolest ei soovinud kellegi suunas näpuga osutada. Mis aga sinu ja karupoja postidest läbi kumas oli see, et inimesed on egoistid ja vaatamata kõigele on tegutsemise algallikaks meie enda ego ja tema vajaduste rahuldamine. Isiklikult näis, et te mõlemad otsite põhjust, miks ego vajadused on alati primaarsed ja meie käitumine on tingitud sellest. Minu seisukoht on, et inimene on võimeline oma egost üle olema ja kõik teod, mis tunduvad ebaisekatena ei ole tehtud oma ego vajaduste rahuldamiseks vaid näiteks empaatiast ja armastusest kaaskodanike vastu - olgu siis tegemist sõbra, lapse, ema, isa või kolleegiga.
                                fair enough. Mõttetu on sellel teemal väidelda, sest me räägime üksteisest mööda ning sa ei ole ikkagi aru saanud minu mõttest (kivi ka minu kapsaaeda).


                                Kui me võtame näiteks Maslow ette (lihtsalt üks teooria mitmest), siis armastus on 3. astme vajadus. Ja just nimelt selle vajaduse rahuldamine ongi baastasandil omakasupüüdlik soov. Ei ole nii keeruline mõista mu ja valdkonda veidi paremini tundvate isikute mõttekäiku. Või on?

                                Selleks, et mõista teise öeldut, on vaja sellesse ka natukene süübida ning aru saada, et mu eesmärgiks ei ole õhutada vaenu. aga loomulikult, kui kontsept on keeruliselt mõistetav, siis on lihtsam demagoogitseda ja öelda, et "te otsite põhjuseid, miks ego vajadused on primaarsed".

                                Minu jutt lähtub siinkohal teaduslikust meetodist, kus minu isiklik sümpaatia ei mängi suurt rolli.
                                Ma absoluutselt ei devalveeri sinu mõtteviisi vaid väitlen vastu lähtudes teistest eksisteerivatest teooriatest (mitte tõekspidamistest)

                                aga ma arvan, et võib selle teema "lukku panna"

                                Moderaatorile ka midagi:
                                Carsweek.ru - автопортал, новости автомира, объявления о продаже новых и бу машин, тест-драйвы, автомобильный каталог, отзывы и полезные советы автолюбителям
                                Last edited by karupoeg; 17.01.13, 13:18.

                                Comment

                                Working...