Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed
See millest ma enne rääkisin oli marxi sotsalismist.(oleks pidand teistmoodi sõnastama).
Kapitalism üksi ei sobi muidugi.
Lääne euroopas on minu arvates Kapitalismi ja sotsalismi segu.
70%k ja 30%s
Ma ei ütle ,et mu vaade 100% õige on.
Algselt postitas Roomet
Vaata postitust
Kapitalism üksi ei sobi muidugi.
Lääne euroopas on minu arvates Kapitalismi ja sotsalismi segu.
70%k ja 30%s
Ma ei ütle ,et mu vaade 100% õige on.
sühholoogiline teadus on suht uus ala. Soovitan vaadata youtubest jonathan haidt-i videosid üks top selle ala tegijaid.
Comment