Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #211
    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    http://forumserver.twoplustwo.com/34...29/index3.html

    GOAT trainwreck, hüpake rongile kuni veel jõuate. Varsti prolly kustutatakse teema ära, suht solid šanšš, et OP teeb enesetapu või palkab mõne heroiinisõltlase, kes ta boyfriendi maha notib.
    Pool teemat loetud, pool veel lugeda. Tuleb huvitav öö.

    okay whatever MARK RUNNINGEN. You are a skinny, balding loser that honestly will never get a girl nearly as good as I was to you. You have no one and nothing. you are the absolute definition of a deadbeat. You will be close to 40 by the time you get a job... oh maybe in home depot, or a movie theater. You have no life, your pathetic, your pitiful, your one ugly mother****er and everyone used to always say they didn't understand what I saw in you at all. Your a whiny piss ant of a man and act like such a pussy sometimes it disgusts me. Your as selfish and skinny and pathetic as paris hilton. I don't need closure anymore cause a dumb mother****ing loser like you doesn't deserve my attention at all. Have fun spending years upon years relapsing, going to rehab, going to sober living homes, relapsing, and repeating it for years. Thats all you've been doing since your early twenties. I may have wanted closure but it was just about the biggest relief EVER when we broke up. I'm off to a brighter future and your stuck in your dark closet-sized room to stick your face in front of your computer for 24 hours a day. By the way, I'm not just saying this to embarrass you or lie but you never ONCE gave me an orgasm from sex. In the whole year we've been together. Good luck cause your going to need it. oh and go get checked cause I wouldn't be surprised if that crackhead had something.
    OH SNAP.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #212
      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

      nihujaa ma lugesin kogu selle pasa läbi. Mingi 5h võttis vist. Lõpp lubab aga vist ei tule kuna paroolid juba vahetati ja muu kama.

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #213
        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

        Mingisugust lühikokkuvõtet ?

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #214
          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

          Cardrunners või deuces-cracked ?

          või mingi kolmas varjant kuhu kasutaja teha ,et fullring videosid uurida ?.

          Oskab keegi öelda mis parem on ja miks ?=).

          Comment

          • Poleedu
            Räme Fish
            • Jun 2012
            • 7

            #215
            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

            Kaua see TCOOP teema juba pealehel on(2 nädalat), ootaks värskemaid uudiseid, oskab keegi öelda ?

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #216
              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

              Alex Wice-l väike downswing http://i.imgur.com/9lLBc.png, kes jahib 8x SNE-d

              Comment

              • Matu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 284

                #217
                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                lol varsti 65k ees ja gg ning pillid kotti

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #218
                  Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Alex Wice-l väike downswing http://i.imgur.com/9lLBc.png, kes jahib 8x SNE-d
                  Irw, kui veel EV ka graphile lisaks siis saaks korralikult naerda. Aga õnneks jõuavad vist SNE ja milestoned enne kätte ja väike rahasüst, muidu läheks jamaks.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #219
                    Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                    lifetime graphi?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #220
                      Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                      Irw, kui veel EV ka graphile lisaks siis saaks korralikult naerda. Aga õnneks jõuavad vist SNE ja milestoned enne kätte ja väike rahasüst, muidu läheks jamaks.
                      Tavalise supernova pealt teenis ~$20k, kus see naerukoht on?

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #221
                        Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                        See graafik tundub pigem teiste mängijate poolt abusemine, kui downswing.

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #222
                          Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                          Algselt postitas Matu Vaata postitust
                          lol varsti 65k ees ja gg ning pillid kotti
                          Tal oli alguses 65K kontol aga ütles, et saab alati juurde kanda, loodab, et pole vaja tho.
                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          See graafik tundub pigem teiste mängijate poolt abusemine, kui downswing.
                          Mhm, rexid pididki hetkel teda korralikult abusima.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #223
                            Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Tavalise supernova pealt teenis ~$20k, kus see naerukoht on?
                            Ma räägin EV-st, EV-ga graph veel jubedam.

                            Pea püsti ja proovi mõni positiivsem post ka välja imeda või siis sõida päikese alla, Eestis on masendav.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #224
                              Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                              See graafik tundub pigem teiste mängijate poolt abusemine, kui downswing.
                              loomulikult on hea abuseda+oht, et võib sitting outi minna, kui 50 tableb

                              +EV igal juhul tugevatele regidele

                              ja kui tuleb starsis mingi crash siis pm hyperis enam aega pole arvutile restart teha...ja 50bi allavett..

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #225
                                Re: Jaanuari offtopic - Sõitsid saanid, sõitsid reed, aia bljääd sa nahka teed

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Tavalise supernova pealt teenis ~$20k, kus see naerukoht on?
                                PS maksab üle 100% rakebacki ehk Supenova peaks tähendama 18K$ rake´i? Lisaks sai ta ka muidugi 100 000 FPP poes kulutamiseks.

                                Comment

                                Working...