Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #646
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Ei ole.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #647
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Ei ole.
      siis sa ei peagi ennast orjana tundma

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #648
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Näiteks on uudistesse paisatud mingi politseiametniku väide, et avastati tapjakanep :D - kuna see on sees kasvatatud lampide all, siis nii enneolematult kange, et suisa tapab. Täielik propaganda ja loogika vastane bs, kuid selline asi toimib ja need, kes käsku peavad täitma, peavad sellist paska käsu korras oma töö korras tegema või siis saavad kinga või isegi vbl mingi case'i kaela omale... Ma ei mäleta kas see uudis oli UK-s või us-is kuskil.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #649
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Jälle oma kuradi kanepiga, suitseta vahelduseks brokkolit või spinatit or something

          Comment

          • raaids
            Grinder
            • Mar 2009
            • 606

            #650
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
            Have a history teacher explain this if they can.

            Abraham Lincoln was elected to Congress in 1846.

            John F. Kennedy was elected to Congress in 1946.

            Abraham Lincoln was elected President in 1860.

            John F. Kennedy was elected President in 1960.

            Both were particularly concerned with civil rights.

            Both wives lost a child while living in the White House.

            Both Presidents were shot on a Friday.

            Both Presidents were shot in the head.

            Now it gets really weird.

            Lincoln's secretary was named Kennedy.

            Kennedy's Secretary was named Lincoln.

            Both were assassinated by Southerners.

            Both were succeeded by Southerners named Johnson.

            Andrew Johnson, who succeeded Lincoln, was born in 1808.

            Lyndon Johnson, who succeeded Kennedy, was born in 1908.

            John Wilkes Booth, who assassinated Lincoln, was born in 1839.

            Lee Harvey Oswald, who assassinated Kennedy, was born in 1939.

            Both assassins were known by their three names.

            Both names are composed of fifteen letters.

            Now hang on to your seat.

            Lincoln was shot at the theater named "Ford."

            Kennedy was shot in a car called "Lincoln" made by "Ford."

            Booth and Oswald were assassinated before their trials.

            And here's the "kicker":

            A week before Lincoln was shot, he was in Monroe, Maryland.

            A week before Kennedy was shot, he was with Marilyn Monroe.

            AND...................:

            Lincoln was shot in a theater and the assassin ran to a warehouse...

            Kennedy was shot from a warehouse and the assassin ran to a theater...

            Kuskil teemas juba kunagi oli see sama jutt ja esimene vastus oli sellele: John Wilkes Booth (May 10, 1838 – April 26, 1865) was a famous American stage actor who assassinated President Abraham Lincoln

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #651
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              vandenõu teooriatest niipalju et Google World Domination's coming

              99% inimestest on nii lollid ja vapsee savi oma privaatusest online-is ja kõik kasutavad igapäev mingi keyloggereid a la google chrome, gmail, android ja muud sitta sest lol free stuff

              50a pärast on googlel pmslt kõikide riikide tähtsate isikute elust kõik teada ja võivad blackmailida vabalt, jne

              jätke see meelde, varsti tõmbab google oma good guy maski maha ja oleme kõik fucked ;_; called it first

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #652
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                siis sa ei peagi ennast orjana tundma
                Inimesed kes vabatahtlikult laenu võtavad ei peaks ka end orjana tundma. (Vb lollina kui nad võtsid päikese laenu või milline see laen see big-is oli millel oli mingi UTOOPILINE intress.)

                Enamus inimesi kasutab panga laenu raha targalt ära.
                Kuna nad sai selle raha eest midagi.
                Korter auto või mingi lihtsalt juuakse raha maha.

                Ja peavad lihtsalt hiljem selle asja eest pangale tagasi maksma.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #653
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Sorry, et siia postitan aga keegi oskab öelda, et kas starsis sngdel ongi nii, et vajutades FOLD ta foldib koheselt, isegi siis kui sul võimalus checkida? Kas ta ei peaks viskama ette mingid teadet, et võimalus ka checkida või mida iganes.

                  Miss-clickid tüütavad ära lihtsalt juba :(
                  otsi settingutest üles... on võimalik panna, et iga kord checkiks kui on võimalus ja vajutad foldi nuppu..

                  Comment

                  • EestiAA
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1132

                    #654
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    vandenõu teooriatest niipalju et Google World Domination's coming

                    99% inimestest on nii lollid ja vapsee savi oma privaatusest online-is ja kõik kasutavad igapäev mingi keyloggereid a la google chrome, gmail, android ja muud sitta sest lol free stuff

                    50a pärast on googlel pmslt kõikide riikide tähtsate isikute elust kõik teada ja võivad blackmailida vabalt, jne

                    jätke see meelde, varsti tõmbab google oma good guy maski maha ja oleme kõik fucked ;_; called it first

                    ÄRA KASUTA GOOGLIT!...
                    Vaba valik mina võtan selle riski ja vastutan pärast selle eest.
                    sina oled 99% veendund ,et googli vandenõu on tõsi ,aga mina ei usu seda 100% ja kui eksin siis ise vastutan!.

                    Miks sa googlit kasutad kui oled 99% kindel ,et google spioneerib sinu järgi ?

                    PS usun tõesti ,et need salvestused vestlused ja pildid jäävad kuhugi üles ,isegi kui proovin neid pärast ära kustutada.
                    Mina ei topi midagi sellist üles millepärast peaksin pabistama.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #655
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                      ÄRA KASUTA GOOGLIT!...
                      Vaba valik mina võtan selle riski ja vastutan pärast selle eest.
                      sina oled 99% veendund ,et googli vandenõu on tõsi ,aga mina ei usu seda 100% ja kui eksin siis ise vastutan!.

                      Miks sa googlit kasutad kui oled 99% kindel ,et google spioneerib sinu järgi ?

                      PS usun tõesti ,et need salvestused vestlused ja pildid jäävad kuhugi üles ,isegi kui proovin neid pärast ära kustutada.
                      Mina ei topi midagi sellist üles millepärast peaksin pabistama.
                      ma ei kasutagi googlit

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #656
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                        Inimesed kes vabatahtlikult laenu võtavad ei peaks ka end orjana tundma. (Vb lollina kui nad võtsid päikese laenu või milline see laen see big-is oli millel oli mingi UTOOPILINE intress.)

                        Enamus inimesi kasutab panga laenu raha targalt ära.
                        Kuna nad sai selle raha eest midagi.
                        Korter auto või mingi lihtsalt juuakse raha maha.


                        Ja peavad lihtsalt hiljem selle asja eest pangale tagasi maksma.
                        que?

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #657
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                          Inimesed kes vabatahtlikult laenu võtavad ei peaks ka end orjana tundma. (Vb lollina kui nad võtsid päikese laenu või milline see laen see big-is oli millel oli mingi UTOOPILINE intress.)
                          Päikese laen oli täitsa okei intressiga kusjuures, tagasimakse alles 3 kuu pärast ka. Hea diil imho

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #658
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            :D.

                            Krt juhe natukene koos unustasin seal natukene ringi tõsta :D.

                            Loodan ,et keegi saab segasele poindile pihta.

                            Comment

                            • Pythagoras
                              Grinder
                              • Apr 2012
                              • 589

                              #659
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              head käe konventeerimis saiti palun :)

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #660
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                                head käe konventeerimis saiti palun :)
                                handconverter.com

                                Comment

                                Working...