Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #346
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
    See uudis nii vana juba, et milleks seda nüüd järsku jagada?
    Jep :D Keegi jagas fuckbookis ja vaatasin, et midagi uut siin päikse all. 4 aastat vana artikkel jah :(

    Comment

    • doublemint65
      Grinder
      • Oct 2008
      • 695

      #347
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      no johhaidii, tagauks pritsib jälle vales taktis.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #348
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Jõulu ja aastavahetuse jõuluvanad on kuskile ära kadunud starsist, nüüd esmaspäev, kõigil on pohmakas, keegi ei viitsi mängida enam, sest tööl jälle jne.
        Last edited by Vandalar; 07.01.13, 21:43.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #349
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
          no johhaidii, tagauks pritsib jälle vales taktis.
          no johhhaidii, kas siin majas seda vanainimesteasja ka tehakse või??????

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #350
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Maailm koguaeg nii sügavalt fucked up olnud, et see BDS link ei pane isegi mitte kulmu kergitama. BDS kiunub nagu kiimas kass kevadisel innaajal, sama lugu Potsataja ja muu sellise kontingendiga.
            Tegelikus maailmas on sügavalt pohhui, kui keegi joob ära pool liitrit viina ja ennast escordiga ümber puu keerutab või ennast muud moodi surnuks sõidab. Sama lugu mõne lapsega kes ära vägistatakse. Täna loed ja ahhetad, homme ei tule meeldegi.
            Foorum viimasel ajal täis mingeid imbetsille (sorry aga nii on) kes ajavad mingit ila suust välja ruleti biitimise ja mingite kuradi algoritmidega. Teate härrad, minge perse. Normaalsed inimesed saavad aru sellistest asjadest juba põhikoolis ja teie ärkate varases meheeas üles ja üritate mingit süsteemi biitida? Ma tõmbaks teie 9. klassi matemaatikaõpetajale munniga näkku, et ta teiesuguseid imbetsille välja ei kukutanud koolist, nahhui neid koolist läbi veetud idikaid vaja on, kes kuskil mainoris või muus sitaaugus keskkonnakaitset õpivad.
            Need kuradi pedenaljad ajavad ka vaikselt kettasse, kaua on vaja oma urruka ümber keerutada raisk, ah? Osta see kuradi draakonimunni kujuline dildo ära ja pista soolikasse ükskord, ega keegi teine seda tegema ei tule.

            Ühesõnaga, ***** keerate foorumi raisk. Isegi kuradi vandalari seiklused kuskil Solaris Cannabises tunduvad loogilisemad kui mõne venna reaalsed postid.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #351
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              naine keeras elektriradikad jälle sisse või?

              Comment

              • supernova66666
                Grinder
                • Nov 2012
                • 732

                #352
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                naine keeras elektriradikad jälle sisse või?
                hahaha ma ei tea millepeale selline vastulause aga +1

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #353
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #354
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    naine keeras elektriradikad jälle sisse või?
                    Lol, peale Maxi postituse lugemist tuli endalgi selline tunne, et keegi on kodus vist elektriradikat näppinud : D

                    Comment

                    • EestiAA
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1132

                      #355
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Maailm koguaeg nii sügavalt fucked up olnud, et see BDS link ei pane isegi mitte kulmu kergitama. BDS kiunub nagu kiimas kass kevadisel innaajal, sama lugu Potsataja ja muu sellise kontingendiga.
                      Tegelikus maailmas on sügavalt pohhui, kui keegi joob ära pool liitrit viina ja ennast escordiga ümber puu keerutab või ennast muud moodi surnuks sõidab. Sama lugu mõne lapsega kes ära vägistatakse. Täna loed ja ahhetad, homme ei tule meeldegi.
                      Foorum viimasel ajal täis mingeid imbetsille (sorry aga nii on) kes ajavad mingit ila suust välja ruleti biitimise ja mingite kuradi algoritmidega. Teate härrad, minge perse. Normaalsed inimesed saavad aru sellistest asjadest juba põhikoolis ja teie ärkate varases meheeas üles ja üritate mingit süsteemi biitida? Ma tõmbaks teie 9. klassi matemaatikaõpetajale munniga näkku, et ta teiesuguseid imbetsille välja ei kukutanud koolist, nahhui neid koolist läbi veetud idikaid vaja on, kes kuskil mainoris või muus sitaaugus keskkonnakaitset õpivad.
                      Need kuradi pedenaljad ajavad ka vaikselt kettasse, kaua on vaja oma urruka ümber keerutada raisk, ah? Osta see kuradi draakonimunni kujuline dildo ära ja pista soolikasse ükskord, ega keegi teine seda tegema ei tule.

                      Ühesõnaga, ***** keerate foorumi raisk. Isegi kuradi vandalari seiklused kuskil Solaris Cannabises tunduvad loogilisemad kui mõne venna reaalsed postid.


                      Miks lased end häirida sellel?.
                      Ära lase nende lambi postidel end häirida ja räägi kaasa teemadega mis sulle sobivad.

                      Mingi blackjacki ja ruleti teema neid korra piilusin rohkem ei vahtind kuna tundus lamp.
                      Nii lihtne ongi.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #356
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Lol, peale Maxi postituse lugemist tuli endalgi selline tunne, et keegi on kodus vist elektriradikat näppinud : D
                        Kui keegi üldse, siis sõber Walter. Teistel ma radikat näppida ei luba

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #357
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Paluks selleteemalist Hitleri videot korra veel :)

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #358
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #359
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              aia sa nahkla teed, pole juba tükk aega niimoodi naernud.... aastapostitus

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #360
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                kuidas teie defineerite sõnu joodik ja alkohoolik ? mai viitsi hakata kusagil britannicas sobrama, joodik ma võin olla aga mitte alkohoolik. Joodik on minu arvates see, kes lihtsalt paneb palju tina, alkohoolik jääb tüütute kohustustega (nt tööle minemine) hätta, sest ta on veel/juba kinni. Mul juhtub ka seda, aga enda jaoks moraalselt talutav kordi aastas. 1-2. Lähen nüüd õlut jooma. 50c on päris hea hind, ei saa joomata jätta.

                                Comment

                                Working...