Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #331
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Imric, ise saad aru, et oled white trash? Okei, võib-olla šanšid ei ole tõesti kõige suuremad, et teed avarii või kellegi alla ajad, aga vahele jäämine ja €1K trahv väga haruldane ei tohiks olla. Ja selle tagajärjel lapsed saavad jälle järgmised 3 aastat jõulukingiks paki nuudleid.
    + mirrioon

    üleüldse kodus omaette (?) kasti joomine, et kuhugi foorumisse tulla laiama vms = wtf
    Last edited by fyte; 07.01.13, 07:36.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #332
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      + mirrioon

      üleüldse kodus omaette (?) kasti joomine, et kuhugi foorumisse tulla laiama vms = wtf
      Vihjad oma meeskonna kaaslasele?

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #333
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        huumorit jagub:D

        Comment

        • ninasarvik
          Jube Noob
          • May 2011
          • 124

          #334
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Naised olid ikka koledamad küll too aeg, jumal tänatud, et ma 88 sündisin.

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #335
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            its all 'bout makeup

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #336
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
              vandalar sinust sai nüüd vic kerli fänn. =D
              http://www.elu24.ee/1094408/kerli-ta...galiseerimist/
              Tänud lingi eest!

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #337
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                Algselt postitas ninasarvik Vaata postitust
                Naised olid ikka koledamad küll too aeg, jumal tänatud, et ma 88 sündisin.
                Alt on kõik ühesugused.

                Comment

                • pilme10
                  FPP Pro
                  • Jun 2009
                  • 224

                  #338
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  my friend is getting this horriable bug ever time he plays dota it was fine when we first played it after the meepo patch he got this bug and still does he has tired to reinstail, update his drivers but nothing seems to worth plz help him his name is - Mr. Scribbles the Incredible here is some pictures - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=104590331 - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=99492853 - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=99492800


                  sama prob, ideid?

                  Comment

                  • supernova66666
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 732

                    #339
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Alt on kõik ühesugused.
                    ei ole ju, oled sa tolle aja pornokaid vaadanud, kõik on karvass

                    Comment

                    • EestiMats
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 625

                      #340
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Keegi siit aktsiate ostmise ja müümisega tegeleb ?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #341
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        Krdi sick fuck ikka.
                        Populaarses lasteportaalis rate.ee tegutseb 37-aastane pedofiil, kes on tingimisi vabastatud Murru vanglast, kus ta kandis karistust kuue- ja üheksa-aastaste tüdrukute vägistamise eest.


                        1996. aasta suvel järgnes tollal 24-aastane Varik kuueaastasele tüdrukule, kui see koduhoovis kuivkäimlasse läks. Ta haaras ehmunud lapsel kätest, rebis aluspüksid jalast, surus tüdruku poti äärele pikali ja vägistas ta.

                        1998. aasta vana-aastaõhtul oli Varik külas tuttaval lastega perel. Ühel hetkel astus ta lastetuppa, sundis üheksa-aastase tüdruku põlvili, lasi püksid alla ning surus oma suguelundi lapsele suhu.

                        Ründas tuttava last

                        Sarnast tegu üritas Varik toime panna juba mõned aastad varem, kui ta tuttavate juures ööbides magava lapse juurde hiilis ja üritas väikesel tüdrukul aluspükse jalast tõmmata. Tüdruk hakkas vastu ja juhtum päädis puruks rebitud pükstega.

                        Kohtus Varik end süüdi ei tunnistanud, väites, et talle lihtsalt meeldib «süütu» meelelahutus.

                        «Pakkusin lihtsalt oma sugutit tüdrukutele mängimiseks,» selgitas pedofiil kohtule. Kui lapsed «mängida» ei tahtnud, ei olevat tema midagi rohkem teinud. Teist meelt olid aga arstid ja eksperdid, kes tuvastasid näiteks kuueaastasel lapsel neitsinaha rebendi.
                        Last edited by VisaHing; 07.01.13, 17:56.

                        Comment

                        • Trapface
                          Jube Noob
                          • Feb 2012
                          • 197

                          #342
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Sorry, et Sulle jälle peale lendan aga sellise nimega kasutaja poolt seksuaalkuritegude postitus... mul jooksis kokku. Stop it.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #343
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Vihjad oma meeskonna kaaslasele?
                            Linke?

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #344
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                              Sorry, et Sulle jälle peale lendan aga sellise nimega kasutaja poolt seksuaalkuritegude postitus... mul jooksis kokku. Stop it.
                              Kas mu kasutajanimi vihjab kuidagi seksuaalkuritegudele või ?

                              Anaalseks pole patt mu sõber. ( PM kui sõbraks tahad hakata )

                              Comment

                              • ninasarvik
                                Jube Noob
                                • May 2011
                                • 124

                                #345
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                See uudis nii vana juba, et milleks seda nüüd järsku jagada?
                                Last edited by ninasarvik; 07.01.13, 20:46.

                                Comment

                                Working...