Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #631
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    esimene suvaliselt valitud väide mida wikist kontrollisin osutus juba valeks, edasi ei viitsi vaadata.

    Comment

    • Loksutaja
      Õpihimuline Mängur
      • Jun 2010
      • 448

      #632
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Eino see teine link mis ma andsin seal ongi ära seletatud, et see bullshit

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #633
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Nüüd tuleb aind oodata, kuniks keegi selle facebooki postitab.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #634
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas camu Vaata postitust
          Nüüd tuleb aind oodata, kuniks keegi selle facebooki postitab.
          Challange accepted!

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #635
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Need seosed on küll nii pastakast välja imetud, et halb hakkab.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #636
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              THE List





              EDITH: soovitan kõigil üldse taolistesse jamadesse skeptiliselt suhtuda.
              Terve internet ujub üle neist ...alustades Kristuse sünnist lõpetades 9 11st.
              jah, eks ta ole nii, et igasuguseid vandenõuteooriad on nii palju, et enamustesse ei olegi mõtet uskuda, aga samas tuleb meeles pidada, et osa neist on kindlasti tõesed. Lihtsalt tõe eraldamine muust jamast on suhteliselt raskeks tehtud. 9/11 ametlik versioon on kindlasti üks selliseid millega on suurele hulglae rahvale (eriti ameeriklasi) vassitud.

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #637
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                ETV2 näitab nüüd kõik Zeitgeistid järjest ära. nii, et olge valmis, eesti saab valgustatud :D:DD::D

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #638
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  tra, kaotasin postkasti võtme ära. Kuidas vana lukku eest ära saada? kruvikeeraja haamriga sisse ja keerata? Postivargad andke nõu nüüd.

                  Comment

                  • Junken
                    Lendur Sass
                    • Sep 2011
                    • 1039

                    #639
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    rellekas

                    Comment

                    • MartinGarcia
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 517

                      #640
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                      ETV2 näitab nüüd kõik Zeitgeistid järjest ära. nii, et olge valmis, eesti saab valgustatud :D:DD::D
                      Millal hakkab ?

                      Comment

                      • EestiAA
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1132

                        #641
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        jah, eks ta ole nii, et igasuguseid vandenõuteooriad on nii palju, et enamustesse ei olegi mõtet uskuda, aga samas tuleb meeles pidada, et osa neist on kindlasti tõesed. Lihtsalt tõe eraldamine muust jamast on suhteliselt raskeks tehtud. 9/11 ametlik versioon on kindlasti üks selliseid millega on suurele hulglae rahvale (eriti ameeriklasi) vassitud.
                        Nõustun 100%.
                        Veenva bs-iga on tõde nii ära solgitud on väga raske aru saada kus lõpeb bs ja algab tõde.
                        See ei käi aint mingi dokumentaalide kohta...meedias käib asi samamoodi.

                        Lihtne näide 9 11 teooria ja kuidas teatud kanalid seda käsitlevad.

                        Russian Today - võtab palju vandenõu inimesi enda saatesse ja laseb neil rääkida ilma ,et neid korralikult kontrolliks.

                        Fox - 100% Ütleb ,et on Al Q tehtud ja ei tunnista üldse ,et nö blowback effekt oli (et usa ise kaudselt endale tõmbas selle kaela ). kutsuvad vastavaid CIA jne ametnike saatesse kes selle vaate nurgaga nõustuvad.

                        Msnbc - Vihjab kaudselt ,et usa on ise selle endale selle kaela kutsund kutsuvad vastavaid inimesi saatesse kes selle teooriat üles kütavad.(on feikind videosid teistel teemadel mis laseb minu arvates nende usaldusväärsuse põhja).

                        Cnn - on võtnud siiani enam vähem kesktee.(kuigi nad on ka feikind videosid).

                        Nii käib suht iga teemaga olgu see kliima soenemine või mingi tavaline kuritegu ,kõik räägivad sellest aga kõik räägivad eri nurkade alt ja siis solgi sealt välja mis tegelt juhtus.

                        Üldiselt on meedia tugevalt oma biasiga väga vasakule ,peale foxi kes on tugevalt parema.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #642
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Sorry, et siia postitan aga keegi oskab öelda, et kas starsis sngdel ongi nii, et vajutades FOLD ta foldib koheselt, isegi siis kui sul võimalus checkida? Kas ta ei peaks viskama ette mingid teadet, et võimalus ka checkida või mida iganes.

                          Miss-clickid tüütavad ära lihtsalt juba :(

                          Comment

                          • maarios
                            Julm Donk
                            • Feb 2010
                            • 89

                            #643
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            tra, kaotasin postkasti võtme ära. Kuidas vana lukku eest ära saada? kruvikeeraja haamriga sisse ja keerata? Postivargad andke nõu nüüd.
                            haamrit pole isegi vaja.
                            hea suur miinus-peaga kruvikas ja korraliku jõuga keeraad lahti (kui on see standard kortermajade postkast) pärast paned uue luku ja asi valma.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #644
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                              ETV2 näitab nüüd kõik Zeitgeistid järjest ära. nii, et olge valmis, eesti saab valgustatud :D:DD::D
                              Ise kunagi vahtisin ka mingit osa zeitgeistil aga see oli mingi pangandus teemaga seotud ja rääkis kuidas pangad teevad nii ja naa tekitavad aint võlga jne jne. Point oli pank on paha ja kõik oleme orjad vms (vähemalt ma tõlgendasin nii).

                              Pärast dokumentaali mõtlesin mis selle kogu teema point on?.

                              Ma küll panga orjana end ei tunne.

                              Keegi ei sunni sind sealt võlgu võtma.

                              Keegi ei sunni sind panka kasutama.(kuigi ilma on küll peaaegu võimatu).

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #645
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Ise kunagi vahtisin ka mingit osa zeitgeistil aga see oli mingi pangandus teemaga seotud ja rääkis kuidas pangad teevad nii ja naa tekitavad aint võlga jne jne. Point oli pank on paha ja kõik oleme orjad vms (vähemalt ma tõlgendasin nii).

                                Pärast dokumentaali mõtlesin mis selle kogu teema point on?.

                                Ma küll panga orjana end ei tunne.

                                Keegi ei sunni sind sealt võlgu võtma.

                                Keegi ei sunni sind panka kasutama.(kuigi ilma on küll peaaegu võimatu).
                                sul on laen v?

                                Comment

                                Working...